Beat Blade Para Hileli MOD APK [v3.7.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Beat Blade Para Hileli MOD APK [v3.7.8] 1 Beat Blade Para Hileli MOD APK [v3.7.8] 2 Beat Blade Para Hileli MOD APK [v3.7.8] 3 Beat Blade Para Hileli MOD APK [v3.7.8] 4 Beat Blade Para Hileli MOD APK [v3.7.8] 5 Beat Blade Para Hileli MOD APK [v3.7.8] 6

Beat Blade Para Hileli MOD APK [3.7.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ninjaları seviyor musun? Sonsuz bir koşu oyunu oynamak ister misin?


Beat Blade 3.7.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Blade geçiş
VR oyunları konusunda tutkuluysanız, kesinlikle Beat Saber adlı bir simülasyon oyununa katıldınız. Oyuncular saman bıçaklarını kullanacak ve eğik çizgi neon küpleri size doğru geliyor. Üstelik günümüzün en sıcak fon müziğini de kullanıyor. Müzikli ve renkli VR teknolojisi sayesinde, bu oyun büyük bir heyecan yarattı. Beat Blade Koşunun Ritmi bu oyunun mobil versiyonudur. VR mekanizmasını kullanmasa da, benzersiz bir çekicilik getirecek değişiklikler var. Bir Ninja seviyor musun? Sonsuz bir koşu oyunu oynamak ister misin? İdollerden müzik dinlemeyi dört gözle bekliyor musunuz? Hepsi bu oyunda toplandı. 


Beat Blade v3.7.8 MOD APK


İnsanların bu oyuna ilgi duymasını sağlayan ilk nokta budur. Beat Blade Koşunun Ritmi, hemen hissetmek isteyeceğiniz son derece benzersiz bir hareketli platform tasarladı. Örneğin Beat Saber'de hareketsiz duracak ve her şeyin size hızla yaklaştığını hissedeceksiniz. Oyunda - Koşunun Ritmi, oyuncular sürekli olarak ilerleyecek ve engellerin üstesinden gelecek. Duygulardaki farklılık vasat değil, daha eşsiz bir deneyim getirecektir.


Beat Blade Para Hilesi


Oyun, ayarını popüler Cyberpunk temasıyla tamamen aynı şekilde tasarlanmış. Oyunun renkleri parlak renklerin neon efektli bir kombinasyonu olacak. Bu sayede oyuncu gelecekteki bir dünyaya dalmış gibi hissedecek. Dahası, bu aslında bir müzik oyunudur, bu yüzden deneyimi en üst düzeye çıkarmak için bir kulaklık kullanmanız gerekir. Acele bir hız, çekici sesler ve benzersiz görüntülerle kendinizi oyuna kaptırmak için gerçek dünyayı geçici olarak unutacaksınız.


Beat Blade Hile Apk


Görsel efektler, aynı türdeki diğer oyunlara kıyasla bu oyunun öne çıkan bir özelliğidir. Hareket ederken, karakterinizin gerçek bir Ninja olarak koştuğunu göreceksiniz. Oyuncular her adımın müziğe uyacak şekilde hareket ettiğini kolayca hissedecekler. Bu sayede duygularınıza göre ritimleri kolaylıkla yakalayabilirsiniz. Bu, bazen tam olarak hangi yöne hareket edeceğinizi bilmek için ekrana bakmanıza gerek olmadığı anlamına gelir.


Beat Blade: Koşunun ritmi APK


Üstelik, bir ritmi kesmeye başladığınızda, Ninja'nın ellerinden çıkan ışık efektleri olacaktır. Son derece uygun ve şarkının temposuna uyuyor. Bu sayede oyuncu, hamle sırasında gecikmeden, kararlı bir eylemde bulunacaktır. Daha sonra müziğin temposu yükseldiğinde oyunun ilerleyişine kolayca ayak uydurabilirsiniz. Belirtildiği gibi, Beat Blade Koşunun Ritmi, karakterlerin animasyon hareketlerini tasarlamada çok başarılı. Temple Run'a aşık olduysanız, bu oyun kesinlikle sizi tatmin edecek. Oyunda Ninja'yı kontrol etmek için ekrana basılı tutmanız ve sürüklemeniz yeterlidir. Bırakırsanız, karakter ekranın tam ortasında düz koşmaya devam edecektir. Bu mekanizma sayesinde önünüzde engel olmaması durumunda ellerinizi biraz gevşetebilirsiniz. Ancak, bir engel göründüğünde, ekrana hızlıca dokunmanız ve kontrolü yeniden kazanmanız gerekir.


Beat Blade apk android oyun club


Oyundaki zorluk oldukça kolay. Vuruşlara dikkat etmeniz gereken iki şey vardır ve parkurlar boyunca dönüşümlü olarak engeller belirir. Engellerden kaçmanız ve tüm vuruşları kesmeniz gerekir. Bu iki şey aynı anda manipüle edilmelidir. Bir engelle karşılaşırsanız ve bir ritmi kaçırırsanız kaybedersiniz. Bu zorluk nedeniyle oyun sonsuz değil ama duracak. Genellikle şarkının zorluğuna bağlıdır. Şarkı ne kadar uzun ve tempo ne kadar hızlı olursa, tamamlaması o kadar zor olur. Bu nedenle, en iyi eğlence deneyimini yaşamak için seviyenize uygun şarkıyı ve seviyeyi seçin.


Beat Blade Koşunun Ritmi Para Hilesi


Oyundaki karakterler, ekranda görünen vuruşları kesmek için bir silah kullanacak. Aslında bu sadece dekoratif bir ürün ama etkisi çok büyük. Tipik Ninja kılıcını uzun süre kullanan oyuncular sıkılacaklar. Silahlarda küçük bir değişiklikle oyunun ilerleyişini daha iyi hissedebilirler. Buna ek olarak, her hafta Beat Blade: Dash Dance geliştirmeler, yenilikler ve düzenli güncellemelere sahip olacak. Şu anda oyun, karakter için henüz yeni modeller yayınlamadı. Hala Ninja oynamak zorundasın, ancak gelecekte farklı olabilir. Oyun, oyunculara en iyi deneyimi sunmak için yavaş yavaş gelişiyor. Lütfen çevrimdışı olumlu değişiklikleri dört gözle bekleyin.


Beat Blade İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun CyberSphere APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar