Hero of Taslinia Mega Hileli MOD APK [v1.24.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Hero of Taslinia Mega Hileli MOD APK [v1.24.0] 1 Hero of Taslinia Mega Hileli MOD APK [v1.24.0] 2 Hero of Taslinia Mega Hileli MOD APK [v1.24.0] 3 Hero of Taslinia Mega Hileli MOD APK [v1.24.0] 4 Hero of Taslinia Mega Hileli MOD APK [v1.24.0] 5 Hero of Taslinia Mega Hileli MOD APK [v1.24.0] 6

Hero of Taslinia Mega Hileli MOD APK [1.24.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Karakter oluşturma ile tüm tarafları yaratmak için yüksek derecede özgürlüğe sahip bir fantezi komuta savaş RPG'sidir!


Hero of Taslinia 1.24.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. SALDIRI ÇARPANI
  2. SAVUNMA ÇARPANI
  3. TANRI MODU
  4. MOD MENÜSÜ

NOT: Yalnızca Ana kahraman için etkilidir.

Hero of Taslinia, parti üyeleri için özgürce karakterler yaratan bir fantezi komuta savaş RPG'sidir. Karakterler sadece sınıf olarak değil, görünüş olarak da belirlenebilir ve tüm partiyi oluşturabilirsiniz. Sadece eğitim seviyesi değil, aynı zamanda beceri ağacı, ikincil işler ve ekipmanın gelişimi, yani biraz yapabilirsiniz. Kendi partinizi yaratın ve fantezi dünyasını keşfedin!


Hero of Taslinia v1.24.0 MOD APK


Hero of Taslinia oyununda savaş bir komut yöntemidir ve karakterin çabukluğuna göre hareket etmek mümkündür. Normal saldırılara ek olarak, her karakterin sınıfının benzersiz becerileri vardır ve hadi bunları strateji oluşturmak için tam olarak kullanalım. Ayrıca dizilişi savaşa başlamadan önce seçebilir, avangard ve artçıyı sağlam bir şekilde ayarlayarak savaşa hazırlanmalısınız.


Hero of Taslinia Para Hilesi


Üssün seviyesini yükseltirseniz, parti üye sayısını artırabilir, sınıfı ve görünümü serbestçe ayarlayabilirsiniz. Seviye atlamaya gelince, savaş deneyimi puanlarına ek olarak, herhangi bir karakteri eğitmek için deneyim değeri öğeleri de kullanabilirsiniz. Ve parti kurma özgürlüğü derecesi yüksektir ve yalnızca savaşçılar ve şifacılar için aşırı bir hikaye düzenlemek mümkündür. (Tavsiye etmiyorum) Silahlar ve zırhlar gachalardan vb. elde edilebilir ve güçlendirme malzemeleri kullanılarak güçlendirilebilir ve belirli koşullar yerine getirildiği takdirde bunlar yeni ekipmanlara evrilebilir.


Hero of Taslinia Saldırı Hilesi


Tüm parti üyeleri, karakter yaratılarak oluşturulabilir, yani asıl nokta, partinizi özgürce organize edebilmenizdir. Her karakterin sadece sınıfı değil, aynı zamanda yüz şekillendirme, ten ve saç rengi, saç modeli ve dekorasyon gibi görünümleri de detaylı olarak belirlenebilmelidir. Eğitim ile ilgili olarak, beceri ağacında becerileri güçlendirmek ve ekipman evriminde dallara sahip olmak oldukça faydalıdır.


Hero of Taslinia Savunma Hilesi


Savaş çok çiğnenebilir seviyeli bir tasarıma sahiptir ve sadece normal bir saldırı yaparak kazanmak zordur. Eğer üyelerin yeteneklerini sıkı bir şekilde kullanmazsanız ve düşmanı verimli bir şekilde alt etmezseniz çok büyük zararlar alırsınız. Tüm parti ile koordineli bir şekilde strateji geliştirmek ve mücadele etmek eğlenceli olacak.


Hero of Taslinia Apk Hile


Silah, zırh gibi ekipmanlar temel olarak gacha vb.'den elde ediliyor ama gacha bileti vb. elde edilmesi kolay olduğu için ücret ödemeden önemli ölçüde gacha çevirebiliyorsunuz. Çeşitli ödüller ayarlandığından, yalnızca sahne yakalamayı ilerleterek ekipmanı gacha'ya çevirmek için önemli bir şans var.


Hero of Taslinia Apk indir


Oynaması ücretsiz rol yapma oyunları tam sana göre, değil mi? Oynaması tamamen ücretsiz! (f2p) Destansı efsanenin yolculuğu sırasında kendi kahramanınızı yaratabilir, kahramanlar ekibinizin üyelerini değiştirebilir ve efsanevi silahlar ve zırhlar yaratabilirsiniz.


Hero of Taslinia Apk Son Sürüm


Hellionların yenilmesine yardımcı olmak için "HoT" hikayesine katılın! Harika ganimetler kazanmak için rol yapma oyunu arenalarında oyuncuya karşı oyuncu savaşına katılın.


Hero of Taslinia indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Dead God Land APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar