Agent Action Para Hileli MOD APK [v1.6.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Agent Action Para Hileli MOD APK [v1.6.1] 1 Agent Action Para Hileli MOD APK [v1.6.1] 2 Agent Action Para Hileli MOD APK [v1.6.1] 3 Agent Action Para Hileli MOD APK [v1.6.1] 4 Agent Action Para Hileli MOD APK [v1.6.1] 5

Agent Action Para Hileli MOD APK [1.6.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Baş düşmanı, devasa bir nükleer savaş başlığı saldırısı başlatarak tüm dünyayı yok etme planı olan doktor EVILZ'dir.


Agent Action 1.6.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi

Agent Action, Dr. Evil lakaplı kötü bir deha ve Action adlı bir hükümet ajanının yüzleşmesi etrafında geçen bir taktik aksiyon arcade oyunu. Komploya göre, kötülük güçleri tüm insanlığı nükleer silahlarla yok etmek için bir dünya komplosu hazırlıyor. Ancak cesur Eylem kurtarmaya gelir. Oyun, durumu değerlendirmenizi, taktik şemalar geliştirmenizi ve dinamik çatışmalar geliştirmenizi gerektirecektir. Sıradan askerlerden her türlü teçhizata kadar çeşitli düşmanların yok edilmesine geniş bir silah cephanesi yardımcı olacaktır.


Agent Action v1.6.1 MOD APK


Agent Action, küresel bir tehdidin yayılmasını engellemesi ve sivilleri koruması gereken gizli bir ajan hakkında harika bir eylemdir. Ajanın düşmanı Dr. Evil'dir ve dünyanın geleceği için büyük bir planı vardır ya da onu nükleer silahlarla yok etmek ister. Ana karakter olarak, üssünü bulup etkisiz hale getirmen gerekecek. Ateş etmek için silahları kullanın, olabildiğince çok rakibi öldürün, havalı silahları alın. Hatta bir ajan, bir araba sürebilir ve yol boyunca onlardan ateş ederek düşmanlarının peşinden koşabilir. Pek çok heyecan verici seviye, değişen konumlar ve patronlar.


Agent Action Para Hile Apk


Agent Action'da ajan olarak oynayacak ve dünyayı yıkımdan kurtaracaksınız. SayGames oyuncular için dramatik hikayeler yarattı. Doktor Evil ve suç ortakları nükleer silah kullanmayı planlıyor. Hedeflerine ulaştıklarında tehlikeli, ipuçlarını bulmak için ayağa kalkmalı ve sonra tüm bu ini yok etmelisiniz. Tüm insanlığın mahvolma riskini göze alan kırılgan umut, hepinizi içine çekiyor. Savaşın, bu tehlikeli suçluları kısa sürede ortadan kaldırmak için silah kullanın. Birçok insanla karşı karşıya olduğunuz için, akıllı saldırılar olmalı. Kutunun arkasında güvenli bir yer seçin ve onları yok etmek için tetiği çekme şansını bekleyin.


Agent Action Apk Hile


Kötülük, yarattığı makinelerle her zaman kendinden emindir. Onunla tanışmak için önce tüm yandaşlarını yenmen gerekiyor. Her görevi sırayla yerine getiren karakter, bu hikayenin sonuna kadar önemli ipuçlarını kademeli olarak kavrayacaktır. Ayrıca oyun ekranında kullanılabilecek birçok destek öğeniz var. Şu anda en iyi ürünü alın ve iyi bir iş yapın. Kötü komployu kırın, dünyayı eskisi gibi barış düzenine geri getirin.


Agent Action APK DAYI


Sadece odada ileri geri koşma alıştırması yapmakla kalmayacak, aynı zamanda birçok yeni arazi türü de bir sonraki seviyede ortaya çıkacak. Sadece çekim sırasında araba kullanmak gibi boğulma eylemi, Ajan Eyleminde mevcuttur. Daha sonra, suçlular ne kadar tehlikeli olursa hazırlıksız yakalanmazsanız, aksi takdirde onlardan yararlanılır. Çok sayıda oynadığınızda, en baştan donanıma ek olarak ek destek öğeleri seçmenize izin verilir. Boss ile baş edebilen oyuncular için zamanında yapılan bir yardımdır.


Agent Action Apk Para hilesi


Oyuncular kendileri için eşlik edecek bir karakter seçerler, ayrıca istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Jay Long, Ajan Eylem'in başında tanıştığınız adam. Ayrıca, Mr. Action, Amir, Mrs. Smith, Ivan Black, Princess, Disco veya Pai Long da görülmeye değer. Her karakterin farklı bir dövüş stili vardır, ancak önemli olan beceridir. Ve bu size kalmış.


Agent Action Apk Oyun İndir Club


En baştan tanımlanmış olan bunlar çok tehlikeli görevlerdir, bu nedenle Agent Action APK ihtiyacınız olan tüm silahlara sahiptir. Kategorileri özel silahlardan özel silahlara ayırın. Saldırı Tüfekleri, Pompalı Tüfekler, Tabancalar, Hafif Makineli Tüfekler, Keskin Nişancı Tüfekleri, Ağır Makineli Tüfekler, Patlayıcılar ve Özel. Bu sadece mevcut bir silah, özellikle seçebileceğiniz birçok silah var. Görevlerin genellikle kullanılan silah türünü sınırladığını unutmayın, basit oyun ekranına ağır silahlar getiremezsiniz.


Agent Action indirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Doors Origins APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar