Hitwicket Superstars Mega Hileli MOD APK [v5.0.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Hitwicket Superstars Mega Hileli MOD APK [v5.0.6] 1 Hitwicket Superstars Mega Hileli MOD APK [v5.0.6] 2 Hitwicket Superstars Mega Hileli MOD APK [v5.0.6] 3 Hitwicket Superstars Mega Hileli MOD APK [v5.0.6] 4 Hitwicket Superstars Mega Hileli MOD APK [v5.0.6] 5 Hitwicket Superstars Mega Hileli MOD APK [v5.0.6] 6

Hitwicket Superstars Mega Hileli MOD APK [5.0.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dünya çapında birçok rekabetçi etkinliğe katılmak için gerçek bir beyzbol takımı yaratıyor. Profesyonel atıcılarla savaşın ve çeşitli oyun modlarında rekabet edin.


Hitwicket Superstars 5.0.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Kolay kazanma hilesi / Easy Win

Hitwicket Superstars benzersiz bir beyzbol oyunu geri döndü ve oyunculara birçok farklı sürpriz getirmeyi vaat ediyor. Bu oyuna geldiğinizde, siz bir kriket oyuncusu değil, sadece bir kontrolör, yani bir koçsunuz. Dünya çapında birçok büyük ve küçük etkinliğe ve turnuvaya katılmak için profesyonel bir beyzbol takımı oluşturalım. Savaşçılarınızı birçok farklı oyun moduna katılacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Bulduğunuz stratejiye bağlı olarak, takımı 1-1 veya takım savaşına katılmaya yönlendirebilirsiniz.


Hitwicket Superstars v5.0.6 MOD APK


Bu Hitwicket Superstars oyununa gelince, doğrudan maçlara katılmanıza izin verilmiyor. Ama takımına çok fazla zafer getiren kişi o. Hitwicket Superstars'taki birçok profesyonel beyzbol oyuncusunun koçu olarak onlara birçok iyi ders vermeniz gerekiyor. Ya da daha iyisi, savaşlarda benzersiz dövüş becerileri satın alın veya kazanın. Hex, Smash... topu düşmana sert bir şekilde şutlayabilen doğaüstü yeteneklerdir.


Hitwicket Superstars Para Hilesi


Sadece çevrimiçi değil, oyuncular internet bağlantısı olmadan da benzersiz beyzbol maçlarına katılabilir. Ancak, wifi olmadan oynarken, yalnızca üç temel oyun moduyla gerçek dünya maçlarının tadını çıkarabilirsiniz: kolay, normal ve zorlu. Bunlardan bahsetmişken, muhtemelen çevrimdışıyken karşılaşacağınız kişilerin AI karakterleri olduğunu da anlamışsınızdır. Bu, robot savaşçılarla pratik yapmak için harika bir fırsat olacak.


Hitwicket Superstars Altın Hilesi


Her yaşa uygun sağlıklı bir spora Hitwicket Superstars denir. Beyzbola da tutkuluysanız ancak bunu deneyimleme fırsatınız olmadıysa, belki de bu, denemeniz için harika bir zamandır. Bu oyunda, tüm oyuncu dostu ve basit işlemleri kontrol edeceksiniz. Takım arkadaşlarınıza görevler atamak için düğmeleri kontrol edin veya topu atmak veya hücum etmek için doğru zamanın ne olduğunu onlara hatırlatın.


Hitwicket Superstars Apk Hile


Hitwicket Superstars ile oyuncuların sayısız zorlu savaşa katılma fırsatına sahip olması harika. Rekabetçi maçlar katı bir şekilde uygulanır, bu nedenle sonuçta maçların sertliğini gösterir. Profesyonel moda girin ve turnuvalara katılmak için dünyayı dolaşın. Dünyaca ünlü başkentlerde rekabet edin ve aynı zamanda size ve takım arkadaşlarınıza seyahat etme şansı verin.


Hitwicket Superstars Apk indir


Oyuncular zorlu savaşlara katılmak için birçok fırsata sahip olacak. PvP savaşlarında dünyaca ünlü birçok oyuncuyla savaşırken rekabet edin ve becerilerinizi test edin. Bu gerçek zamanlı olarak, tek bir oyuncunun rakip oyuncularla tek başına savaşmasına izin vereceksiniz. Veya oyuncularınızı kontrol etme becerinize güveniyorsanız, oynadıkları takımın menajerine meydan okuyabilirsiniz. Savaşın tüm sonuçları sayılır ve liderlik tablosuna konur.


Hitwicket Superstars Apk Son Sürüm


Her savaşın değerli ödülleri veya farklı avantajları olacaktır. Ne de olsa herkes başka benzersiz hediyeler almak için kazanmak ister. Ödülün değerini veya kupanın değerini birçok kez artırmak isterseniz, oyuncu savaşmak için herkesle işbirliği yapabilir. Eşsiz sanal maçlara katılmak için arkadaşlarınıza veya dünyaca ünlü oyunculara katılın. O zaman, katılımcılar özel savaşçılar olduğunda dünya kupasının değeri artacaktır.


Hitwicket Superstars indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Coco Valley APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar