Hero Wars Super Stickman Defense Para Hileli MOD APK [v1.1.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Hero Wars Super Stickman Defense Para Hileli MOD APK [v1.1.0] 1 Hero Wars Super Stickman Defense Para Hileli MOD APK [v1.1.0] 2 Hero Wars Super Stickman Defense Para Hileli MOD APK [v1.1.0] 3 Hero Wars Super Stickman Defense Para Hileli MOD APK [v1.1.0] 4 Hero Wars Super Stickman Defense Para Hileli MOD APK [v1.1.0] 5

Hero Wars Super Stickman Defense Para Hileli MOD APK [1.1.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Birden fazla kahraman klonu kullanın ve daha da fazla savaş makinesiyle gücünüzü yükseltin.


Hero Wars Super Stickman Defense 1.1.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Hero Wars Super Stickman Defense, otomatik bir dövüş mekaniğine sahip boşta bir dövüş oyunudur. Senin görevin kahraman klon makinesini kontrol etmek ve kaynakları takip etmektir. Çok sayıda klon satın alarak veya avantajlarınızı kullanarak bir dövüş stratejisi oluşturun. Bu sefer seviyeyi geçmek zorunda olduğunuz altın paralardan elde ettiğiniz tüm kaynakları kullanın. Çeşitli kahramanlar ve canavarlar sistemiyle birlikte savaşın!


Hero Wars Super Stickman Defense v1.1.0 MOD APK


Taktik dövüş oyunu Hero Wars Super Stickman Defense, canavarlar düşünülerek savaşlar için tasarlanmıştır. Savaşlar otomatik olarak yapılır, bu nedenle boş savaş olarak adlandırılabilir. Otomatik ve Boşta dövüş modları, oyuncuların kahramanlar ve canavarlar arasındaki savaşı izlemenin keyfini çıkarmasını sağlar. Ancak, kahraman ayna sistemi ile bir savaş stratejisi oluşturmak için akıllı zihninizi de kullanmalısınız. Düşmanınızın kaç tane canavar yarattığına hızlıca bir göz atın. Rakibinizin aynasını hızlıca devirmek için daha fazla kahraman yaratmaya çalışın.


Hero Wars Super Stickman Defense Para Hilesi


Savaşlar sürekli olarak birçok seviyede gerçekleşir. Her seviye yeni bir meydan okumadır. Dört mevsim manzaraları ve birçok farklı konumu ile çeşitli savaş alanı. Birden fazla uzay savaşı seviyesi ve farklı düşmanlar. Zorluk, daha yüksek seviyelerde daha da zorlaşıyor. 


Hero Wars Super Stickman Defense Altın Hilesi


Canavarlar sistemi, birçok vahşi çizimle çeşitlidir, ancak aynı zamanda eğlenceli bir çizgi film stili ile oldukça sevimlidir. Oyuncuların diğer oyunculara veya arkadaşlara karşı oynaması için PvP modu. Her rakibi yüzlerce seviyede kazanmak hedefinizdir.


Hero Wars Super Stickman Defense Kahraman Hilesi


Ordu sisteminiz kahramanların klonlarını içerir. Aynı zamanda sizin üssünüzdür. Bu motor, basit bir dokunuşla her türden kahramanın yaratılmasını sağlar. Her klon, kahraman sayısı ile sınırlıdır ve kendi kan gruplarına göre birçok kahraman türü vardır. Sayılarınızı artırmak için olabildiğince çok kahraman klonu satın alın. Bir sonraki minyon dalgasını oluşturmak biraz zaman alır ve toparlanma süresini hızlandırmak için toplanan güçlendiriciler kullanılabilir.


Hero Wars Super Stickman Defense Hile Apk


Sizin ve rakibinizin iki sağlık çubuğunu gözlemleyin. HERO WARS'ta ayna tabanınızın sağlığı sıfıra döndüğünde, parçalar yavaş yavaş ayrılacak ve patlayacaktır. Bu şekilde kaybedersiniz. Üssünüz canavarlar tarafından saldırıya uğrayabilir ve onu korumak için; oyuncu, onunla savaşmak için bir kahraman yaratmayı kontrol edecek. Üs ayrıca birkaç kez saldırma yeteneğine de sahiptir, ancak art arda saldırıya uğrarsa dayanamaz. Düşmanları yok et ama üssünü savunmayı unutma!


Hero Wars Super Stickman Defense Apk indir


Daha hızlı kazanabilmek için makinenizi yükseltin. Canavarları öldürürken kahraman altın para toplar. Şanslıysanız mor elmasları toplayabilirsiniz. Düşman üssünü başarıyla yok etmek daha fazla altın kazanacaktır. Yeni kahraman klonları satın almak için bu parayı kullanın. Oyuncuların savaş ordularına hemen eklemeleri için farklı özelliklere ve güçlere sahip birçok kahraman türü vardır. Bir dizi düşmanı yok etmek için daha fazla patlayıcı bomba havai fişek satın alın veya enerjiyi geri kazandıran güç arttırıcı ilaçlar satın alın. Tüm eşyalar oyun mağazasında altın para ile satın alınabilir.


Hero Wars Super Stickman Defense indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Family Hotel APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar