Sea Battle 2 Elmas Hileli MOD APK [v3.0.3]

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
Sea Battle 2 Elmas Hileli MOD APK [v3.0.3] 1 Sea Battle 2 Elmas Hileli MOD APK [v3.0.3] 2 Sea Battle 2 Elmas Hileli MOD APK [v3.0.3] 3 Sea Battle 2 Elmas Hileli MOD APK [v3.0.3] 4 Sea Battle 2 Elmas Hileli MOD APK [v3.0.3] 5 Sea Battle 2 Elmas Hileli MOD APK [v3.0.3] 6

Sea Battle 2 Elmas Hileli MOD APK [3.0.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Düşman deniz filosunu batırmak için emrindeki tüm silahları ve envanteri kullan.


Sea Battle 2 3.0.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Elmas Hilesi

Sea Battle 2, çocukluğunuzdan kalma dünyaca ünlü Battleship oyununun mobil versiyonudur. BYRIL tarafından geliştirilen Sea Battle 2, birçok yeni özellik ve çeşitli cephaneliklerle size cenneti çocukluğunuza getiriyor. Şu anda, oyun 10 milyondan fazla indirme ile 4.6 / 5 puana ulaşıyor. Gelin bu büyüleyici oyunu birlikte keşfedelim.


Sea Battle 2 v3.0.3 MOD APK


Sea Battle 2, çocukluğumuzdan beri bildiğimiz bir oyun, şimdi bu oyunu tekrar deneyimleyeceğiz ama yeni özellikler ve daha fazla cephanelik ile. Dünyadaki milyonlarca insan bu oyunu hala seviyor. Silahlarınızı ve taktiklerinizi kullanarak her yerden oyunculara meydan okuyabilirsiniz. Gemileriniz, uçaklarınız, denizaltılarınız, bombalarınız, radarlarınız ve kullanabileceğiniz daha birçok şey olacak. Geminizi tahtaya koyun, rakibin pozisyonlarına saldırın ve rakip gemileri batırmak için geniş cephaneliği kullanın. Kendi stratejinizi oluşturun ve rakibin kaçmak için bir yolu olmasına izin vermeyin.


Sea Battle 2 3.0.3 Elmas Hile Apk


Sea Battle 2, arkadaşlarınızla veya dünyadaki herhangi biriyle etkileşim kurabileceğiniz çevrimiçi bir oyundur. Savaşa katılabilir ve kendinizi en iyi insanlar sıralamasına kaydedebilirsiniz. Turnuvalarda maçlar kazanarak küresel sıralamada en iyi oyuncu olun. Kazanma, yalnızca rastgele rakiplerle yapılan savaşlarda sayılır. Normal modda, oynamanıza en uygun zorluk seviyesini aşabilirsiniz. Ayrıca Bluetooth aracılığıyla arkadaşlarınızı da oynamaya davet edebilirsiniz. Kendiniz için bir isim seçin ve yerleşik sohbet özelliği sayesinde takım arkadaşlarınızla iletişim halinde olun.


Sea Battle 2 3.0.3 Para Hile Apk


Sea Battle 2'yi hiç oynamadıysanız veya hiç BattleShip oynamadıysanız, rakiplerinizi yenmek için stratejiler oluştururken size bazı ipuçları vermek istiyorum. Yeni başlayan biri olarak, bu öneriler onu kolayca başlatmanıza yardımcı olacaktır. Cihazın yapay zekası genellikle haritanın etrafına büyük gemiler yerleştirdiğinden, gemilerinize düşmanı yok etmelerini emretmeyi düşünmelisiniz. Bu gerçekten akıllıca bir taktik çünkü onların gemilerine bomba atmanızı zorlaştırıyor. Tüm düşman gemilerini yok etmek için harika bir stratejiye sahip olmanıza yardımcı olabileceği için bunu aklınızda bulundurun


Sea Battle 2 Hile


Sea Battle 2'de oyuncuların yaygın hatalarından biri, gemilerini birbirine yaklaştırma eğiliminde olmalarıdır. Bu, kolay bir düşman uçağı gibi yüksek bir hedefi vurmak için işe yarayabilir. Aksine, gemileri yerleştirdiğiniz alanlara rakipler bomba attığında ne olur? Komşu gemileriniz hem patlayacak hem de büyük hasara neden olacak. Bu nedenle, talihsiz kayıpları önlemek için gemileri birbirine çok yakın yerleştirmekten kaçınmanız gerekir.


Sea Battle 2 APK DAYI


Sea battle 2 size bombalar, torpido uçakları, taretler, bomba, radar ve bombalar dahil olmak üzere bazı özel güç ekipmanı verir. Bombardıman uçağı, belirlenen yere birkaç bomba atacak. Torpido uçağı, uçak rotası boyunca bir bomba atar. Uçaksavar kulesi, uçağınızı düşman uçaklarından koruma işlevine sahiptir. Bomba tuzak olarak kullanılabilir. Konulan yerden geçerken düşmanın dönüşünü durduracak. Ve sonuncu ama çok önemli olan nükleer bombanın gücüdür. Bu tür bir bomba büyük bir yıkıcı güce sahiptir, gemiler, silahlar dahil geniş bir alanı yok edebilir ... En makul olan bir strateji oluşturmak için gücünüzü kontrol etmeniz gerekiyor.


Sea Battle 2 taktik Apk indir 


Sea Battle 2, göz alıcı Not Defteri tarzı 2D grafikler ve oyunun benzersizliğine katkıda bulunan özel efektlerle tasarlanmıştır. Ana ton, kendine has özellikleri olan kalemin mavisidir. Doğru, canlı ses sizi stratejistler dünyasına götürür. Çoğu android ve ios cihazıyla etkileşimli oyun


Sea Battle 2 İndir (MOD, Sınırsız Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Agent Action APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar