Idle Food Park Tycoon Yemek Hileli MOD APK [v1.7.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Food Park Tycoon Yemek Hileli MOD APK [v1.7.1] 1 Idle Food Park Tycoon Yemek Hileli MOD APK [v1.7.1] 2 Idle Food Park Tycoon Yemek Hileli MOD APK [v1.7.1] 3 Idle Food Park Tycoon Yemek Hileli MOD APK [v1.7.1] 4 Idle Food Park Tycoon Yemek Hileli MOD APK [v1.7.1] 5

Idle Food Park Tycoon Yemek Hileli MOD APK [1.7.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yemek imparatorluğunu yönetmelisin! Para kazanın ve kralın pozisyonuna geçin.


Idle Food Park Tycoon 1.7.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Anında bitirme hilesi

Idle Food Park Tycoon'da bir yemek alanı ve boşta restoran kralı olabilirsiniz! Monoton yemek simülasyonu oyunlarından ve yemek pişirme oyunlarından bıktıysanız, şu anda yemek pişirme restoran oyunlarından birini deneyin. Parasını en sevdiği yiyeceklerden kazanan gerçek bir iş adamı gibi hissedin! Bu yemek parkı simülatöründe kendinizi mutfak çılgınlığına kaptırabilir ve kendi yemek imparatorluğunuzu geliştirebilirsiniz!


Idle Food Park Tycoon v1.7.1 MOD APK


Idle Food Park Tycoon oyununa nereden başlıyorsunuz? Alışveriş merkezini nefis yemekler sunan birkaç yiyecek standıyla doldurun. Daha fazla bireyi cezbedin ve onlara hizmet edin. Herhangi bir yemek restoranı oyununun, yemek hazırlama oyunlarının ve mutfak simülatörlerinin en önemli yönü müşterinin memnuniyeti ve mutluluğudur. 


Idle Food Park Tycoon Para Hilesi


Kontrol et ve geri dönecekler. Ne kadar çok müşteriniz olursa, o kadar çok para kazanırsınız! Bir mutfak çılgınlığına hazır mısınız? Müşterilerinizi memnun ederseniz, gerçek bir boş restoran kralı ve yemek parkı imparatorluğunun başı olacaksınız.


Idle Food Park Tycoon Yemek Hilesi


Bu boşta çalışan bir tıklayıcı olduğundan, oyunu mümkün olduğunca basit tuttuk. Lezzetli yemeklerden para kazanırken gerçek bir iş adamı gibi hissedin! Diğer mutfak oyunları ve simülasyonlarından farklı olarak, buraya dokunup sürecin tadını çıkarabilirsiniz. Tüm müşterilerinizi beslemeniz gerektiğinde, gerçek yemek ateşi yaşayacaksınız.


Idle Food Park Tycoon Hile Apk


Yemek pişirme restoran oyunlarından, yemek pişirme oyunlarından ve genel olarak yemek pişirme oyunlarından her zaman zevk aldınız, ancak yeni bir şeyler denemek istediniz mi? Yemek imparatorluğu simülatörümüzü yeni özellikler ve mekanizmalarla güncelledik! Yemek parkınızı yükselterek, restoranlar açarak ve verimliliği hızlandırmak ve geliştirmek için yönetici ve personel işe alarak geleceğin milyarderi gibi hissedin. Tek tıklama mekaniği nedeniyle, basittir. Bu sadece boşta kalan bir restoran kralı değil; çok çeşitli yiyecekler sunan eksiksiz bir yemek parkıdır.


Idle Food Park Tycoon Apk indir


Her şey gerçek hayatta nasılsa öyle! Bu oyun sadece mutfak oyunları veya mutfak simülasyonlarından daha fazlasıdır. Bu simülasyon oyununda küçük bir kasabada tycoon imparatorluğunuzu kurabilir, yemek parkını büyütebilir ve diğer kasabalarda daha fazla alışveriş merkezi oluşturabilirsiniz. 


Idle Food Park Tycoon Apk Son Sürüm


Pişirme ateşi daha yeni başlıyor! Bir yemek parkı müdürü gibi hissedin, yemek pişirme oyunlarından birinde yemek alanlarınızla zengin bir restoran patronu olun ve yemek oyunları ve mutfak simülasyonları yaratın.


Idle Food Park Tycoon indir (MOD, Pişirme Hilesi)


Bir önceki android oyun Race Max APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar