GT Racing 2 Para Hileli MOD APK [v1.6.1c]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GT Racing 2 Para Hileli MOD APK [v1.6.1c] 1 GT Racing 2 Para Hileli MOD APK [v1.6.1c] 2 GT Racing 2 Para Hileli MOD APK [v1.6.1c] 3 GT Racing 2 Para Hileli MOD APK [v1.6.1c] 4 GT Racing 2 Para Hileli MOD APK [v1.6.1c] 5 GT Racing 2 Para Hileli MOD APK [v1.6.1c] 6

GT Racing 2 Para Hileli MOD APK [1.6.1c] - Android için 2021 son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular yarış becerilerini diğer oyuncularla karşılaştıracak, parkur rastgele belirlenecek ve zaman ve hava durumu aynı olacak.


GT Racing 2 1.6.1c APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Modun düzgün çalışması için lütfen oynamaya başlamadan önce ağ bağlantısını kesin
Başlangıç, vites değiştirme, hızlanma, sollama ve bitiş çizgisine ulaşma, bunlar GT Racing 2 dünyasında oyuncuların yapması gereken şeylerdir. Bu, dünyanın dört bir yanındaki birçok ünlü üreticiden 100'den fazla farklı arabanın yer aldığı en gelişmiş yarış simülasyon oyunudur. . Oyuncular yarış pistine katıldıklarında bile, rakipleri kısa sürede yüksek hızlara ulaşabilen terör canavarlarıyla harika biniciler olacak. Tabii ki, oyuncu rakiplerinden biri olacak ve oyuncunun birinci sıraya ulaşmak için onları ortadan kaldırması gerekiyor. Bu oyunda şu anda tek oyunculu mod ve Çok Oyunculu mod var. Tek oyunculu modda, oyuncular güçlü arabaların kilidini yavaşça açacak. Ardından, pozisyonlarını ortaya koymak ve ekstra gelir elde etmek ve yeni arabalar satın almak için sayısız farklı yarışa katılmak için onları kullanın. 


GT Racing 2 v1.6.1c MOD APK


GT Racing 2 oyununda oyuncular yarışırken sadece araçlarını kontrol etmekle kalmaz, aynı zamanda araçların özel hilelerini ve yeteneklerini nasıl kullanacaklarını da bilmek zorundadırlar. Buradaki özel yetenek Nitro, tüm arabalar onunla donatılacak ve kullanıldığında kısa sürede hızlanacak. Nitroyu tam olarak şarj etmek için, oyuncunun yolda görünen nitro tanklarını toplaması veya her zaman, her yerde şarj etmek için drift işlemini kullanması gerekir.


GT Racing 2 1.6.1c Para Hile Apk


Buradaki Drift, oyuncuların yavaşça yön değiştirmesi ve arabayı çevirme yeteneğine sahip olması yerine keskin bir dönüş yapma eylemidir, Drift'i kullanabilirler. Bu, yengeci bükmek ve belirli miktarda Nitro doldurmak için gereken süreyi kısaltacaktır. Oyuncu bu eylemde başarılı olursa, puana eklenecek ve oyunun sonu o puana göre değerlendirilecektir.


GT Racing 2 Hile Apk


Yarışı daha dramatik ve şiddetli hale getirmek için bu oyunda süper gerçekçi fizik mekaniği yüklenecek. Oyuncu çarpışırsa, rakibin kaldırılma olasılığı yüksektir ve aracın görünümü deforme olur. Sadece bu değil, her yol segmenti bu fiziksel mekanizma ile yeni bir deneyim olacak. Engellere çarpmaktan ve aracı dengelemekten kaçınmak için aracı dikkatli bir şekilde yönlendirmeleri gerekecektir. Oyuncu bunu yapmazsa, hemen kaldırılacak ve en yakın kontrol noktasından yeniden başlatılacaktır.


GT Racing 2 APK Dayı


Bu oyunun diğer oyunlara göre farkı zaman ve hava durumu etkileridir. Yarış zamanı rastgele olacak ve oyuncu yarışı sabah veya akşam yaşayabilir. Havanın daha büyük bir rolü var, sadece manzarayı engellemekle kalmıyor, yarışı daha da karmaşık hale getiriyor. Özellikle kir, çamurlu ve pürüzsüz izler her yerde belirecek ve kontrolü zorlaştıracaktır.


GT Racing 2 Apk Oyun İndir


Oyuncular yarış becerilerini diğer oyuncularla karşılaştıracak, parkur rastgele belirlenecek ve zaman ve hava durumu aynı olacak. Çok oyunculu yarış için ödül daha büyük olacak ve oyuncu yalnızca sahip oldukları arabaları seçebilecek. Bu oyunu daha adil hale getirmek için oyun, oyuncuları kendileriyle aynı aracı kullanan diğer sürücülerle ayarlayacaktır. GT Racing 2 Para Hilesi yapma, bu her bir kişinin dengeli bir durumda ve pistte en iyi durumda birbiriyle rekabet etmesini sağlayacaktır.


GT Racing 2 indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun SUP Multiplayer Racing APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar