Super City (Superhero Sim) Tam Sürüm MOD APK [v1.233]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Super City (Superhero Sim) Tam Sürüm MOD APK [v1.233] 1 Super City (Superhero Sim) Tam Sürüm MOD APK [v1.233] 2 Super City (Superhero Sim) Tam Sürüm MOD APK [v1.233] 3 Super City (Superhero Sim) Tam Sürüm MOD APK [v1.233] 4 Super City (Superhero Sim) Tam Sürüm MOD APK [v1.233] 5 Super City (Superhero Sim) Tam Sürüm MOD APK [v1.233] 6

Super City (Superhero Sim) Tam Sürüm MOD APK [1.233] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bağlılığınızın nerede olduğuna karar verin ve kendi benzersiz hikayeniz devam ederken Süper Şehrin her köşesinin kontrolü için savaşın.


Super City (Superhero Sim) 1.233 APK AÇIKLAMASI


Şu anda süper kahraman onlardan biri. Olaylar en çok dikkat çekiyor. Çünkü temelde en popüler olan ve gişe hasılatı en yüksek olan filmler bu ürünlere aittir. Süper kahraman karakterleri olan her oyunun ilgi göreceği söylenebilir. Super City (Superhero Sim) iyi bilinen bir oyundur ve Google Play'de 1 milyondan fazla indirmeye ulaşmıştır.


Super City (Superhero Sim) v1.233 MOD APK


Sadece oyuna bir kez baktığınızda, grafiklerinin sağduyuya göre gitmediği, kendi yoluna gittiği için şu anda popüler olan ürünlerin çoğundan daha özel olduğunu görebilirsiniz. Bence hiç de güzel değil ama dikkatli bakarsanız muhteşem olduğunu fark etmeye başlayacak. Karakterin tüm detayları titizlikle ve doğru bir şekilde tasarlandı. Her karakterin kendine özgü özellikleri olacak ve renkler de tam olarak neyin meşhur olduğunu yansıtacak. Sadece bakarsan, idolünü hemen tanırsın.


Super City (Superhero Sim) Full Apk indir


Tarz biraz farklı, ancak son derece iyi çalışan karakterler pürüzsüz ve eğlenceli. Her karakter çok sayıda farklı kombinasyonu kendi başına yönetebilecek ve hepsi her karakterin kişiliğine uyacak. En ünlü karakterlerin tümü "Super City (Superhero Sim)" dir, böylece seçebilir ve oynayabilirsiniz. Marvel ve DC'den kahramanlar, neredeyse herkesin gücün sahibi olduğu dünyanın en özel şehirlerinden birinde toplanacak. Tarihteki en kaotik savaşta kötü insanlar bile olacak. Kazanan kim olacak?


Super City Hileleri


Super City, tanıdık bir savaş RPG'sinin mekanizması üzerinde çalışacak. Bugünün popüler aksiyon oyunlarıyla aynı değil. Birinci nesil konsol oyunlarında çalışan eski bir güreş oyunu gibi. Gerçekten de, bu belirli grafik türüyle birleştirilen bu mekanizma, oyunculara eski oyunların nostaljisini verir, ancak yeni, modern bir tarzda çalışır. O kadar da favori değil.


Super city APK dayı


Oyunun kontrolü ekranda açıkça gösteriliyor. Sol tarafta, bir joystick değil, konsollar gibi 4 yönlü bir navigasyon simülatörü var. Sağ tarafta, harflerle gösterilen bir dizi beceri (A = Saldırı (kendi başına düşük hedeflemek için, yüksek hedefleme yönü ile), G = Grapple, A + G = Block, R = Run (zıplamak için iki kez dokunun veya uçma), A + R = Büyük Saldırı, P = Toplama / Düşürme (fırlatma yönü büyük), R + P = Ateş etme, T = Alay, pervane kullanma, bırakma tutma, S = Özel güç). Bu kombinasyonları en üst düzeye çıkarabilirseniz, gerçek bir süper kahraman gibi savaşacaksınız. Herkesin kendi beceri sistemi vardır, böylece her kişi oyuncuya farklı duygular getirecektir.


Super City bedava indir


Ayrıca, tercihlerinize bağlı olarak güçleri özelleştirilebilir. Güç ve ekipman için vücut istatistikleri, tercihlerinize uyacak şekilde değişiklik yapmanıza izin verir. Ve kahramanınızı daha güçlü kılmak için temel bir sebeple, bu ekipmanlara kesinlikle ihtiyaç vardır. Ancak bu yükseltmeyi elde etmek için çok savaşmanız gerekecek.


Super City (Superhero Sim) indir (MOD, Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Idle Supermarket Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar