Idle Planes Air Force Squad Elmas Hileli MOD APK [v1.1.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Planes Air Force Squad Elmas Hileli MOD APK [v1.1.1] 1 Idle Planes Air Force Squad Elmas Hileli MOD APK [v1.1.1] 2 Idle Planes Air Force Squad Elmas Hileli MOD APK [v1.1.1] 3 Idle Planes Air Force Squad Elmas Hileli MOD APK [v1.1.1] 4

Idle Planes Air Force Squad Elmas Hileli MOD APK [1.1.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların güç beslemeli uçaklar yaratacağı ve atanan görevleri tamamlamak için pilotlar olacağı yer.


Idle Planes Air Force Squad 1.1.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Elmas Hilesi
  2. Reklamsız

Herhangi birimiz pilot şirket olmayı ve büyük gökyüzünde uçmayı arzu ederiz. Ama inanın bana, özellikle savaş zamanında bu kolay olmayacak. Idle Planes Air Force Squad'a katılın ve askeri uçaklarla ilgili faaliyetleri biraz daha iyi anlayacaksınız. Buna göre, her savaşa hazır olacak benzersiz uçak modellerinin üretiminden doğrudan siz sorumlu olacaksınız.


Idle Planes Air Force Squad v1.1.1 MOD APK


Bu içeriğin tamamı, yayıncı By Aliens tarafından mobil cihazlar içindir. Daha spesifik olarak, oyuncuların tüm zamanların en iyi askeri filo kurucusu olmak için basit tıklama modunu kullanmaları yeterlidir. Şu anda Idle Planes Air Force Squad, Google Play'de ön kayıt biçiminde yayınlanan bir oyundur. İlk beğenenlerden biri olmak istiyorsanız, makalenin altındaki bağlantıdan APK'yi indirin.


Idle Planes Air Force Squad Para Hilesi


Idle Planes Air Force Squad, oyunculara büyük uçak üretim alanlarına erişim sağlar. En güçlü tesislerin geliştirilmesine yönelik tüm aktif bağlantılar burada gerçekleşecek. Bu yerdeki en yüksek lider olacaksın. Bu sayede uçağın üretimi ve geliştirilmesi ile ilgili faaliyetleri ve personelini buraya yönlendirebilirsiniz.


Idle Planes Air Force Squad Elmas Hilesi


Tüm kural montajı ve koordinat düzlemi, oyuncular tarafından kolay gözlem için parçalar halinde yapılacaktır. Daha spesifik olarak, yeni parçalar toplayarak ve tamamlanana ve kâr için orduya teslim edilene kadar bir araya getirerek başlayacaksınız. Gelirler, gelecekte daha iyi askeri uçaklar oluşturmak için yeni kaynaklar satın almak için yeniden kullanılacak.


Idle Planes Air Force Squad Uçak Hilesi


Herhangi bir askeri uçağı tamamladıktan sonra, oyuncu aktif olmayan savaşlarda onu doğrudan kontrol edecek. Bu, sunucunuzun Bay gücünü ve seviyesini doğrulamanız için de harika. Idle Planes: Air Force Squad'daki hava saldırısı savaşları son derece şiddetli geçiyor. Mermileri düşmandan kaçmak için sürekli geçiş yapmanız gerekiyor ve güçleri zamanla daha da güçlenecek.


Idle Planes Air Force Squad Hile Apk


Bu, aktif olmayan savaşlarda ölmek istemiyorsanız, uçağınızı sürekli geliştirmeniz gerektiği anlamına gelir. Ayrıca hava savaşlarında yeterince uzun süre hayatta kalırsanız daha değerli ödüller alacaksınız. Tek olmak için, makinenin körfezinin güçlü yöntemin tarihini telafi etmenin yolunun yeterli olması gerekir.


Idle Planes Air Force Squad Apk indir


İnanın bana, Idle Planes: Air Force Squad'daki savaşçı koleksiyonu, ilk deneyimden etkilenmiş hissetmenizi sağlayacak. Bu oyun geçmişten günümüze birçok ünlü askeri uçak modeli sunuyor. Her uçak modelinin kendine göre avantajları ve dezavantajları olacağı için onlara farklı şekillerde yaklaşacaksınız. Başlangıçta, sistem oyuncuların yalnızca bazı temel uçakların kilidini açmasına izin verdi. Maksimum güce yükselttikten sonra, daha optimal uçak modellerine erişme ve bunları oluşturma hakkına sahipsiniz.


Idle Planes Air Force Squad Apk Son Sürüm


Oyundaki savaşçıların gücü, mevcut parametreler aracılığıyla gösterilecektir. Güçlü bir askeri uçak, etkili savaş ve savunma istatistiklerine sahip olacaktır. Bu nedenle her hava savaşından sonra kazandığınız parayı sürekli olarak gücünüzü yükseltmek için kullanmanız gerekiyor. Yükseltmenin yolu da çok basittir. Uygun yükseltme göstergesine dokunmanız yeterlidir, uçak otomatik olarak değişecektir.


Idle Planes Air Force Squad indir (MOD, Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Idle Food Park Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar