Merge Ninja Star 2 Mega Hileli MOD APK [v1.0.361]

Puan: 3.67 (Oylar: 3)
Merge Ninja Star 2 Mega Hileli MOD APK [v1.0.361] 1 Merge Ninja Star 2 Mega Hileli MOD APK [v1.0.361] 2 Merge Ninja Star 2 Mega Hileli MOD APK [v1.0.361] 3 Merge Ninja Star 2 Mega Hileli MOD APK [v1.0.361] 4 Merge Ninja Star 2 Mega Hileli MOD APK [v1.0.361] 5 Merge Ninja Star 2 Mega Hileli MOD APK [v1.0.361] 6

Merge Ninja Star 2 Mega Hileli MOD APK [1.0.361] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Seviyelerde ilerledikçe, kendinize meydan okumak için birçok güçlü rakip veya büyük BOSS'larla savaşmanız gerekecek.


Merge Ninja Star 2 1.0.361 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

Bazı "Kilitsiz MOD'ların" çalışması için belirli bir seviyeye ulaşmaları gerekir (ilk etapta çalıştığını görmüyorsanız endişelenmeyin)

 1. MENÜ MOD
 2. Tanrı modu
 3. Tüm hayvan Kilitleri açık
 4. Tüm aurora Kilitleri açık
 5. Tüm kıllar Kilitleri açık
 6. Tüm araçları Kilitleri açık
 7. Tüm giysiler Kilitleri açık
 8. Tüm ayakkabıların Kilitleri açık
 9. Tüm yüzleri Kilitleri açık
 10. Tüm su hayvan Kilitleri açık
 11. Tüm arka planlar Kilitleri açık
 12. Tüm hediyeleri Kilitleri açık
 13. -Tüm hediyeler ödül = 99400 taşlar

Merge Ninja Star 2, birçok farklı bağlamda çekici ve heyecan verici seviyelere sahip, basit ve oldukça boşta bir rol yapma oyunudur. Oyun, bu yeni sürümde, savaşınızda size yardımcı olmak için yeni bir yol arkadaşı olan “Healing Hippo” ve ormanı korumak için yeni bir patron eklemek gibi birçok yeni özellik ekledi. Oyuncular ayrıca arka planı - savaş sahnesini değiştirerek oyunculara heyecan verici bir macera deneyimi yaşatabilir. İlginç şeyler keşfetmek için bu boşta kalan RPG dövüş oyununa katılalım.


Merge Ninja Star 2 v1.0.361 MOD APK


Merge Ninja Star 2, yeni oyuncular için birçok özel teklife sahiptir ve yalnızca 1000'in altındaki aşamalar için geçerlidir. Canavar HP'si yarıya inecek ve rakiplerinizi daha hızlı öldürmenize yardımcı olacak. Ek olarak, hayvanları öldürdükten sonra çift altın alacaksınız ve bunu karakteriniz için ekipman satın almak için kullanabilirsiniz. Bir başka harika teklif, yeni oyuncuların oyunun bazı gereksiz aşamalarını atlayabilmeleri ve karakterlerini değiştirmek için bazı ücretsiz görünümler alabilmeleridir.


Merge Ninja Star 2 Apk Android Oyun Club


Merge Ninja Star 2'deki kontrollerin uygulanması kolaydır. Kontrollerinizi gerçekleştirmek için tıklamanız ve kaydırmanız yeterlidir. Oyunda, Ninja dart kullanarak düşmanları yok etmek için karakterinizi kontrol edeceksiniz. Birkaç rakibi öldürdükten sonra çok sayıda dartınız olacak ve kullanıldığında daha güçlü olmak için birleştirmek için onları bir araya getireceksiniz.


Merge Ninja Star 2 Apk Para Hilesi


Merge Ninja Star 2, savaşta karakterinize yardımcı olacak çeşitli görünümlere ve beceri efektlerine sahiptir. Seviyelerde ilerledikçe, kendinize meydan okumak için birçok güçlü rakip veya büyük patronla savaşmanız gerekecek. Bu yüzden onları yok etmek için farklı özel stratejileriniz olsaydı en iyisi olurdu. Yumruklarınızın saldırı gücünü artırmak gibi özel yetenekleri ve acil durumlardan kurtulmanıza yardımcı olacak diğer bazı becerileri kullanabilirsiniz.


Merge Ninja Star 2 Apk Taş Hilesi


Can sıkıntısını azaltmak için Merge Ninja Star 2'yi birçok farklı savaş alanıyla keşfedebilirsiniz. Hayvanlara saldırmak için seviyeler arasında birleştirdiğiniz özel Ninja yıldız silahlarıyla hayvanları öldürmek için arkadaşlarınızla hava savaşlarının tadını çıkarın. Ya da sualtı savaşlarıyla oyun bağlamını değiştirerek size daha ilginç bir deneyim yaşatabilirsiniz.


Merge Ninja Star 2 Elmas Hilesi


Oyunda her gün tamamlamanız gereken birçok farklı görev var. Bu görevleri tamamladıktan sonra, zırh, yeni beceriler gibi kullanabileceğiniz karşılık gelen ödülleri alacaksınız. En iyi arkadaşınızın kontrolünü uyandırmak ve sıralamada 1. sırayı almak için birçok unutulmaz savaşa katılın. Ayrıca, karakteriniz için değiştirebileceğiniz ve karakterinizi daha benzersiz hale getirebileceğiniz birçok farklı kostüm de elde edersiniz.


Merge Ninja Star 2 Apk Hile


Bu, basit RPG savaşlarıyla eğlenceli bir rol yapma oyunudur. Oyun, oyunculara karakterleri için çok eğlenceli ve sürprizler, birçok görünüm ve beceri efekti veriyor. Oyunun eklenen özellikleri, oyuncular için son derece ilginç ve benzersiz olan yeni bir sürüm getirdi. Sadece Ninja yıldızlarını birleştirerek oyuncular tüm düşmanlarını hızla yok edebilirler.


Merge Ninja Star 2 İndir (MOD, Mega Menü / Tüm Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Pixel Fury 3D Multiplayer APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar