Rope Savior 3D Reklamsız Hileli MOD APK [v1.5.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Rope Savior 3D Reklamsız Hileli MOD APK [v1.5.9] 1 Rope Savior 3D Reklamsız Hileli MOD APK [v1.5.9] 2 Rope Savior 3D Reklamsız Hileli MOD APK [v1.5.9] 3 Rope Savior 3D Reklamsız Hileli MOD APK [v1.5.9] 4 Rope Savior 3D Reklamsız Hileli MOD APK [v1.5.9] 5

Rope Savior 3D Reklamsız Hileli MOD APK [1.5.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Her yaştan oyuncu için her yerde ve her zaman bir zaman öldürücü olarak hareket edebilen ilk dakikalardan itibaren bağımlılık yapan gündelik bir bulmaca oyunu.


Rope Savior 3D 1.5.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız

Rope Savior 3D – Lion Studios'tan minimalist bir tasarımla yapılmış sıradan bir bulmaca oyunudur. Burada çeşitli tehlikeli durumları önleyen gerçek bir cankurtaran olmalısınız. Bunu yapmak için, belirli bir şekilde sivilleri kurtarabileceğiniz halatlar ve zincirler kullanacaksınız!


Rope Savior 3D v1.5.9 MOD APK


Rope Savior 3D oyununda her seviyede, yaklaşan olayları önleyerek belirli bir durumu çözmeniz gerekecek. Duruma göre ipler, zincirler ve diğer doğaçlama araçlar emrinizde. Göreviniz, bir arabayı, treni ve hatta tüm bir uçağı herhangi bir nesneye çarpmasına izin vermeden geciktirmek için tüm kontrol noktalarını kullanmak ve halatları kurmaktır.


Rope Savior 3D Para Hilesi


İpleri kullanmadan önce oyun alanına iyi bakın ve kontrol noktalarının yerini değerlendirin. Yeterince sıkı tutunabilecek en iyi kurulum seçeneğini seçin ve bunları noktalar arasında uzatın. Bundan sonra mekanizmanızın nasıl çalıştığını gözlemlemek mümkün olacak durumu kurtaracak mı? Sadece sınırlı miktarda malzemeniz olduğunu unutmayın, bu yüzden akıllıca harcayın.


Rope Savior 3D Hile Apk


Her yaştan oyuncu için her yerde ve her zaman bir zaman öldürücü olarak hareket edebilen ilk dakikalardan itibaren bağımlılık yapan gündelik bir bulmaca oyunu. Bu oyun projesi, boş zamanınızı ilginç bir şekilde geçirmenize ve olumlu duygulara sahip olmanıza yardımcı olacak.


Rope Savior 3D Apk indir


Farklı durumlar ama benzer oyun mekanikleri ve rahat kontroller ile birçok ilgi çekici seviye sizler için hazırlandı. Her seviyeyi geçmek için, insanları kritik bir durumda kurtarmak için her ayrıntıyı düşünerek ipleri oyun alanına doğru bir şekilde yerleştirmelisiniz. 


Rope Savior 3D Apk Son Sürüm


Her seviye ilginç bir mantıksal bulmaca olacak ve ayrıca mantıksal yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz ve her bir vaka için nasıl çözüm bulacağınızı öğrenebileceğiniz çok çeşitli durumlarla karşılaşacaksınız. Bu oyun resmi sitesinden indirilebilir.


Rope Savior 3D indir (MOD, Reklamsız)


Bir önceki android oyun Trade Wars Economy Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar