Pacific Warships Naval PvP Mermi Hileli MOD APK [v1.1.25]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Pacific Warships Naval PvP Mermi Hileli MOD APK [v1.1.25] 1 Pacific Warships Naval PvP Mermi Hileli MOD APK [v1.1.25] 2 Pacific Warships Naval PvP Mermi Hileli MOD APK [v1.1.25] 3 Pacific Warships Naval PvP Mermi Hileli MOD APK [v1.1.25] 4 Pacific Warships Naval PvP Mermi Hileli MOD APK [v1.1.25] 5 Pacific Warships Naval PvP Mermi Hileli MOD APK [v1.1.25] 6

Pacific Warships Naval PvP Mermi Hileli MOD APK [1.1.25] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Zamanla, belirli bir miktar para biriktireceksiniz ve bunu geminiz için yeni silahlar donatmak ve yeni, daha etkileyici bir tekne satın almak için kullanacaksınız.


Pacific Warships Naval PvP 1.1.25 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Mermi hilesi
Deniz savaşları, oyuncuların Pacific Warships Naval PvP'yi deneyimledikçe yepyeni bir deneyime gitmelerini sağlar . 6vs.6 maçlarda parlayan faktör olmak için mekanikleri bulacak ve ustalaşacaklar. Buna ek olarak, kendinize tamamen etkileyici ve güçlü bir savaş gemisi elde etmek için bulabileceğiniz birçok gemi türü ve ilgili unsurlar olacak. Takıma zafer getiren taraf olmaya çalışın.


Pacific Warships Naval PvP v1.1.25 MOD APK


Oyunda ortaya çıkan güzel seviyeleri seven oyuncular için Pasifik Savaş Gemileri ihtiyaçlarını karşılayabilir. Oyundaki dünya, görebileceğiniz birçok farklı çevresel etkiye sahipken tamamen güzel ve gerçekçi bir şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda, bu oyunda bazı fütüristik unsurlar da ortaya çıkıyor ve bilim kurgu unsurlarını sevenler için mükemmel bir şekilde uygun. Bu oyundaki fütüristik unsurlardan bazılarından gemi koruması, dronlar ve ışın silahlarından bahsedebiliriz. Oyuncuların bu oyunda hayranlık uyandıran silahlara sahip olacağı ve farklı maçlarda yer alacağı söylenebilir. Ayrıca tren kullanmak da karaya çıkmaktan farklı bir deneyim sunuyor. Hareket hızı nihayetinde daha yavaştır ve bu oyunda oyuncuların dikkat etmesi gereken birçok faktör olacaktır.


Pacific Warships Naval PvP Para Hilesi


Oyuncular, çevreyi belirli bir yönde gözlemlemenizi sağlayan üçüncü şahıs bakış açısıyla gemilerini kontrol edecekler. Ayrıca, fark etmezseniz yaklaşan düşmanları görebilmek için görüşünüzü istediğiniz yöne çevirebilirsiniz. Oyun ayrıca size takım arkadaşlarınızın doğru zamanda yardım ettiğini veya düşmanın onlara saldırmak için bulunduğu yeri görebileceğiniz bir mini harita verir. Pacific Warships'teki maç, her takımın altı üyeye sahip olacağı ve düşmanı devirmek için teknelerini kontrol edeceği bir PVP maçıdır. Hedefi anlamak oldukça basit, ancak bunu yapmak için zaman ayırmanız gerekecek. Aynı zamanda, yukarıda belirtildiği gibi, bu oyunda bir gemiyi sürmek, düşmanın mesafesini korumak için doğru hareket etmeniz gerekeceğinden tamamen farklı bir deneyim getiriyor. Aynı zamanda, kimse düşman tarafından kuşatılmak istemiyordu.


Pacific Warships Naval PvP Mermi Hilesi


Altı oyuncuyla, siz ve takım arkadaşlarınız tek bir hedefe odaklanırken diğer düşmanlarla savaşlarda takımı kolayca destekleyebilirsiniz. Ayrıca, uzaktaki bazı düşmanları görebilir ve bir saldırıya hazırlanmaya yaklaşabilirsiniz. Düşmana yaklaşmanız, onu hedeflemeniz ve bir süre ayakta tutmanız gerekeceğinden, düşmanı vurmak da biraz zaman alır. Ardından düşmana hasar vermek için ateş ediyorsunuz.


Pacific Warships Naval PvP Gemi Hilesi


Bu saldırı tamamen sürekli olarak gerçekleşemez çünkü saldırıdan sonra silahın bir sonraki saldırıya hazırlanmak için bir bekleme süresine ihtiyacı olacaktır. Bu nedenle, düşmanlara sürekli olarak zarar vermenin bir yolunu bulmanız ve sağlığınızı kaybetmemek için çok dikkatli olmanız gerekecek. Bunun oyuncuların dikkat etmesi ve doğru stratejiyi seçmesi gereken bir faktör olduğu söylenebilir. Örneğin, düşmana çok fazla hasar vermek için diğer takım arkadaşlarınızla bir hedef seçebilirsiniz.


Pacific Warships Naval PvP hile apk


Yukarıda belirtildiği gibi, oyuncular birçok fütüristik silah bulabilir ve gemileri korumak için etkili olan iki tane bulabilirsiniz. İlk unsur koruyucu bir halkadır ve tekneniz düşman saldırılarından kaçınmak için içine gizlenecektir. Aynı zamanda bu, düşmanın görüş alanından çekilmeniz ve dronları kullanarak kaybettiğiniz sağlığı geri kazanmanız için tamamen pratik bir şeydir. Ancak kullandıktan sonra silahın bekleme süresinden daha uzun bir süre beklemeniz gerekecek.


Pacific Warships Naval PvP apk indir


Pacific Warships'teki maçlar, oyuncular için heyecan yaratır ve onları bir maçtan diğerine deneyimlemeye çeker. Aynı zamanda, maçta belirli başarılar elde ettiğinizde, bu oyunda harcamak için karşılık gelen bazı ödüller kazanabilirsiniz. Zamanla, belirli bir miktar para biriktireceksiniz ve bunu geminiz için yeni silahlar donatmak ve yeni, daha etkileyici bir tekne satın almak için kullanacaksınız.


Pacific Warships son sürüm apk


Bu oyunda, birçok farklı türde gemi bulabilir ve doğru olanı seçmek için ilgili bilgileri bileceksiniz. Buna ek olarak, yeni bir tekne satın almak sadece bir başlangıç ​​çünkü onu başka gelişmiş savaş silahlarıyla donatmanız gerekiyor. Böylece etkileyici bir silah çeşitliliği bulabilir ve size oyunun galibi olma şansı verebilirsiniz. Her silah türünün farklı bir doğruluk özelliği olacaktır.


Pacific Warships Naval PvP indir (MOD, Sınırsız Mermi Hilesi)


Bir önceki android oyun CASE Animatronics APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar