Cartoon City 2 Para Hileli MOD APK [v3.17]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Cartoon City 2 Para Hileli MOD APK [v3.17] 1 Cartoon City 2 Para Hileli MOD APK [v3.17] 2 Cartoon City 2 Para Hileli MOD APK [v3.17] 3 Cartoon City 2 Para Hileli MOD APK [v3.17] 4 Cartoon City 2 Para Hileli MOD APK [v3.17] 5 Cartoon City 2 Para Hileli MOD APK [v3.17] 6

Cartoon City 2 Para Hileli MOD APK [3.17] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Şehrinizi inşa edin - evler, dekorasyonlar inşa edin, sokakları dekore edin.


Cartoon City 2 3.17 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Altın Hilesi
  2. Sınırsız Elmas Hilesi
  3. Sınırsız Kaynaklar

(Yeterli olmasa bile kullanabilirsiniz).

İnşa etme tutkusu, bilinmesi çok çekici bir oyunun tam bir gelişimini sağladı, bu önemli gelişme , her zaman kontrolün sizin elinizde olduğu, bütün bir şehri inşa etmeye gelen Cartoon City 2'de hüküm sürüyor . Bu oyunun ortasında, sunulan her evi dekore etme işlevlerini yerine getirmelisiniz, aynı şekilde, her şeyi düzene koymak için bütün bir şehrin bakımıyla ilgili tüm sorumlulukları alırsınız, bu nedenle büyük bir eğlenceye neden olur. sunulan tüm detayların farkında olmak.


Cartoon City 2 v3.17 MOD APK


Cartoon City 2'yi kurarken ve kullanırken, inekleri, tavukları, yani inekleri, tavukları korumak ve onlara bakmak için ekili buğdayın da mısırın da göz önünde bulundurulmasının önemli olduğu, uygulanacak bir dizi görev gerçekleştirilir. , şehrin içinde bulunan kasabanın çiftliğinde yaşayan tüm detaylar. İnşa etme ve özen gösterme fırsatı, her adımda bu yenilik duygusunu teşvik etme, çünkü kararlarınıza bağlı olduğu için o şehrin gelişimine, bir mimar ya da benzer bir meslekmiş gibi hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için ilerleme kaydetmelisiniz. Bu üretme, inşa etme ve endişelenme havası çok daha bağımlılık yaratır, her oyuncu bir şehrin tam bir kurucusu olur, bu boşluk boşa harcanmaz, aksine bu ortamı güzel kılarak her adımda öne çıkar.


Cartoon City 2 -- PARA Hilesi


Şüphesiz Cartoon City 2 hile apk, en iyi yeri inşa etme saplantısına dönüştüğü geniş bir gerçekçilik, yazarlığın bir parçası olan sanal bir niş, küller içinde bir kasaba olarak sıfırdan, büyük bir güç olarak, özenli bir şehir haline geliyor. her detaydan çiçeklerin bakımına. Bir şehri genişletmenin sorumluluğu olağanüstüdür ve ana amacın bu siteyi bütün bir megalopolis haline getirmek olduğu bu oyunda kendini gösterir. vatandaşlar mutlu.


Cartoon City 2 -- Altın Hilesi


Cartoon City 2 oynadığınızda, her zevke hitap edecek bir dizi öğeye sahipsiniz. Manzaralar, kafeler, restoranlar, şehri canlandırmak ve komşu şehirlerle trenle iletişim kurmak için ihtiyacınız olan her şeyden uygulayabileceğiniz çok fazla öğe var. Her iş eğlenceli hale geliyor, çünkü görkemli bir siteyi şekillendirme yeteneğiniz var, aslında, sizi belediye başkanı yapacak bir şekilde, olan biten her şeyin farkında olmanız için, şehri tamamen kuracak festivallere kadar yapılıyor. 


Cartoon City 2 -- Elmas Hilesi


Keyifli bir yönetim yapmak, istisnai bir ortama hayat verir, seçtiğiniz yol şehrin rotası olur, bir siyasetçi olabilir, her adımda her türlü kararı alarak koca bir megalopolde küçük bir yer edinirsiniz.


Cartoon City 2 İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Idle Theme Park Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar