CASE Animatronics Can Hileli MOD APK [v1.58]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
CASE Animatronics Can Hileli MOD APK [v1.58] 1 CASE Animatronics Can Hileli MOD APK [v1.58] 2 CASE Animatronics Can Hileli MOD APK [v1.58] 3 CASE Animatronics Can Hileli MOD APK [v1.58] 4 CASE Animatronics Can Hileli MOD APK [v1.58] 5 CASE Animatronics Can Hileli MOD APK [v1.58] 6

CASE Animatronics Can Hileli MOD APK [1.58] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Garip bir korku oyununa hazır olun. Hayatta kalmak ve karanlık ve zorlu gecenin üstesinden gelmek için hayatını korumalısın.


CASE Animatronics 1.58 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Can Hilesi
  2. Reklamsız
CASE Animatronics, kullanıcılara benzersiz korku çalışmaları sunan bir oyundur. Bu oyuna katıldığınızda, gizli unsurlarla korkutucu ve zorlu birinci şahıs korku çalışmalarını göreceksiniz. Bir polis tesisi üzerindeki tüm kontrol, tehlikeli bir anonim bilgisayar korsanının elinde olacak. Tüm çıkışlar sıkıca kapatılacak; tüm güç kesilecektir. Nasıl hayatta kalacak ve bu zorlu zorlukların üstesinden geleceksiniz?


CASE Animatronics v1.58 MOD APK


CASE Animatronics'e katılan her oyuncu, korku unsurları ve bu oyunun getirdiği son derece kaotik duygular ve korku yaşayacak. Bir polis karakoluna geleceksiniz; Bu trajik sonucun sebebi ise çalışanların çok geç çalışması ve hikaye burada başlıyor. Tüm oyuncular çok çalışan bir dedektif rolünü oynayacak; geceleri soruşturma görevleri yapmak zorunda kalacaksınız. Şu anki ruh haliniz iş yorgunluğuyla dengelenmiyor.


CASE Animatronics APK -- CAN hilesi


Aniden eski bir arkadaşınızdan bir telefon alıyorsunuz; bu hikayenin dönüm noktasıdır; dünyayı ve hayatınızı alt üst edecek. Adamın çalıştığı karakol tamamen trafiğe kapatılacak. Bu polis departmanının tüm güvenlik ve güvenlik sistemleri hacklendi. Gözünüzün önünde büyük çaplı bir terör yaşanıyor. Tüm çıkışlar haydutlar tarafından kilitlenecek ve engellenecektir. Ancak bu oyunda yaşanan en ciddi sorun bu değil.


CASE Animatronics 2 Apk İndir


CASE Animatronics, tüm oyuncuları, herhangi bir oyuncu için ölümün yakın olduğu bir korku hikayesine yönlendirecek. Bu bölgenin her yerinden birileri sizi izliyor. Karanlık köşelerden son derece tehlikeli ve barbarca parlayan kırmızı gözler ortaya çıktı. Metalin yankılanan sesi sizi son derece korkmuş hissettirir. Korkunç ve ürkütücü bir şey bu bölgeyi kontrol ediyor. 


CASE Animatronics Para Hilesi


Senin görevin araştırmak ve neler olduğunu bulmak. Hayatta kalmak ve karanlık ve zorlu gecenin üstesinden gelmek için hayatını korumalısın. Oradan, hızlı bir şekilde araştırabilir ve tüm bunları kimin çıldırdığını öğrenebilirsiniz. Bu platformun oyunculara getirdiği tüm duyguları hissetmek için hemen oyuna katılın.


CASE Animatronics APK dayı


CASE, birçok farklı yaş için uygundur, bu nedenle bu platformun oyuncu tabanı son derece geniştir. Gizli özellik, bu oyundaki özel özelliklerden biridir. Bu oyundaki tüm nesneler cankurtaranınız olabilir. Tehditlerden kurtulmak için dolaba veya masanın altına saklanabilirsiniz. Bu oyunda tehlikelerden kurtulmak için sürekli hareket etmeniz gerekiyor. 


CASE Animatronics hile apk


Gizlenen ölümden kaçmanın bir yolunu bulmalı ve yönetmelisiniz. Parlak bulmacaları çözün, meydana gelen kaosun nedenini bulun ve verilen tüm görevleri tamamlayın. Güvenlik kamerasını akıllıca kontrol edin, böylece hikayenin arkasındaki nedenleri öğrenebilirsiniz.


CASE Animatronics İndir OYUN CLUB


CASE'de hayatta kalmak ve kendi hayatınızı korumak en kritik görevlerden biridir. Tek bir yanlış hareket veya acele bir karar sizi öldürebilir. Bu, oyuncuların stresi azaltmasına ve son derece rahatlamış hissetmesine yardımcı olan oyunlardan biridir. Oyunumuza gelin, en eşsiz ve heyecan verici korku anlarını yaşayın.


CASE Animatronics indir (MOD, Sınırsız Can Hilesi)


Bir önceki android oyun Viking Village APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar