Roof Rails Para Hileli MOD APK [v2.7.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Roof Rails Para Hileli MOD APK [v2.7.9] 1 Roof Rails Para Hileli MOD APK [v2.7.9] 2 Roof Rails Para Hileli MOD APK [v2.7.9] 3 Roof Rails Para Hileli MOD APK [v2.7.9] 4 Roof Rails Para Hileli MOD APK [v2.7.9] 5 Roof Rails Para Hileli MOD APK [v2.7.9] 6

Roof Rails Para Hileli MOD APK [2.7.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Rayları yakalayın ve bir sonraki çatıya kaydırın!


Roof Rails 2.7.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Skin Hilesi
  3. Reklamsız
Roof Rails, VOODOO üreticisinden heyecan verici bir eğlence oyunudur ve daha önce sevilen bir dizi ismin ardından çok başarılı bir lansmana sahiptir. Basit bir oynanışla oluşturulmuş olsa da, oyuncular için eğlenceli anlar yaşatmaya devam ediyor. Ancak basitlik bu oyunu çabucak fethedeceğiniz anlamına gelmez çünkü her bölümden sonra yavaş yavaş zorluğu hissedeceksiniz.


Roof Rails v2.7.9 MOD APK


Oyuncuların çok fazla manipüle etmeye ihtiyaç duymadığı ancak yine de Roof Rails kadar çekici hissettiği çok az oyun olduğu söylenmelidir. Bir karaktere dönüşeceksiniz ve görev, birçok farklı yoldaki yarış yolculuğunu fethetmek. Rakiplerle yapılan bir yarış değil, sadece sizin elinizde tahta bir sopayla ve bitiş çizgisine güvenli bir şekilde ilerleyin.


Roof Rails Para Hilesi


Başladığı anda karakter otomatik olarak ilerleyecek ve ekranda hafifçe kaydırarak sağa sola kontrol edeceksiniz. Yolda beliren küçük odun parçalarını toplamanız gerekecek ve bunlar çubuğunuzu büyütecek. Herhangi bir ahşabı kaçırmamaya çalışın çünkü çubuk ne kadar uzun olursa, o kadar fazla avantaj elde edersiniz çünkü daha fazla elmas kazanmanıza yardımcı olur.


Roof Rails Elmas Hilesi


Bitiş çizgisine ulaştığınızda ekranı tamamlamış olursunuz ancak bitiş çizgisine nasıl ulaşacağınız sizin için büyük bir mücadele olacaktır. Tahta parçalarını toplamak özel bir şey değilse, çekiciliği artırmak için engeller eklendi. Çok dikkatli olmalısın çünkü sopanı kısaltacaklar ve bazen kabul etmek zorundasın çünkü geçmenin bir yolu yok.Yoldaki engellerden bahsetmek zorunda kalacak, yolun hemen üzerine yerleştirilmiş demir testereler ve onlar bir şeyleri kesecekler. Çıtalarınız çok uzunsa, testere kuşkusuz doğaldır, ancak gerçekten önemli değildir. Ayrıca içinden geçerseniz kütüğün uzunluğunu azaltacak bir lav çukuru da var, ancak mümkünse kaybı azaltmak için en kısa yolu bulun.


Roof Rails Hile Apk


En ilginç oyun özelliklerinin yanı sıra üreticiler, kullanıcılar için görsellerle de oldukça ilgileniyor. Bir oyunun oyuncuya en iyi mesajları iletebilmesi için, grafikler bunu yapmanın en iyi yolu olacaktır. Bu nedenle, Tavan Rayları grafikleri aynı zamanda çok metodik bir şekilde araştırma yapmak ve yatırım yapmak için heyecan verici bir özelliktir.


Roof Rails Apk indir


Böylece oyuncular oyunlarına girerken bunun en yüksek görüntü kalitesi ile desteklenen bir oyun olduğunu görebilecekler. Ayrıca oyunun içeriği de son derece ilginç deneyimler yaşatmak için parlak renklerle tasarlandı. En özeli ise oyun içinde kontrol edebileceğiniz karakterin yaratılması olacak. Bununla birlikte, sahip olabileceğiniz çok güzel kostümler de var.


Roof Rails indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Cyber Ninja APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar