Beach War Fight For Survival Mermi Hileli MOD APK [v0.1.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Beach War Fight For Survival Mermi Hileli MOD APK [v0.1.1] 1 Beach War Fight For Survival Mermi Hileli MOD APK [v0.1.1] 2 Beach War Fight For Survival Mermi Hileli MOD APK [v0.1.1] 3 Beach War Fight For Survival Mermi Hileli MOD APK [v0.1.1] 4 Beach War Fight For Survival Mermi Hileli MOD APK [v0.1.1] 5

Beach War Fight For Survival Mermi Hileli MOD APK [0.1.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı 3. Dünya Savaşı Savunma olan bu savaş oyununu mutlaka deneyin.


Beach War 0.1.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Mermi Hilesi

Beach War Fight For Survival, dünya çapında çekici ve ünlü bir atış oyunudur. Oyuncular, yoğun ve heyecan verici çekim ekranını arkadaşları ve akrabaları ile deneyimleme fırsatına sahip olacaklar. Yetenekli bir nişancıysanız ve tutkunuz varsa, herkesin görmesi için kendinizi ifade etmek için bu oyundan yararlanın. Bu oyunun yeni ve çekici özelliklerini keşfetmek için şimdi oynamaya çalışmaktan çekinmeyin.


Beach War v0.1.1 MOD APK


Beach War'a gelirken, başta roketler olmak üzere, yüksek yıkıcı özelliklere sahip birçok farklı silaha sahip olabilirsiniz. Ayrıca, savaşa hizmet edecek silahlar, mühimmat, hançerler ve diğer birçok silah gibi bazı birincil silahlar vardır. 


Beach War Para Hilesi


Maçların çoğu, birçok oyuncunun katılımıyla büyük ölçekte oynanır. Üstelik gece savaşırsanız, ışıklar ve işaret fişeği desteği ile vazgeçilmezdir. Daha doğru nişan almak için daha fazla ışığa sahip olmanıza yardımcı olacaktır.


Beach War Mermi Hilesi


Bu oyunda, asker karakterlerin görüntüsü cesurca ve coşkuyla gösterilir ve çizilir. Üstelik hepsi bilgili insanlar ve en çok düşmanı hızlı bir şekilde yok etmek için en uygun atış stillerini geliştirmek için net bir zihne sahipler. 


Beach war android oyun Club


Pratik durumlarda nasıl davranılacağını ve ateş edileceğini bilin, gelişigüzel ateş etmeyin ve aynı zamanda düşmanın sızmasını ve bombardımanını önlemek için çevredeki duruma karşı tetikte ve tetikte olmalısınız.


Beach War APK Dayı


Bu oyun size birçok karmaşık zorluk ve yok etmeniz gereken yüzlerce tehlikeli düşman verecek. Düşmanın saldırısından önce güçlü olmalısın ve bu kadar kolay pes edemezsin. Kazanan olmak için düşman uçaklarını veya ağır tanklarını vurun. 


Beach War silah hilesi


Hiçbir şey imkansız değildir, sadece iradenizin ve çabanızın olmamasından korkun. Bu yüzden istediğiniz sonuçları elde etmek için çok çalışmalısınız. Bu olağanüstü eğlence alanına katılmak ve deneyimlemek için bu oyunu çevrenizdekilere tanıtmayı unutmayın!


Beach War hile apk


Oyuncular, MB78 tankları, CH53 Shercoskys saldırı helikopterleri, F101 jetleri vb. gibi modern ve gelişmiş silah sistemleriyle düşman saldırılarıyla başa çıkmalıdır. M60 makineli tüfek, Gattling, 75 mm AT, vb. gibi çeşitli silah sistemleriyle - ölçekli savaşlar... Burada şimdiye kadarki en şiddetli ve en gerçekçi savaş alanına dalacaksınız. B58 bombardıman uçaklarının bombalı saldırılarından destek alın.


Beach War Apk indir


Şiddetli ve kanlı bir savaş alanına katılarak düşmandan gelen zorluklarla yüzleşmelisiniz. Düşmanı hızlı ve düzgün bir şekilde yok etmek için kendi çevikliğinizi ateş hızıyla, silahın boyutuyla birleştirin. Oyuncular daha esnek hale gelmeli ve gözlem yapmak ve savaşmak, saldırmak için düşmanın boşluklarından yararlanmak ve hiç bitmeyen dramatik savaşı deneyimlemek gibi birçok beceriyi kullanmalıdır.


Beach War indir (MOD, Mermi Hilesi)


Bir önceki android oyun Empire Takeover APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar