Zombie Towers Mega Hileli MOD APK [v13.0.63]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Zombie Towers Mega Hileli MOD APK [v13.0.63] 1 Zombie Towers Mega Hileli MOD APK [v13.0.63] 2 Zombie Towers Mega Hileli MOD APK [v13.0.63] 3 Zombie Towers Mega Hileli MOD APK [v13.0.63] 4 Zombie Towers Mega Hileli MOD APK [v13.0.63] 5 Zombie Towers Mega Hileli MOD APK [v13.0.63] 6

Zombie Towers Mega Hileli MOD APK [13.0.63] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Siz gezegende hayatta kalan son grupsunuz ve amacınız düşmanın acımasız dalgalarına karşı kalenizi savunmak ve zombi ordusunu devirmektir.


Zombie Towers 13.0.63 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

[ Oyuncu Menüsü ]

Tanrı Modu Duvarları
Tek Atışta Öldürme hilesi
Sınırsız mermi hilesi
Maksimum aralık
Maksimum Hedefler
Seri ateş
[ Hesap Menüsü ]

Ücretsiz Mücevher Alımları
Para Hilesi Bedava Altın Alımları
Elmas hilesi. Satın Alırken Mücevher Artıyor
Satın Alırken Altın Artışı

Zayıf olduğunuz ve bir dizi ani ve ani zombi saldırısıyla yüzleşmeniz gereken Zombie Towers'ta hayatta kalmak için şiddetli bir savaş yaşanıyor. Ordunun seni kurtarmasını beklerken hayatını kurtaracak ve son üssünü başarıyla savunacak mısın!?


Zombie Towers v13.0.63 MOD APK


Bütün dünyayı kaplayan ıssızlık sahnesi, karanlık, oyunun gerçekçi sahnesidir. Oyuncunun sadece küçük bir insan ordusu var ama kaleye yaklaşan binlerce zombi olan düşmanla yüzleşmek zorunda. Zombie Towers oyunundaki bu zombi ordusu her zaman çok ani saldırır; ne zaman göründüklerini asla bilemezsiniz. Bu yüzden her zaman savaşmaya hazır olmalısınız.


Zombie Towers Para Hilesi


Son üssünüz, koruyucu duvarı ve büyük bir kulesi olan küçük bir alandır. Ana göreviniz, onu ne pahasına olursa olsun zombi saldırısından korumaktır. Ordu hayaletin yaklaştığını gördüğünde ve kaleyi yok ettiğinde başarısız oldunuz. Üssünüzü savunmak için insan orduları ve atış kuleleri arasındaki en iyi savaşı planlayın.


Zombie Towers Elmas Hilesi


Zombileri öldürmenin ana yöntemi, atış kulelerinden ateşlenen toplardır. Oyuncular koruyucu duvarın etrafına atış kuleleri inşa edecekler ve aynı seviyedeki iki kuleyi daha yüksek seviyeli daha büyük bir kulede birleştirebilirsiniz. 


Zombie Towers Hile Apk


Her zombi öldürmeden sonra, oyuncu savunma sistemini (koruyucu duvarını ve büyük kuleyi yükseltin) ve saldırı sistemini (ateş eden kuleleri ve insan ordusunu yükseltin) güçlendirmek için ödüller alacak. Zombie Towers'ta şiddetli savaşlar başladı; hayatta kalmak ve kazanmak için akıllı stratejiler oluşturun!


Zombie Towers Apk indir


Yok edilme ve son üssü kaybetme riskiyle karşı karşıya kaldığınızda, hemen bir savaş planı geliştirmelisiniz. Zombi ordusu her zaman çok ani saldırır. Her saldırı, oldukça büyük bir ölçekte yüzlerce çocuğa kadar İnsan ordularının kullanımıyla birlikte zombileri yok etmek için top atmak için atış kuleleri inşa edin. 


Zombie Towers Apk Son Sürüm


Ne zaman bir zombi öldürsen, bir bonus alacaksın, bunu savunma sistemini ve saldırı sistemini yükseltmek için kullan. Harika oyun karakteri tasviri: korkunç zombiler, dayanıklı asker; her hareket için sağlam aynı yatırım.


Zombie Towers indir (MOD, Mega Menü)


Bir önceki android oyun Fat 2 Fit APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar