Trade Wars Economy Simulator Hileli MOD APK [v1.0.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Trade Wars Economy Simulator Hileli MOD APK [v1.0.2] 1 Trade Wars Economy Simulator Hileli MOD APK [v1.0.2] 2 Trade Wars Economy Simulator Hileli MOD APK [v1.0.2] 3 Trade Wars Economy Simulator Hileli MOD APK [v1.0.2] 4

Trade Wars Economy Simulator Hileli MOD APK [1.0.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ekonomi ile ilgili bir simülasyon oyunudur.


Trade Wars Economy Simulator 1.0.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Unlocked - Ücretli ülkeler açık (Google hizmetlerinde internet ve yetkilendirmeye ihtiyacınız var, içerik satın alınmadıysa oyunu tamamen durdurun, Play Store verilerini silin (tekrar giriş yapmanız gerekmeyecek) ve oyunu yeniden başlatın).

Trade Wars Economy Simulator, Plus Games Studio tarafından yayınlanan bir oyundur. Geçenlerde Haziran başında piyasaya çıktı. Buna göre oyun dünya çapında bir ekonomik savaş başlatıyor. Bu rekabetçi oyunda iş zekanız size gösterilecek. Lütfen deneyimlemek için indirmeden önce bu oyun hakkında bilgi edinin.


Trade Wars Economy Simulator v1.0.2 MOD APK


Eskiden ülkeler arası savaşlardan bahsettiğimizde aklımıza çoğu zaman acımasız ve ölümcül savaşlar gelirdi. Bu yıllar önce, güçlü silahlı kuvvetleri ve iyi orduları olan ülkelerin dönemiydi. Ancak 21. yüzyıla girerken, dünya savaşı artık o kadar basit değil. Günümüzün modern çağında milletler ekonomi üzerinden birbirleriyle mücadele etmektedirler. Artık askeri veya nükleer savaş olmayacak. Ve hangi ülkenin daha modern tanklara veya silahlara sahip olduğunu görmek için artık yarışma yok. Bunun yerine, son derece yoğun bir ekonomik savaştı. Bu savaş stratejiktir, liderliğin düşünmesini ve hesaplanmasını gerektirir.


Trade Wars Economy Simulator Para Hilesi


Trade Wars Economy Simulator'a gelince, dünya çapında bir ekonomik savaşa gireceksiniz. Ticaret etkinizi yaymak için dünyanın ekonomik devlerine liderlik edeceksiniz. Bu heyecan verici oyunda rekabet edebilmek için akıllı, cesur ve olağanüstü stratejik kararlar vermelisiniz.


Trade Wars Economy Simulator Ülke Seçme Hilesi


Bir ekonomik simülasyon oyunu olarak elbette en önemli unsur stratejidir. Herhangi bir liderin ülkeyi ileriye götürmek için kendi stratejilerine sahip olması gerekir. Ülkenizdeki malların gücünden yararlanmalı, diğer ülkelere ihracat yapmak için gelişmelisiniz. En iyi karı elde etmek için piyasayı iyice incelemelisiniz. Güçlü yönlerinizi geliştirmek için fırsatları ve potansiyel pazarları yakalayın. 


Trade Wars Economy Simulator Hile Apk


Stratejik oyundaki ana faaliyetler şunlardır Diğer ülkelerle uygun anlaşmalar yapın; Teknoloji ve bilimin eşzamanlı gelişimi; Vergi toplayın ve yedekler oluşturun; Ülkenizdeki enflasyonu ve işsizliği izleyin; Uygun ürünleri piyasaya sürmek için piyasayı iyice araştırın; Rakiplerle doğrudan rekabet edebilmek için ürün kalitesini artırmak, maliyetleri düşürmek; İthalat maliyetlerinden tasarruf etmek için yerli üretimi geliştirmek; Diğer ülkelere yaptırım uygulamak; Ve daha birçok aktivite ve öğeyi oyunda kendi başınıza keşfedebilirsiniz!


Trade Wars Economy Simulator Apk indir


Bu oyunda verdiğiniz her karar, ülkenizin güvenliğini doğrudan etkiler. Doğru bir strateji varsa, ülkenizin ekonomisi iyi gelişecek ve zengin ve güçlü güçlerle rekabet etme fırsatına sahip olacaktır. Tam tersine doğru yolda değilseniz, doğru stratejiniz yoksa iflas etme ihtimaliniz çok yüksek. Bu oyundaki en kötü şey bu. Ekonomiyi korumak veya geliştirmek için her şeyi yapın, iflas etmeyin. İflas edersen, her şeyini kaybedersin!


Trade Wars Economy Simulator Apk Dayı


Ticaret Savaşları – Ekonomi Simülatörü ekonomik bir simülasyon oyunudur, bu nedenle oyundaki görüntü de simülasyon şeklinde tasarlanmıştır. Rakamları, hedefleri ve rekabeti anlamanız için oyundaki tüm görseller görüntülenir. Bu oyunda insan görünümü yok.


Trade Wars Economy Simulator indir (MOD, Unlocked)


Bir önceki android oyun Block Mortal Survival Battle APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar