Universal Car Driving Para Hileli MOD APK [v0.2.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Universal Car Driving Para Hileli MOD APK [v0.2.6] 1 Universal Car Driving Para Hileli MOD APK [v0.2.6] 2 Universal Car Driving Para Hileli MOD APK [v0.2.6] 3 Universal Car Driving Para Hileli MOD APK [v0.2.6] 4 Universal Car Driving Para Hileli MOD APK [v0.2.6] 5 Universal Car Driving Para Hileli MOD APK [v0.2.6] 6

Universal Car Driving Para Hileli MOD APK [0.2.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyundaki öğelerin yanı sıra birçok özellik, oyuncular için simülasyon oyunu oynarken etkileyici bir deneyim yaratıyor.


Universal Car Driving 0.2.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Kurulumu : 

  1. Sitemizden dosyaları indirin
  2. Split APKs Installer'ı (SAI) indirin
  3. SAI'yi açın, ayarlara gidin ve Kurulumdan önce imzayı etkinleştirin (ROOT olmayanlar için)
  4. APK'yı yükleyin ve her iki dosyayı da seçin ve yükle'yi tıklayın. Oyuna girin
Universal Car Driving, deneyimlemeyi sevdiğiniz birçok oyun modunu bulabileceğiniz gerçek bir dünyaya sahiptir. Tercihlerinize bağlı olarak farklı deneyimlere kolayca erişebileceksiniz. Aynı zamanda kullanabileceğiniz ve kazandığınız paralarla özelleştirebileceğiniz birçok farklı araç da bulabilirsiniz.


Universal Car Driving v0.2.6 MOD APK


Oyuncuların Universal Car Driving'de deneyimledikleri oyun, onlara sürüş boyunca tamamen gerçekçi bir deneyim sunuyor. Yaşadıkları moda göre değişen ve açık bir dünya içeren bir dünyada arabalarını kontrol edecekler. Bu yüzden onunla ilgili kurallara uymanız gerekecek ve farklı araçlar karşınıza çıkacak. Ayrıca oyunun sağladığı detaylı kontrol butonları ile onu kontrol edecek olan da sizsiniz.


Universal Car Driving Para Hilesi


Oyundaki öğelerin yanı sıra birçok özellik, oyuncular için simülasyon oyunu oynarken etkileyici bir deneyim yaratıyor. Spesifik olarak, üçüncü şahıs, birinci şahıs ve hatta yukarıdan görünüm gibi görüş açınızı istediğiniz gibi değiştirebileceksiniz. Her izleme ve size yaşayabileceğiniz farklı heyecan verici bir his verir. Ayrıca aracınızın çarptığını bilmiyorsanız sürüş sırasında bazı faktörlere uymanız gerekecektir.


Universal Car Driving Araba Hilesi


Universal Car Driving'de oyuncular, isterlerse keşfedebilecekleri birçok farklı oyun modu bulacaklar. Spesifik olarak, ilk mod, istediğiniz herhangi bir yere arabayla gidebileceğiniz ve elbette boş zamanın yanı sıra bazı işleri üstlenebileceğiniz açık bir dünyadır. Bu işler, kolayca görebileceğiniz yeşil ışık sütunlarıyla görünür ve tamamlandığında bir ödül alırsınız.


Universal Car Driving Hile Apk


Göz ardı edemeyeceğiniz ikinci mod, oyuncuların işaretli hedefe ulaşmaya çalıştığı bir kombinasyon modu olan drift yarışıdır. Aynı zamanda mütevazı bir genişlikteki yolda tek başınıza ve başka bir rakiple yarışacaksınız. Yani rakibin üstesinden gelmek için bir strateji bulmaya çalışacaksınız ve elbette çarpışmalar yaygın. Elbette, herkes bu oyunda kazanan olmak isteyecektir. Yukarıdaki iki modun yanı sıra, arabanızı nasıl kontrol edeceğinizi öğrenmek için eğitim haritasına da gidebilirsiniz. Tabii ki, engeller olduğunda ortam da değişecek: arabanızı kolayca yok edebilecek dev çekiçlere sahip makineler.


Universal Car Driving Apk indir


Bir kez simülasyon oyunu deneyimledikten sonra Universal Car Driving'de kullanabileceğiniz araçları kesinlikle göz ardı etmeyeceksiniz. Özellikle beğendiğiniz arabaları çeşitli tasarımlarda satın alabileceksiniz. Elbette, onları sevdiğiniz yerlere götürmekten daha fazlasını da yapabilirsiniz. Her birindeki parçaları yükseltmek için değiştirebilir ve görünümünü en sevdiğiniz renge değiştirebilirsiniz.


Universal Car Driving indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun The Tower - Idle Tower Defense APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar