Star Traders Frontiers Full Tam Sürüm MOD APK [v3.2.13]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Star Traders Frontiers Full Tam Sürüm MOD APK [v3.2.13] 1 Star Traders Frontiers Full Tam Sürüm MOD APK [v3.2.13] 2 Star Traders Frontiers Full Tam Sürüm MOD APK [v3.2.13] 3 Star Traders Frontiers Full Tam Sürüm MOD APK [v3.2.13] 4 Star Traders Frontiers Full Tam Sürüm MOD APK [v3.2.13] 5 Star Traders Frontiers Full Tam Sürüm MOD APK [v3.2.13] 6

Star Traders Frontiers Full Tam Sürüm MOD APK [3.2.13] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Devasa bir açık evrende maceraya atılan bir yıldız gemisinin kaptanısınız.


Star Traders Frontiers 3.2.13 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tam Sürüm (Normal değeri 39.99 TL)
Sonsuz uzay her zaman herkesin deneyimlemek istediği bir yerdir; bu, Star Traders Frontiers aracılığıyla yapılabilir . Oyuncular, uzay gemilerini kontrol edecek ve farklı bölgelere ve gezegenlere seyahat ederken geniş bir alanı deneyimleyecekler. Ayrıca, uzayda her zaman endişelenmeniz gereken belirli tehlikeler olacaktır. Bu yüzden uzay geminizi ve ekibinizi güçlendirin.


Star Traders Frontiers v3.2.13 MOD APK


Oyuncu bir bölgeden diğerine istediği gibi gidebildiği için önünde uçsuz bucaksız bir evren açılıyor. Oyunda gezegenin veya bazı yerlerin güzel grafiklerini görebileceksiniz. Pek çok çarpıcı etkiye sahip olmamasına rağmen, oyundaki evrenin görüntüsü, bir uzay gemisini uçurup içinde seyahat edebildiklerinde oyuncunun deneyiminin ihtiyaçlarını da tamamen karşılıyor. Aynı zamanda oyuncuların merakını da gidermektedir. Bir bölgeye geldiğinizde bazen onun manzarasının belirdiğini görecek ve oyunda belirli takaslar yapacaksınız. Etkiler bazen değişecek ama çok fazla olmayacak ve oyuncu uzay gemisiyle hareket edecek. Ayrıca, ortama bağlı olarak büyüklük, galaksinin dışında olduğu gibi farklıdır; sadece küçük daireler olan alanlar göreceksiniz, bazen gittiğiniz yer çok büyük bir mesafe olacak ve oryantasyon olmalı.


Star Traders Frontiers Para Hilesi


Bu oyunda oyuncunun bakış açısı yukarıdan aşağıya bir bakış açısıdır ve uzay geminizi hareket etmeye yönlendirmek ve nereye gittiğinizi bilmek için görüşünüzü bir alandan diğerine sürükleyebilirsiniz. Ayrıca bu, bazı gezegenlerde arayüz ve ticaret yapmak için kullanılan bir gemidir, bu nedenle ara sıra ortaya çıkan bazı düşmanlarla karşılaşmanız normaldir. Yani tüm eylemler kararınıza kalmış.


Star Traders Frontiers Karakter Hilesi


Alışveriş yapmak için bir yerden bir yere gidebilen bir uzay gemisini kendinize kontrol ettiğinizde, o uzayda birçok farklı rol oynayacaksınız. Bu oyunda ödül avcısı veya sıradan bir tüccar olarak birçok rol oynayabilirsiniz. Böylece hepsi zengin olmanıza ve mürettebat üyeleriniz için bazı temel şeyleri satın almanıza katkıda bulunur. Ancak aynı zamanda paranızı nasıl harcadığınıza da dikkat etmeniz gerekecek. Bu oyunda para kazanmanız için birçok yol olduğu söylenebilir ve aslında bunlardan biri de oyunda silahları yükseltmek ve gemi satın almak için kullanılıyor. Oyuncunun başlangıcı sadece makul derecede mütevazı bir fiziğe sahip bir gemidir, bu nedenle herkesin bunu başarmak arzusu vardır. Aynı zamanda, her geminin, oyuncuların en uygun uzay yolculuğuna sahip olmaları için dikkat etmesi gereken parametreleri vardır.


Star Traders Frontiers Hile Apk


Star Traders Frontiers'daki her karakter, oyuncuların dikkat etmesi gereken kendine has özelliklere ve becerilere sahiptir. Oyunun başında yapacağınız ilk iş, kaptanınızın özelliklerini seçmek olacaktır. Özellikle, RPG oyunlarındaki bir sınıf sistemine benzer şekilde çalışır, burada karakterin becerilerinin neye odaklandığını ve karakterle ilgili istatistikleri görebilirsiniz. Bu oyunda olmazsa olmaz olduğu söylenebilir.


Star Traders Frontiers Full Apk indir


Karakter için bazı seviyeler kazanmaya başladığınızda, bu karakterin yetenekleri ilginizi çekebilir. Uzay geminizdeki her karakter farklı bir pozisyon alacak ve her birinin belirli bir yeteneği var. Özellikle, istediğiniz kişinin kilidini açmak için Yetenek Yetiştir düğmesine basabilirsiniz. Hepsi size ve uzay gemisine fayda sağlar, ancak oyunda ihtiyaç duyulduğunu düşündüğünüz yetenekleri aramak için biraz zaman harcarsınız.


Star Traders Frontiers nasıl indirilir?


Star Traders: Frontiers'da uzay yolculuğu sürecine başladığınızda, gerçekten de tehlikeyle yüzleşmek her zaman değişmez bir unsurdur. Genellikle uzaydaki diğer uzay araçlarının çarpışmalarından kaynaklanır. Böylece, bir çarpışma meydana geldiğinde, savaşmak veya kaçmak gibi farklı yöntemler arasından seçim yapabilirsiniz. Bazı durumlarda, birçok oyuncu güçlerini test etmek için savaşmayı seçecektir.


Star Traders Frontiers Son Sürüm apk indir


Oyun mekaniği, sıra tabanlı bir maça benzer şekilde çalıştırılır ve her oyuncu, sırası geldiğinde bir saldırı gerçekleştirir. Ancak diğer bazı oyunlardan biraz farklıdır çünkü mesafeyi azaltmak için geri veya ileri adım atmaktan, bir saldırı seçmekten ve ardından karakterinizin yeteneğiyle sona ermek için bir dizi eylem gerçekleştireceksiniz. Hepsinin doğru seçimlere ihtiyacı var.


Star Traders Frontiers indir


Bir önceki android oyun Idle Gas Station APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar