Hyper Knight Para Hileli MOD APK [v3.0.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Hyper Knight Para Hileli MOD APK [v3.0.1] 1 Hyper Knight Para Hileli MOD APK [v3.0.1] 2 Hyper Knight Para Hileli MOD APK [v3.0.1] 3 Hyper Knight Para Hileli MOD APK [v3.0.1] 4 Hyper Knight Para Hileli MOD APK [v3.0.1] 5

Hyper Knight Para Hileli MOD APK [3.0.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Aniden saldırıya uğradığında krallığınız için savaşmak için kahraman şövalye ve takım arkadaşlarının rol oynadığı ilginç bir 2D dövüş oyunudur.


Hyper Knight 3.0.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Endless Loop tarafından geliştirilen Hyper Knight oyunu, Erken Erişim tarafından test edildikten sonra oyunseverlerin beğenisine sunuldu. Bilinmeyen bir şövalye rolünü oynayacak, takım arkadaşları bulacak, krallığınıza aniden saldıran acımasız bir düşmana karşı savaşmak için savaşçılar toplayacaksınız.


Hyper Knight v3.0.1 MOD APK


Hyper Knight oyununda düşmanın ani saldırısı sizi ve takım arkadaşlarınızı bunalmış ve tepki veremez hale getiriyor. Yönetilmesi gereken durum, her bir toprak parçasını geri almak için uzun vadeli bir plan için krallıktan kaçmanın bir yolunu seçmek. Siz herkesin desteği ve tek umudusunuz, herkesin ayağa kalkmanıza ve zırh giymeyi, silah hazırlamayı ve savaşmaya başlamayı öğretmenize ihtiyacı var!


Hyper Knight Para Hilesi


Her şey geri dönmüştü, şövalyenin görünüşü rakibin tepki vermesini engelledi. O günkü aşağılanmanın intikamını almak ve onurunu yeniden kazanmak için uzun vadeli düşünmeli, derin düşünmeli, güçlü bir ordu oluşturmak için müttefikler toplamalısın. Ön hatları bloke etmek için yapılan rastgele köy baskınları, düşman erzaklarını tüketir, bir köyü yakar ve rakipler gardlarını indirdiğinde kaleleri ele geçirir.


Hyper Knight Altın Hilesi


Zaman sınırlıdır, düşman müttefiklerinizle savaşmaya odaklanırken, tüm bölgelerini ele geçirmeye çalışan kısa pusu döneminden yararlanın, tüm tarlaları yok edin. Yapmanız gereken ilk şey, bölgedeki tüm düşman birliklerini hızla yok etmek, müttefiklerinizin inşaatları halletmesini beklemek ve krallığınızı geri almak.


Hyper Knight Elmas Hilesi


Sürpriz bir saldırı sizi hazırlıksız bırakır, imparatorluğunuz geçici olarak düşmana aittir. İmparatorluğunuzun ele geçirilmesini izlerken pes etmeyin, insanların sizin korumanıza ihtiyacı var, yaşama ihtiyacı var, tüm güvenlerini ve umutlarını size bağlasınlar, bu yüzden geleceğe hazırlanmak için uzun vadeli bir planlama stratejiniz olmalıdır. Kanlı bir savaş geliyor. Müttefikler toplayın, herkesin becerilerini geliştirmek için eğitim alın, neler yapabileceğinizi herkese göstermeyi planlayın ve bu savaşı oyun alanınız yapın. Ayağa kalkın, zırh giyin, silahları donatın ve şimdi savaşın.


Hyper Knight Apk Hile


Heyecan verici bir aksiyon macerasına katılarak oyuna başlayın, takım arkadaşlarınızla gidin, önünüzdeki yolda okçular ve kılıçlılar size eşlik edecek. Farklı bir savaş sistemiyle savaş sırasında göreviniz, yolunuza çıkan tüm düşman kuvvetlerini yok etmektir.


Hyper Knight Apk indir


Çok sayıda askere sahip güçlü rakipler, sürpriz saldırıları nedeniyle, rakibin dağınık kalıplara sahip güçleri size engel olacak, savaşmak için tüm gücünüzü odaklamanız gerekiyor.


Hyper Knight indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun STARENA APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar