Dragon World Mega Hileli MOD APK [v0.64]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Dragon World Mega Hileli MOD APK [v0.64] 1 Dragon World Mega Hileli MOD APK [v0.64] 2 Dragon World Mega Hileli MOD APK [v0.64] 3 Dragon World Mega Hileli MOD APK [v0.64] 4 Dragon World Mega Hileli MOD APK [v0.64] 5 Dragon World Mega Hileli MOD APK [v0.64] 6

Dragon World Mega Hileli MOD APK [0.64] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların bolca eğlence için ejderhalarla etkileşime girerken şehirler inşa edebilecekleri rahatlatıcı ve sevimli bir oyundur.


Dragon World 0.64 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Yıldız Hilesi.
  2. Reklamsız
Dragon World, oyuncuların sevimli ejderhalarla en huzurlu zamanların tadını çıkarması için ejderha temalı bir yönetim simülasyon oyunudur. Ayrıca ejderhalar şehrini genişletebilir ve tüm şehrin dövüş performansını yeni zirvelere çıkarmak ve dünyayı fethetmek için sürekli olarak yeni türler yaratabilirler. Bunun da ötesinde, oyundaki etkinlikler ve bunlara eşlik eden içerik, herkesi heyecanlı ve pozitif tutmak için derin ve değerli ödüllere sahiptir.


Dragon World v0.64 MOD APK


Oyuncunun Dragon World'deki görevi, ejderhalar için gelişen bir şehir inşa etmek ve geliştirmek ve birçok yolculuk boyunca onlarla birlikte yaşamaktır. Her şeyi inşa etmek, istikrarlı ve sağlam temeller gerektirir ve oyuncu, şehrin üretkenliği veya kalitesinde birçok yeni potansiyel yaratabilir. Her oyuncunun gelişimine bağlı olarak, daha fazla ejderha yetiştirmek için şehri birçok yaratıcı ve benzersiz yönde özgürce tasarlayabilir ve genişletebilirler.


Dragon World Para Hilesi


Şehri çeşitli habitatlarıyla stabilize ettikten sonra, oyuncu en eski neslin ilk ejderhalarını yumurtadan çıkarabilir ve büyütebilir. Ejderha yetiştirmek oldukça basittir ancak çok zaman alır ve oyuncular hızla büyüyüp gelişmiş ejderhalara dönüşmek için en sevdikleri yiyecekleri sürekli olarak beslemelidir. Ayrıca ejderhalar üretebilir ve benzersiz unsurlarını gelecekteki savaşlar için daha zengin hale getirebilirler.


Dragon World Yıldız Hilesi


Oyuncunun ejderhaları sınırlarına kadar büyüdüğünde, karanlığın çeşitli güçleriyle savaşmaya devam edebilir veya Dragon World'ün engin dünyasında kafa kafaya gidebilirler. Savaş sistemi, sıra tabanlı bir taktik stili benimsediği için arkadaş canlısıdır ve oyuncu, ana savaş oluşumuna birçok farklı ejderha türü getirebilir. Oyuncunun sıra tabanlı taktik unsurdan yararlanmadaki yaratıcılığı, rakibin ejderhasını yenerken her şeyi daha canlı ve heyecanlı hale getirecek.


Dragon World Hile Apk


Oyuncuların bu oyunda bulacağı en iyi şey, oyuncunun iki farklı ejderha türünü kullanıp yeni bir nesil üretebileceği kuluçka sistemidir. Ejderha yavruları, en son ejderhanın kanını taşıyacak ve ebeveynlerinden tüm etkileri veya unsurları alacaktır. Ayrıca oyun, oyuncuların kademeli olarak yeni ejderha türlerini keşfetmeleri için bir koleksiyona sahip olacak, böylece daha fazla ödül alacak veya en olağanüstü başarıları tamamlayacak. 


Dragon World Apk indir


Bölgesel anlaşmazlıklar arasındaki şiddetli rekabete ek olarak, Dragon World herkes için ek etkinlikler ve etkinlikler sunacak. İçerikleri zengindir ve insanların her girişimin başarılarına veya sonuçlarına göre her zaman daha güzel ödüller kazanmalarına olanak tanır. Bunun da ötesinde, etkinlikler, oyuncuların koleksiyonları için yeni ejderha türleri toplaması ve üreme ve hayali ejderhalar yaratması için yeni olanaklar açması için bir şanstır.


Dragon World Apk Son Sürüm


Dragon World, oyuncuların bolca eğlence için ejderhalarla etkileşime girerken şehirler inşa edebilecekleri rahatlatıcı ve sevimli bir oyundur. Bu arada oyun, herkes için sürekli olarak yeni aktiviteler yaratacak, atmosferi canlı hale getirecek ve herkesin koleksiyon için yeni ejderha türleri talep etmesine izin verecek.


Dragon World indir (MOD, Yıldız Hilesi)


Bir önceki android oyun Shifted No Sleep Go Drift APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar