Solitaire Tripeaks Diary Can Hileli MOD APK [v1.45.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Solitaire Tripeaks Diary Can Hileli MOD APK [v1.45.1] 1 Solitaire Tripeaks Diary Can Hileli MOD APK [v1.45.1] 2 Solitaire Tripeaks Diary Can Hileli MOD APK [v1.45.1] 3 Solitaire Tripeaks Diary Can Hileli MOD APK [v1.45.1] 4

Solitaire Tripeaks Diary Can Hileli MOD APK [1.45.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yüzlerce zorlu seviye sizi bekliyor ve tüm görevi başarırsanız sayı artabilir.


Solitaire Tripeaks Diary 1.45.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Can Hilesi

Solitaire Tripeaks Diary'ye katılarak dünyanın her yerindeki lüks ve ünlü şehirlerde maceralara atılabilirsin. Burada size sınır yok; Sadece zorlu klasik kart bulmacalarını tamamlamak için elinizden gelenin en iyisini yapın.


Solitaire Tripeaks Diary v1.45.1 MOD APK


Yüzlerce zorlu seviye sizi bekliyor ve tüm görevi başarırsanız sayı artabilir. Her kazandığınızda, daha fazla seviye açmanıza ve ödül veya para kazanmanıza izin verilir. Zor soruları kırma şansına sahip olmak için güçlendirmeleri yükseltmek için parayı kullanın.


Solitaire Tripeaks Diary Para Hilesi


Soruları tamamlamak için beyinleri tam kapasite çalışmak zorunda kaldığında oyuncular zor anlar yaşayacaktır. Solitaire Tripeaks Diary, yüzlerce zorlu değişen zorluk seviyesi sunar. Sayı burada bitmiyor; oyuncu tüm soruları fethettiğinde de güncellenir. Beyninizi iyi kullanın ve rekorlar kırın.


Solitaire Tripeaks Diary Can Hilesi


Bulmacaları tamamlamak ve kendinize bir zafer kazandırmak için doğru stratejiyi bulmanız gerekiyor. Doğru kartları almak için oynamanın doğru yolunu bulun ve şansınız olur olmaz onları toplayın. Tam bir kart koleksiyonunuz olduğunda, sonraki seviyelerin kilidini açabilirsiniz. Güvertenizi izlemeniz ve gözlemlemeniz ve doğru zamanda yenilemeniz gerekir.


Solitaire Tripeaks Diary Hile Apk


Solitaire Tripeaks Diary'ye gelen oyuncular, dünyayı dolaşma fırsatına sahip oluyor. Bulmacaları tamamlarken, özellikle altın kartlar olmak üzere ödüller alacaksınız. Ünlü şehirle bir sonraki zorlu seviyelerin kilidini açmak için bir anahtar olarak kullanabilmen harika. Ne kadar çok kart toplarsanız, o kadar çok şehir açabilirsiniz.


Solitaire Tripeaks Diary Apk indir


Zorlukları her tamamladığınızda para veya güçlendirme gibi ödüller alabilirsiniz. Yükseltmeler satın almak için parayı kullanın veya zor soruları çözmek için güçlendirmeleri kullanın. Ayrıca, çok sayıda yıldız alırsanız ödül sandıkları açabilir ve daha fazla para toplayabilirsiniz.


Solitaire Tripeaks Diary indir (MOD, Can Hilesi)


Bir önceki android oyun Car Lot Management APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar