SciFi Survivor Mega Hileli MOD APK [v1.0.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
SciFi Survivor Mega Hileli MOD APK [v1.0.9] 1 SciFi Survivor Mega Hileli MOD APK [v1.0.9] 2 SciFi Survivor Mega Hileli MOD APK [v1.0.9] 3 SciFi Survivor Mega Hileli MOD APK [v1.0.9] 4 SciFi Survivor Mega Hileli MOD APK [v1.0.9] 5

SciFi Survivor Mega Hileli MOD APK [1.0.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kıyametten ancak tüm yaratıkları yok ederseniz hayatta kalabilirsiniz.


SciFi Survivor 1.0.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Tanrı modu / God Mode
  3. Araba Çarptığında Düşman Ölür

SciFi Survivor oyununda diğer dünyalardan uzaylı yaşam formları ordusu nihayet Dünya'ya geldiğinde, tüm gezegeni yok etmeye başladılar. Dünyada kalan çok az sayıda insandan birisin ve bu gezegeni tüm zombi canavarlara karşı savunmak senin görevin. Yapılması gereken ilk şey kaçmak ve daha sonra çoktan kaçmış olan diğerlerine yardım etmeye çalışmaktır.


SciFi Survivor v1.0.9 MOD APK


SciFi Survivor dünyada yaşayan ölüler gibi pek çok korkunç şey var. İnsanları öldürmek istiyorlar, bu yüzden onları bulmak için acımasız yöntemler kullanıyorlar. Kurtarma operasyonu sırasında geçen her dakika, oyuncu yeni bir sorunla karşı karşıya kalır. 


SciFi Survivor Para Hilesi


Hayatta kalmaktan aksiyona ve kule savunmasına kadar oyun taleplerinizi yalnızca bir oyun karşılayabilir. Tüm dünyaya ne olacağına karar verme gücüne sahipsiniz. Her şey ters gittiğinde bile hayatta kalmak için hayatınız için savaşmaya devam etmelisiniz.


SciFi Survivor Araba Hilesi


Başka bir deyişle, eğer ölmekten endişe ediyorsanız, hayatınızı mümkün olduğunca uzatmak için her türlü çabayı göstermelisiniz. Daha güçlü teçhizatınız varsa, hayatta kalma yeteneğinizi korurken savaşmak için daha fazla zamanınız olacak. 


SciFi Survivor Apk Hile


Oyuncu, her biri kendine özgü yeteneklere sahip çok çeşitli karakterlerden biri olarak oynamayı seçebilir. Yeteneklerinize uyarlanabilen bir strateji geliştirin ve zafer kazanmanıza ve rekabette tek başına hayatta kalan kişi olarak ortaya çıkmanıza olanak tanıyacak. 


SciFi Survivor Apk indir


Kahramanı kontrol etmek için fiziksel yeteneklerinizi kullanabilirseniz, zombileri yenebileceksiniz. Oyuncular daha sonra savaşta hayatta kalma ve bir sonraki seviyeye geçme şanslarını artıracak yardımcı yardımcı öğeleri seçebilirler. Görev sırasında, savaşla bağlantılı mümkün olduğu kadar çok öğeyi elde etmeyi bir öncelik haline getirmelisiniz.


SciFi Survivor indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Super Soccer 3V3 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar