The Tower - Idle Tower Defense Elmas Hileli MOD APK [v0.17.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
The Tower - Idle Tower Defense Elmas Hileli MOD APK [v0.17.9] 1 The Tower - Idle Tower Defense Elmas Hileli MOD APK [v0.17.9] 2 The Tower - Idle Tower Defense Elmas Hileli MOD APK [v0.17.9] 3 The Tower - Idle Tower Defense Elmas Hileli MOD APK [v0.17.9] 4 The Tower - Idle Tower Defense Elmas Hileli MOD APK [v0.17.9] 5 The Tower - Idle Tower Defense Elmas Hileli MOD APK [v0.17.9] 6

The Tower - Idle Tower Defense Elmas Hileli MOD APK [0.17.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Görünenden daha fazlasına sahip bir kule savunması.


The Tower - Idle Tower Defense 0.17.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Elmas Hilesi
The Tower Idle Tower Defense, bir kuleyi kontrol etmeniz gereken bir stratejidir. Merkezde, düşmanların geometrik şekiller biçimindeki saldırılarını her yönden püskürten tek bir kule var. Kuleniz yok olana kadar mümkün olduğunca çok dalgaya dayanmaya çalışın. Bunu yapmak için, artan saldırı, atış hızı, kritik vuruş şansı, yaşam sayısını ve yenilenmelerini artırma şeklinde çeşitli iyileştirmeler satın alın. Kule bir süre sonra yine ezilecek, ancak her zaman tekrarlayabilirsiniz. Bu bağımlılık yapan mobil strateji oyununda mükemmel savunmayı yaratın.


The Tower - Idle Tower Defense v0.17.9 MOD APK


Hemen hemen her deneyimli oyuncu kule savunma kavramına aşinadır, bu nedenle zorluk yoktur. Kule emrinizde olacak. Korunması gerekiyor, çünkü düşmanlar her yerde sizi yok etmek istiyor. Bu alt tür, oyuna yeni özellikler getiren bir strateji ve RPG karışımıdır. Kullanıcılar, herkesin bağımsız olarak geliştirme yönünü seçtiği sonsuz bir hikayeye erişir. Oynanışı çeşitlendirmek için sürekli yeni stratejiler geliştireceksiniz. Harita editörü sayesinde, her oyuncu sahnenin zorluğunu bağımsız olarak ayarlar. Dikkatli ve konsantre olmanız gereken The Tower Idle Tower Defense'de büyük çaplı savaşlar sizi bekliyor. Her savaşta kazanmak istiyorsanız, rakiplerden korunmaya çok dikkat ederek kendi stratejinizi oluşturmanızı öneririz.


The Tower - Idle Tower Defense Para Hilesi


Elinizde güçlü bir kule var ve bu kule sayesinde The Tower: Idle Tower Defense'deki tüm saldırıları püskürtebilirsiniz. Bunun için mevcut tüm materyalleri kullanarak kendiniz için bir harita tasarlama fırsatınız var. Bazı sınırlamaları var, bu yüzden her şeyi akıllıca kullanmaya çalışın. 


The Tower - Idle Tower Defense Elmas Hilesi


Kendinize güvenilir koruma sağlamayı unutmayın, çünkü her zaman sizden kurtulmak isteyen rakipler vardır. Her oyuncu kendi başına bir geliştirme stratejisi oluşturacaktır. Bu, en verimli oynanışı oluşturmaya ve aynı zamanda yere daha fazla saldırıyı yansıtmaya yardımcı olur. Tek bir hata yapsan daha sonra çok pişman olursun. Sunulan tüm modları keşfetmeye başlamak için Victory Wish'i stoklayın. Kesinlikle sonsuz olanaklara ulaşacaksınız.


The Tower - Idle Tower Defense Hile Apk


The Tower Idle Tower Defense, bir kule satın almak ve yükseltmek için gereken para birimine sahiptir. Düşmanlara ayak uydurabilmek için sürekli olarak elde etmek ve pompalamak gerekir. Lütfen kırılan dalgaların rekorunu kırdığınızda ödülün arttığını unutmayın. Her şeyi doğru bir şekilde organize etmeyi başarırsanız, kesinlikle başarıya ulaşacaksınız. Kuleyi maksimum seviyeye pompaladığınızda mümkün olan en kısa sürede tüm düşmanlarla baş edebileceksiniz.


The Tower - Idle Tower Defense Apk indir


Uygulama en basit grafiklere sahiptir, bu nedenle güzel resimleri seven kullanıcılar burada kendileri için yeni veya ilginç bir şey bulamayacaklar. Aynı zamanda havalı oynanışa ve orijinal fikre de dikkat etmelidirler. Oyunculara sonsuz elmaslar veren The Tower: Idle Tower Defense modunu dikkatinize sunuyoruz. Sonsuz yeşil taşlar elde etmek için - ana menüdeki Atölye sekmesine gidin ve ardından yeşil üçgeni seçin. Yeni Nihai Silaha tıklayın ve herhangi bir süper silah seçin.


The Tower - Idle Tower Defense indir (MOD, Sınırsız Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Bullet Man 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar