Turboprop Flight Simulator 3D Para Hileli MOD APK [v1.29.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Turboprop Flight Simulator 3D Para Hileli MOD APK [v1.29.2] 1 Turboprop Flight Simulator 3D Para Hileli MOD APK [v1.29.2] 2 Turboprop Flight Simulator 3D Para Hileli MOD APK [v1.29.2] 3 Turboprop Flight Simulator 3D Para Hileli MOD APK [v1.29.2] 4 Turboprop Flight Simulator 3D Para Hileli MOD APK [v1.29.2] 5 Turboprop Flight Simulator 3D Para Hileli MOD APK [v1.29.2] 6

Turboprop Flight Simulator 3D Para Hileli MOD APK [1.29.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyunda her şey birçok farklı aşamaya bölünmüştür ve her aşamanın farklı bir görevi olacaktır.


Turboprop Flight Simulator 3D 1.29.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi

İnsanlar havada uçmak için kendilerine eşit olamazlar; bunu yapmak için destek ekipmanına ihtiyaçları olacak. Bunların arasında uçak olan ortak bir şey var; uçak, insanların havada uçmasına yardımcı olacak şeydir. Ve son anketlere göre, uçak günümüzün en güvenli ulaşım şekli, bu yüzden birçok insan uçuşa güveniyor. Sağladığı güvenliğin yanı sıra birçok kişinin uçağı tercih etmesine neden olan bir şey daha var ki o da hız, uçakla seyahat en hızlı hızdır. Peki, hiç bir uçağı yönlendirmek istedin mi? Öyleyse, bu hissi çevrimdışı yaşamak için hemen Turboprop Flight Simulator 3D oyununa gelin.


Turboprop Flight Simulator 3D v1.29.2 MOD APK


Gerçekte pilot olmak için pek çok zorluğun üstesinden gelmeniz ve bunu yapmaya devam etmeniz gerekiyor. Ama bu aslında, bu oyunda da, sadece birkaç basit adımda, oyuncu kendi başına bir uçağa sahip olabilir. Oyun, oyuncuları bir uçağı kontrol etme hissini deneyimleyebilmek için bir uçağın pilotuna dönüştürecek. Öyleyse oyuncu uçağın yetenekli bir pilotu olmaya hazır mı değil mi?


Turboprop Flight Simulator 3D 1.29.2 Para Hile Apk


Oyuncunun uçağı kontrol etmek için joystick'i kullanması veya telefonunu karşılık gelen yöne eğmesi için iki yolu vardır. Her iki yol da eğlenir, ancak oyuncular oyunu daha kolay oynamak isterse, kontrol etmek için bir joystick kullanmak en iyisidir. Çünkü oyuncu joystick'i kullandığında, engellerle karşılaştığında hızlı tepki vermek için her yeri gözlemlemek kolay olacaktır. Ve daha gerçek bir şey deneyimlemek istiyorsanız, oyunu oynamak için ikinci seçeneği seçmelisiniz. Çünkü ekranı eğerek oyun oynarken, oyuncu oyunu deneyimlemek için kolayca oyuna entegre olabilir.


Turboprop Flight Simulator 3D Son Sürüm Apk indir


Bu oyunda her şey birçok farklı aşamaya bölünmüştür ve her aşamanın farklı bir görevi olacaktır. Böylece oyuncular, uçaklarla ilgili birçok farklı görevi deneyimleyecek. İlk aşamalarda oyuncunun görevi basittir; sonraki aşamalara hazırlanmak için kontrollere aşina olmaktır. 


Turboprop Flight Simulator 3D Nasıl indirilir?


Ancak daha sonra oyuncular mal taşımak, yolcu taşımak, askeri uçak kullanmak ve daha pek çok şey gibi birçok farklı şey deneyimleyecek. Her görevin yerine getirmenin farklı bir yolu olacaktır, örneğin teslimat görevleri için, oyuncunun malları gemide alıp götürmesi gerekir.


3D Yolcu Uçağı Simülasyonu APK


Oyuncuların normal uçak veya askeri uçak olarak seçebileceği birçok uçak türü vardır. Ancak oyuncuların onları satın almak için para harcamaları gereken uçaklar var. Her hava aracının farklı görevler için farklı bir işlevi olacaktır, örneğin sivil hava aracı diğer operasyonlar veya kargo için kullanılacak. Askeri uçaklara gelince, hızlı hız, malzeme taşıma gibi işler için olabilir.


Turboprop Flight Simulator 3D İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Bully Anniversary Edition APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar