Angry Birds Match 3 Can Hileli MOD APK [v5.6.0]

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
Angry Birds Match 3 Can Hileli MOD APK [v5.6.0] 1 Angry Birds Match 3 Can Hileli MOD APK [v5.6.0] 2 Angry Birds Match 3 Can Hileli MOD APK [v5.6.0] 3 Angry Birds Match 3 Can Hileli MOD APK [v5.6.0] 4 Angry Birds Match 3 Can Hileli MOD APK [v5.6.0] 5 Angry Birds Match 3 Can Hileli MOD APK [v5.6.0] 6

Angry Birds Match 3 Can Hileli MOD APK [5.6.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Göreviniz mavi domuzlar tarafından kaçırılan 50'den fazla genç kuşu kurtarmak.


Angry Birds Match 3 5.6.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Yaşam
  2. Sınırsız Bomba Arttırıcılar

Angry Bird'de çılgın kuşlar söz konusu olduğunda, insanlar yeşil domuzların yapısını tahrip eden saldırıların yanı sıra sapan görüntülerine zaten aşinadır. Cesaretlerine rağmen, kuşlar hala diğer haydut yeşil domuzlar tarafından kandırılıyor ve yumurtaları soyuyorlar. Angry Birds Match 3 oyunu ile domuzların inine sızalım, yumurtadan çıkma günü bekleyen yumurtaları kurtaralım . Bu Candy Crush Saga veya Bejeweled'e benzeyen tanıdık bir 3'lü eşleştirme bulmaca oyunudur, ancak ana temada Angry Birds kuşları vardır. Elbette, bu kombinasyon buraya birçok heyecan verici şey getirecek!


Angry Birds Match 3 v5.6.0 MOD APK


Angry Birds Match 3'e geldiğinizde göreviniz mavi domuzlar tarafından kaçırılan 50'den fazla genç kuşu kurtarmak. Görevinizi tamamlamanıza yardımcı olacak harika asistanlar, Red, Bombs ve Chuck gibi güçlü kuşlardır. Candy Crush Saga'ya benzeyen veya aynı türden 3 oyunu eşleştiren oyunla ilgili olarak, puan kazanmak için benzer öğeleri veya karakterleri düz bir çizgiye koyacaksınız. Katladığınız nesnelerin aynısı kaybolacak ve yeni nesnelerin görünmesi için yer açacaktır. Her oyunda, nesne yerleştirme ve puanlama puanlarına paralel olarak, sistemin sağladığı gereksinimleri de yerine getirmelisiniz, yani yeşil domuzları yok etmek veya belirli bir noktaya ulaşmak.


Angry Birds oyunları APK


Ancak, daha yüksek seviyelerde oynadıkça zorluk seviyesi kademeli olarak artar, bu da her oyundaki hamle sayınızı sınırlar, bu nedenle ilerleme kaydetmeden önce gözlemleyin. Çünkü sadece birkaç küçük hata, oyunu kaybetmenize neden olmak için yeterli. Bazı ipuçlarını gösterin, özel bonusu almak için mümkün olduğunca daha fazla nesneyi birleştirmeye çalışın. Ardından oyun ekranınızda kuşları yaratacaksınız; Bu kuşlar domuzları hızlı bir şekilde öldürmenize yardımcı olacak ve sizin için daha yüksek puan alacaktır. Özellikle zor oyunlar, bir oyun stratejisi oluşturmazsanız, üstesinden gelmek zordur.


Angry Birds Match 3 Para Hilesi


Ayrıca her aşamayı geçtiğinizde genç kuşları kötü yeşil domuzlardan kurtaracaksınız. Oyun, toplamanız için 50'den fazla sevimli küçük kuş sunuyor. Ayrıca, plajdan dağlara ve çöle kadar her biri hoş bir ortama sahip olan yeni haritalar açıldı ve size daha rahat bir his veriyor.


Kızgın Kuşlar oyunu


Rovio Entertainment, oyunculara son derece canlı renklere sahip parlak bir grafik platformu sunar. Dahası, tasarımcı bu sefer Red, Bomb ve Chuck gibi tanıdık birkaç kuşla yetinmiyor. Angry Birds Match ayrıca oyuncuların toplaması için renkli ve sevimli 50'den fazla kuş koleksiyonuna sahiptir. Oyuncular arka planda çok güzel manzaralar ve plajlar, ormanlar, mağaralar gibi oldukça geniş alanlar keşfedecekler ... doğa manzarası, ferahlık ve tazelik getiren, oyuncuya tatildeymiş gibi hissettirecek. Ve son olarak, ekranın tüm oyunu parlatmasını sağlayan ışık efekti hakkında. Oyuncu aynı türden nesneleri arka arkaya her düzenlediğinde, patlayacaklar ve çok iyi görünen bir ışık yayacaklar.


Angry Birds Match 3 Can Hilesi


Kısacası mesai saatlerinden sonra stresi atacak bir oyun bulmak istiyorsanız Angry Birds Match harika bir seçim. Oyunda sadece basit bir oynanış, eğlenceli stil, genç kuşları kurtarmak için verilen savaşın tanımı değil, oyuncular bu oyunu facebook hesabıyla bağlayıp arkadaşlarıyla rekabet edebilirler.


Angry Birds Match 3 indir (MOD, Can Hilesi / Arttırıcılar)


Bir önceki android oyun Trooper Shooter APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar