Ammo Fever Para Hileli MOD APK indir [v0.12]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Ammo Fever Para Hileli MOD APK indir [v0.12] 1 Ammo Fever Para Hileli MOD APK indir [v0.12] 2 Ammo Fever Para Hileli MOD APK indir [v0.12] 3 Ammo Fever Para Hileli MOD APK indir [v0.12] 4 Ammo Fever Para Hileli MOD APK indir [v0.12] 5 Ammo Fever Para Hileli MOD APK indir [v0.12] 6 Ammo Fever Para Hileli MOD APK indir [v0.12] 7

Ammo Fever Para Hileli MOD APK [0.12] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Barut ve mermi kokusuyla dolu bir ordu simülasyonu savaşı olan isyanla yüzleşmeye hazır olmak için her zaman makineli tüfeğinize yakın durmanız gerekir.


Ammo Fever 0.12 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Gerçek para karşılığında ücretsiz satın almalar (VIP aboneliğiyle çalışmaz).

Ammo Fever, yeni ve dramatik bir temel savunma oyunudur. Dev bir makineli tüfekle donanmış yeşil bir çöp adam olarak oynayın. Barut ve mermi kokusuyla dolu bir ordu simülasyonu savaşı olan isyanla yüzleşmeye hazır olmak için her zaman makineli tüfeğinize yakın durmanız gerekir. Farklı renklere sahip birçok sopalı insan, saldırmak için sürekli olarak askeri bölgenizin üs bölgesine gider. Oyuncunun makineli tüfeğindeki mermi sayısı sınırlıdır, bu nedenle oyuncuların akıllı stratejileri olmalıdır. Ancak her dövüşten sonra oyuncu, savunmayı geliştirmek için savaş alanından cephane ve para alabilir.


Ammo Fever v0.12 MOD APK


Ammo Fever oyununda zombiler durmaksızın saldırır, ancak güçlü bir silahınız olduğunda korku gereksizdir. Her atış bir zombi öldürme etkisine sahiptir. Bu nedenle, kaçırırsanız, kazanma fırsatını da kaçırmış olursunuz. Ek olarak, güç tasarrufu yapmak ve zafer olasılığını artırmak için birçok silah türünü de birleştirebilirsiniz. Ne kadar çok kombinasyon olursa, ateş gücü o kadar artar, şiddetli canavarları öldürme olasılığı o kadar artar. Üssünüzü istila etmek isteyen tüm zombileri dehşete düşürün. Üssünüzü ve düşman bölgesini kırmızı bir çizgi ayırır. Düşman bu sınırı geçtiği sürece zil ve ikaz ışığı yanacaktır.


Ammo Fever Para Hilesi


Bildiğiniz üzere savaş ekranı ikiye ayrılıyor. Kısım, düşmanın yoludur; diğer kısım ise korumanız gereken üs bölgesidir. Birbirine yakın düzenlenmiş kesikli ana hatları olan açık beyaz kareler vardır. Bu, oyuncunun silahlarını yerleştirdiği alandır. İstediğiniz stratejiye göre keyfi bir pozisyon seçebilirsiniz. Memnun kaldıktan sonra, bu çetin mücadeleye başlayın. Oyuncu bir zombinin göründüğünü fark eder etmez silahını ateşleyebilir. Ya da oyuncular daha isabetli nişan alabilmek için daha yakına gelmelerini bekleyebilirler.


Ammo Fever Altın Hilesi


Oyunun sunduğu tüm konumlar masmavi bir deniz üzerindeki adalardır. Oyuncular her adanın yeni konumlarının kilidini açabilir. Oyunun belirlediği her alanın tüm gereksinimlerini tamamlamanız yeterli. Her konumun, oyuncunun keşfedebileceği yeni çevresel koşulları vardır.


Ammo Fever Hile Apk 2023


Yeşil bir ormanla kaplı bir ada gibi. Veya bazen kaktüs görünümünde kumlu bir çöl. Ya da düz uzanan asfalt yollara sahip bir şehir alanı. Bir mezarlık, kurak ağaç kütükleri ile kasvet yayıyor. Bu konumlar ayrıca daha yavaş düşmanların hareket etmesini engelleyebilecek engellere sahiptir.


Ammo Fever Silah Hilesi


Oyuncunun makineli tüfek dizisinin daha fazla düşmanı yok etmesine izin verin. Oyuncular, saldırı, cephane veya sağlık istatistikleri dahil olmak üzere savaşları kazanma şanslarını artırmak için makineli tüfeklerinin istatistiklerini yükseltebilirler. Bu istatistikleri geliştirmek için savaşta elde edilen vidaları kullanın.


Ammo Fever android oyun club


Mermi sayısı, silahınızın üzerinde yeşil bir yatay çubukta gösterilecektir. Ek olarak, oyuncular en güçlü savunmayı oluşturmak için daha fazla makineli tüfek satın alabilirler. Boşluksuz bir makineli tüfek savunma hattı oluşturun; düşmanın üsse girmesi zordur.


Ammo Fever Apk Dayı


Ammo Fever seviye oyunudur ve oyunun zorluğu giderek artacaktır. Zombilerin sayısı gittikçe artıyor; oyuncular oyunun sunduğu gerekli yatay çubuğa güvenebilirler. Oyuncu bir düşmanı her öldürdüğünde, bu yatay çubuk renkle dolacaktır. Oyuncunun bir taçla temsil edilen daha güçlü zombilerle çatışabileceği belirli seviyeler. Başlangıçta mor, kırmızı ve yeşil gibi birçok renge sahip basit zombiler. Daha sonra zırh ve miğferlerle de donatıldılar. Sadece oyuncu bu korumayı yok ettiğinde öldürülebilir mi?


Ammo Fever Apk indir


Oyuncunun sırtının arkasında gri betondan yapılmış bir alan var. Bu, oyunculara yeni mermiler verirken yardımcı olan alandır. Belirli bir süre sonra bu mermiler iletim yoluyla karakterin alanına taşınır. Üs alanı ne kadar büyük olursa, daha fazla destek silahına sahip olma şansı o kadar yüksek olur. Oyuncular araziyi yeşil dolar ile genişletebilirler. Saldıran zombilere karşı makineli tüfeklerden oluşan bir savunma hattı oluşturmak için Ammo Fever modunu indirin.


Ammo Fever indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun REC.O.R.D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar