Prankster 3D Hileli MOD APK [v4.8.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Prankster 3D Hileli MOD APK [v4.8.1] 1 Prankster 3D Hileli MOD APK [v4.8.1] 2 Prankster 3D Hileli MOD APK [v4.8.1] 3 Prankster 3D Hileli MOD APK [v4.8.1] 4 Prankster 3D Hileli MOD APK [v4.8.1] 5 Prankster 3D Hileli MOD APK [v4.8.1] 6

Prankster 3D Hileli MOD APK [4.8.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular son derece ilginç birçok yıkıcı aktivitenin tadını çıkarır ve diğer birçok zorluğun yanı sıra oynanabilirliğinizi zorlamak için benzersiz görevler belirlenir.


Prankster 3D 4.8.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Anında kazanma hilesi
Eğlenceli deneyimlerin ve şakaların hayranıysanız, Prankster 3D'yi kesinlikle seveceksiniz. Oyuncular son derece ilginç birçok yıkıcı aktivitenin tadını çıkarır ve diğer birçok zorluğun yanı sıra oynanabilirliğinizi zorlamak için benzersiz görevler belirlenir. 


Prankster 3D v4.8.1 MOD APK


Oyuncular, heyecan verici ve benzersiz şakalar yaratabilmek için doğru seçenekleri kendileri seçmelidir. Ayrıca kahkahayı artırmak, oyunun panik ve şaşkınlığını azaltmak için birçok komik ve komik durum yaratmanız da yardımcı olacaktır.


Prankster 3D Para Hilesi


Prankster 3D'ye gelen oyuncular, daha önce hiç görülmemiş birçok yeni duyguyu yaşamakta özgürler. Kendi yaratıcı zihninize dayanarak en komik şakaları yapabilirsiniz. Bu sayede birbiri ardına bir dizi yeni ve benzersiz şaka doğdu ve size daha heyecan verici deneyimler getirdi. 


Prankster 3D Hile Apk


Şakalarınız oyun karakterlerini kızdırmak için yapılıyor. Miss T'yi oynamak için tüm bu şakaları dikkatlice planlıyorsunuz. Oyuncu, planlarını bozmak için birçok yeni şaka yaratıyor. Kendi zengin düşüncenizle birçok benzersiz ve çekici sabotaj oyunu tasarlayabilirsiniz.


Prankster 3D Apk indir


Prankster 3D'ye katılan oyuncular, oyunu çok daha farklı bir oynanışla deneyimleyebilirler. Her oyun modu size birçok farklı oyun deneyimi yaşatacak ve oynarken sıkılmamanızı sağlayacak. Oyuncular ayrıca oyunun tadını çıkarmak ve keyfini çıkarmak için daha yeni bir oyun arayabilirler. Zorlu zorluklarla ve son derece bağımlılık yapan alaylarla oynayacaksınız. Oyuncular, Ms. T'yi kızdırmak için yolculuklarına devam ediyor ve farklı oyun modları ile birçok şakanın tadını çıkarıyor. Oynanış basit olmasına rağmen, size birçok gerçek ve bağımlılık hissi veriyor.


Prankster 3D Apk Son Sürüm


Oyuncular, farklı görevlerle birçok heyecan verici seviyenin tadını çıkarabilirler. Her seviye, oyuncuların oynarken eğlenmesini sağlayacak belirli bir zorluk seviyesine sahip olacaktır. Oyuncular kendi ilginç, çekici oyunları için planlanmıştır. Farklı oyun seviyeleri size farklı deneyimler yaşatıyor ve oynarken sıkılmıyorsunuz. Bayan T'nin paniğini azaltmak için bir sürü komik, heyecan verici durum yaratmanız en iyisi olur. Her seviyede farklı alay etme sahneleri olacak, ancak hepsinin amacı onun planını mahvetme.


Prankster 3D indir (MOD, Kazanma Hilesi)


Bir önceki android oyun Shopping Mall 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar