A Dance of Fire and Ice Seviye Hileli MOD APK [v2.4.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
A Dance of Fire and Ice Seviye Hileli MOD APK [v2.4.4] 1 A Dance of Fire and Ice Seviye Hileli MOD APK [v2.4.4] 2 A Dance of Fire and Ice Seviye Hileli MOD APK [v2.4.4] 3 A Dance of Fire and Ice Seviye Hileli MOD APK [v2.4.4] 4 A Dance of Fire and Ice Seviye Hileli MOD APK [v2.4.4] 5

A Dance of Fire and Ice Seviye Hileli MOD APK [2.4.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Attığınız her adımda herhangi bir öğe görünmeyecek, ancak ilerledikçe bazı alanlarda bazı simgeler belirecek. Bu sembollerin her biri aynı etkiye sahiptir ve iki kürenizi etkiler.


A Dance of Fire and Ice 2.4.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm Seviyelerin Kilidi açık

Eşsiz oynanışa sahip bir oyun, A Dance of Fire and Ice'da zıt renklere sahip iki öğenin ekranın sonuna ulaşmasına yardımcı olacaktır. Bazen müzikli seviyeleri deneyimleyeceksiniz, ancak bazen bazı seviyeler sıra dışı türdedir. Ayrıca, bu ikisinin kat edebileceği mesafe daha uzun, daha karmaşık ve daha zorlayıcı/yararlı hale gelecektir. Bu yüzden sakin olun ve doğru ve zamanında hareket edin.


A Dance of Fire and Ice v2.4.4 MOD APK


A Dance of Fire and Ice yeni sürümü, olağan kaydetme öğesinin yanı sıra, kullanıcıların oyun sırasında yaşadıklarını yedeklemelerini sağlayan benzersiz bir işleve sahiptir. Kaydetmeye benzer şekilde çalışır, ancak bu yedekleme işlevi için oyuncular, cihazın kaydetme dosyasında sorun olması durumunda daha önce deneyimledikleri verileri geri yüklemenin bir yolunu bulacaklardır. Yani bu basit bir işlev ama çok oyunculu için kullanışlı.


A Dance of Fire and Ice Para Hilesi


A Dance of Fire and Ice'ı deneyimlediğinizde, getirebileceği çarpıcı ama anlaşılır grafiklerden kesinlikle etkileneceksiniz. Basit bir tasarımla oyuncular tamamen oyun ekranlarının iki ana unsuruna odaklanabilirler: Ateş ve Buz. Kolayca tanıyacağınız iki kırmızı ve mavi bileşenle temsil edilirler. Bu iki faktör, herhangi bir oyun ekranında her zaman el ele gider ve bazen oyuncular için belirli zorlukları da beraberinde getirir.


A Dance of Fire and Ice Altın Hilesi


Oyun sırasında, ortamın belirli bir sırayla göründüğünü göreceksiniz, ancak ilerleyen birçok seviyede bazı ortamların belirli bir yöne doğru eğildiğini göreceksiniz. Ancak onları tanımak için herhangi bir işaret bilmeyeceksiniz ve bu iki mavi ve kırmızı unsuru kontrol ederken tek yol refleks becerilerinize güvenmektir. Oyuncuların önünde çok zorlu bir oyun ortaya çıkıyor ve onlar doğru bir şekilde pas atmaya çalışacaklar.


A Dance of Fire and Ice Apk Hile


Oyunun başında, her zaman bir arada olan mavi ve kırmızı iki top alacaksınız. Bu birliktelik, bir unsurun merkez olması ve diğerinin onun etrafında dönmesi ve bazen de sıranın tersine dönmesi ile kendini gösterir. Bu özellikten kullanıcı, bu iki unsuru yatay veya dikey bir çizgi üzerine yerleştirerek belirli karelerin olduğu bir alanda ateşi ve buzu hareket ettirebilecek. Bitirdiğinizde sıranın değiştiğini göreceksiniz ve düşünmekten kendinizi alamayacaksınız.


A Dance of Fire and Ice Seviye Hilesi


Bu düz çizgiyi oluşturmak tamamen beceri ile ilgilidir ve bir elementin hareket yörüngesi kesik çizgilerle gösterilir. Ama sonsuza kadar hareket etmeyecek; karşılamanız gereken bir sınır olacaktır. Düz bir çizgi çizemezseniz ve dıştaki eleman tüm yolu dolaşıyorsa, o zaman bu iki eleman kaybolacaktır. Yani yatay bir çizgi oluşturuyorsanız ve ortam düz bir çizgi konumundaysa, bu iki öğeye kendi konumlarında ihtiyacınız olacaktır.


A Dance of Fire and Ice Apk indir


Bu iki faktörün birbirini hareket ettiren bir ilişkiye sahip olduğu ve birinin diğerinin hareket etmesi için kök olacağı düşünülebilir. Oyun ortamının değişmesiyle birlikte çizgi oluşturmanın da ortama göre doğru yapılması gerekiyor. Bu nedenle, bu genellikle oyuncuları oyun sırasında zorlayan bir faktördür çünkü çevresel faktör de herhangi bir yöne dönebilir ve makul bir şekilde ele almak her oyuncu için her zaman gereklidir.


A Dance of Fire and Ice Apk Son Sürüm 2023


Her oyun ekranı, kaldırım taşlarına benzer şekilde, oyuncunun sonuna kadar gitmesi gereken belirli bir mesafeye sahip olacaktır. Seviyenin amacı oldukça basit; seviyenin sonuna gitmeniz ve hareketli bir öğeyi seviyenin beyaz dairesiyle eşleştirmeniz gerekecek. Tamamlandığında, başka bir seviyeye geçmeye devam edeceksiniz. Görülebileceği gibi, bu oyunun amacı basit, ancak son varış noktasına olan mesafe karmaşık.


A Dance of Fire and Ice indir (MOD, Seviye Hilesi)


Bir önceki android oyun Teslagrad APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar