Metal Soldiers 2 Para Hileli MOD APK [v2.84]

Puan: 4.67 (Oylar: 3)
Metal Soldiers 2 Para Hileli MOD APK [v2.84] 1 Metal Soldiers 2 Para Hileli MOD APK [v2.84] 2 Metal Soldiers 2 Para Hileli MOD APK [v2.84] 3 Metal Soldiers 2 Para Hileli MOD APK [v2.84] 4 Metal Soldiers 2 Para Hileli MOD APK [v2.84] 5 Metal Soldiers 2 Para Hileli MOD APK [v2.84] 6

Metal Soldiers 2 Para Hileli MOD APK [2.84] - Android için ücretsiz son sürümü indirin. Eski atari oyunlarından aşina olduğumuz Metal Slug oyunu gibidir hatta aynısı denebilir.


Metal Soldiers 2 2.84 APK AÇIKLAMASI


Günümüzde atış türündeki oyunlar her zaman birçok oyuncu tarafından tercih edilmektedir. Eski konsollarla mutlu bir çocukluk geçirdiyseniz, ünlü nişancı "Contra" yı unutmanız mümkün değil. Hepimiz bu oyunu oynamak için saatler harcadık ama yine de kazanamadık. Bu çok güzel bir çocukluk, bu yüzden çocukluk anılarını yeniden yaşamak istemez miydin? Metal Soldiers 2 oyununu indirin. Play365 tarafından üretilmiştir. Bu, Moto Traffic Race 2: Multiplayer gibi başlıklara sahip ünlü bir oyun yayıncısı ... Oyuna katılırken, "Contra" oyununu oynarken eski tanıdık hissi bulacaksınız Ancak aynı zamanda, yeni modern oyunlar. Bu geçmiş ve geleceğin birleşimidir, mükemmel bir korodur. Peki şimdi Metal Soldiers 2'yi indirmeden zamanı çocukluğa geri dönmek için ne bekliyorsunuz?


Metal Soldiers 2 v2.84 MOD APK


Oyuna gelin, seçkin bir paralı adamı, korkunun ne olduğunu bilmeyen bir askeri oynayacaksınız. Silahıyla tüm cepheleri taradı ve kendisine verilen tüm görevleri tamamladı. Bu yüzden ona Metal Askerler deniyor, bu isim aynı zamanda onun çelik ruhunu ve çelik disiplinini de gösteriyor. O ve paralı asker ekibi, kötü bir örgütü avlamak ve yok etmek için tutuldu. Şimdi yolda ekibinizle kendinizi dikkatli bir şekilde donatın. Oyuna katılmak için oyuncunun önce oynamak için en rahat hissettiği karakteri seçmesi gerekecektir. Başlangıçta, oyuncu yalnızca ateş gücüne sahip bir silahla donatılmıştır ve sadece savaşmak için çok güçlü değildir. Ama fazla endişelenmeyin çünkü bu oyunda karakter kontrol tekniği de galibiyet veya yenilgiyi belirleyen faktörlerden biri. Oyun boyunca, karakterin yolunda sürekli engeller ortaya çıkacaktır. Bu yüzden oyuncuların hem engelleri aşmak hem de haritada görünen düşmanları yok etmek için ateş etmek için karakteri çok akıllıca kontrol etmesi gerekiyor. Varsayılan silahınız düşük ateş gücüne sahip bir tabancadır, ancak bu konuda çok fazla karıştırılmamalıdır. Oyun sırasında ekipman sandığı ile karşılaşacaksınız, bu sandıkta çok daha fazla ateş gücüne sahip birçok farklı silah bulunuyor. Bu oynanış, "Contra" oyununa oldukça benziyor, ancak oldukça yükseltildi. Bir yarışmayı geçtikten sonra oyuncular bonuslar ve diğer çekici hediyeler alacaklar.


Metal Soldiers 2 2.84 Para Hileli Apk


Oyunda 50 seviyeye kadar bölüm var ve her seviyede kazanmak gittikçe zorlaşıyor. Ancak oyuncuların heyecanını uyandırmak ve harika dövüş anları getirmek zor. Üstesinden gelmenin daha zor olması, alınan ödülün çok daha yüksek olacağı anlamına da gelir. Oyunda güçlü silahlar edinmenin 2 yolu vardır: mağazadan satın alarak veya oyun ekranından teslim alarak. Mağazadan silah satın almak için, güçlü ateş gücüne sahip silahlara sahip olabilmek için büyük miktarda para harcamanız gerekecek. Silahlar sadece tekli savaş için değil, aynı zamanda tanklar, savaş robotları da var ... Savaşma sürecinde size çok destek olacak araçlar olacaklar. Oyun ayrıca Uçan Ayakkabılar gibi ilginç öğeler de ekledi… bunlar harita boyunca dağılmış ekipman kutularında bulunacak.


Metal Soldiers 2 APK DAYI


Oyunun yaratıcı ekibi tarafından klasik Platform tarzı oyuncak haritalarla klasik 2D tarzında tasarlanmıştır. Bu oyunu oynadığımızda çocukluğumuzun birçok hatırasını hatırlatan da budur. Oyundaki silahlar da oldukça klasik tasarlanmış ancak oyunda dövüş robotları, Uçan Ayakkabılar gibi pek çok kurgusal detay var. klasik atış oyunu. Oyundaki düğmelerin düzeni de oldukça akıcı, sola ve sağa 2'ye bölünmüş durumda. Sol tarafta karakteri kontrol etmek için gezinme tuşları bulunurken, sağ tarafta ateş etme, bombalama, oturma gibi tuşlar yer alacak.


Metal Soldiers 2 Apk Oyun indir Club


Üretici tarafından mükemmel şekilde ayarlanmış, oyun sırasında donma olmaz. Piksel tarzında patlamalar, uçan mermiler gibi efektler yapıldı ve oyunculara oyunun klasiğini hissettirdi. Ses de dikkatlice entegre edilmiştir, böylece oynatıcı mümkün olan en iyi deneyimi yaşar. Çocukluğunuzu hatırlamak ve hemen yeni şeyler deneyimlemek için Metal Soldiers 2'yi şimdi indirin.


Metal Soldiers 2 İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki oyun olan FRAG Pro Shooter Apk sayfasını ziyaret edip indirebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar