9 Months Elmas Hileli MOD APK [v1.32.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
9 Months Elmas Hileli MOD APK [v1.32.0] 1 9 Months Elmas Hileli MOD APK [v1.32.0] 2 9 Months Elmas Hileli MOD APK [v1.32.0] 3 9 Months Elmas Hileli MOD APK [v1.32.0] 4 9 Months Elmas Hileli MOD APK [v1.32.0] 5

9 Months Elmas Hileli MOD APK [1.32.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Harika bir yolculuğun parçası olmaya hazır mısınız?


9 Months 1.32.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Elmas Hilesi
  2. Tüm ücretli içeriği satın alındı (reklamları devre dışı bırakma, tıklama başına 10x hücre ve sonsuz güç).
9 Months oyunculara hamilelik hakkında ilginç zamanlar ve faydalı bilgiler veren eğlenceli bir oyundur . Bir fetüsün bir bebeğe gelişimini gözlemleyerek getirebileceği benzersizliği deneyimlemek için zaman ayıracaksınız. Ayrıca oyun çok fazla kontrol gerektirmiyor, bu yüzden içinde oyunculara uygun pek çok unsur şüphesiz olacak.


9 Months v1.32.0 MOD APK


9 Aylık deneyim, bir bebeğin gelişimi temasını üstlendiğinden oyuncular için bazı benzersiz unsurlara sahip olacak. Başka bir deyişle, bebeğin nasıl oluştuğunu ve gelişim aşamalarını bileceksiniz. Aynı zamanda bebeğin görüntüsü sadece bir görüntü değildir; Bebeğin vücudunun birçok yerini hareket halinde görebilirsiniz. Böylece bebeğiniz için belirli bir bakıma sahip olacaksınız.


9 Months apk Para Hilesi


Gelen bildirimler sayesinde karakterin gelişim sürecini görebilir ve belirli bölümlerin gelişim sırasını bilebilirsiniz. Aynı zamanda görüntü üzerinden belirli kısımlardaki değişimi de görebilir ve ekranın üst kısmında ilgili periyotları gözlemleyebilirsiniz. Bu oyundaki göreviniz fazla değil ama fetüs için belirli bir miktarda beslenmeyi gerektiriyor. Çeşitli aylarda fetüste her küçük ve önemli değişikliğin gözlemcisi olacağınız 9 Months oyununda oyuncular heyecan verici bir oyunla tanışacaklar. Her ay vücudun iç kısımlarında belirli değişiklikler olacaktır. 


9 Months Apk indir


Bu nedenle, bu büyümeye uyum sağlamak için karşılık gelen beslenmeyi sağlamanız gerekecektir. Bu oyun çok fazla kontrol becerilerinizi gerektirmez. Bu oyundaki işiniz basit ve anlaşılması kolay, fetüsün beslenmesini sağlamak için altındaki düğmeye basacaksınız ve bu işi birçok kez yapacaksınız. Ancak, neyin geleceğini bilmek için bu işe odaklanmanız yardımcı olacaktır. Oyuncular, kalp oluşumundan organların görünümüne kadar bir bebeğin vücudunda neler olup bittiğini bilmek isterler.


9 Months Elmas Hilesi


Zaman bölümünün alt kısmında, sahip olduğunuz besin sayısını ve belirli bir dönemde kazanılan hücre durumlarının sayısını görebilirsiniz. Karakteriniz için yeni bir statü kazandığınızda, karşılık gelen sayıda hücre ve besin alacaksınız. Aynı zamanda karakterin beslenmesini sağladığınızda hücredeki artışı da görebilirsiniz. Bunlar, oyunda dikkat etmeniz gereken iki temel faktördür. Oyuna başlarken 9 Ayda ne yapacağınız konusunda yönlendirileceksiniz ve bebeğinizi besleme sürecine başlayacaksınız. Zamanla, önümüzdeki dokuz ay içinde büyüyecek ve tam bir duruma ulaşacak. Oyunda 9. aya gelmek için çok fazla beklemenize gerek kalmayacağını ancak karakterin altında yer alan oyundaki Grow butonunu kullanarak ona her besin sağladığınızda sürenin uzayacağını ilginç bulacaksınız.


9 Months Apk Android oyun CLUB


Aktiviteyi, bebek miadını doldurana ve dışarı çıkabilene kadar tekrar edeceksiniz. Ardından bebeğinizin cinsiyetini seçip istediğiniz gibi adlandırabilirsiniz. Ancak herkesin ilgilenmesi gereken bir şey var ki, siz onu beslemeye devam etmek zorundayken, oraya ulaşma görevinizin henüz bitmemiş olması. Spesifik olarak, ona beslenme sağlamak için Grow düğmesine basma işlemini gerçekleştirmeye devam ediyorsunuz ve bu sefer ilgili eylemlerle büyümesini göreceksiniz.


9 Months Apk Hile


Bu oyunda çocuk birçok durumdan geçecek ve uzanmak ve oturmak gibi birçok farklı eylemi gerçekleştirecektir. Zamanla, bu unsurları ve eylemlerinde ne kadar yetkin olduklarını görebileceksiniz. Örneğin, bir bebek bir sayfayı kendi başına çevirebilir ve sürece hakim olana ve başka bir eyleme geçene kadar çevirmeye devam eder. Bu nedenle, bir aktiviteden diğerine geçerken oyuncuların merakını ve ilgisini uyandıracaktır.


9 Months hile


Oyuncular 9 Ay'ı oynarken çok eğlenecek ve birkaç aylık bebeklere kadar bir fetüsün beslenmesi ile ilgili bazı bilgiler alacaklar. Böylece herkesin seveceği ve oyuncuların merakını uyandıracağı heyecan verici bir eğlence zamanı getirecek. Ancak aynı zamanda, bu uygulama mağazasında yüksek puan alan bir uygulamadır ve bu, oyuncuların getirebileceği eğlenceyi deneyimlemeleri için bir fırsattır. Öyleyse, bu oyunu kurun ve deneyimleyin.


9 Months İndir (MOD, Sınırsız Elmas Hilesi / Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Alive In Shelter APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar