Çiftlik Farm Para Hileli MOD APK [v3.72]

Puan: 2.33 (Oylar: 3)
Çiftlik Farm Para Hileli MOD APK [v3.72] 1 Çiftlik Farm Para Hileli MOD APK [v3.72] 2 Çiftlik Farm Para Hileli MOD APK [v3.72] 3 Çiftlik Farm Para Hileli MOD APK [v3.72] 4 Çiftlik Farm Para Hileli MOD APK [v3.72] 5 Çiftlik Farm Para Hileli MOD APK [v3.72] 6

Çiftlik Farm Para Hileli MOD APK [3.72] - Android için son sürümü ücretsiz olarak telefon ve tabletlerinize indirin. Eğer sebze meyve yetiştirmeyi seviyorsanız kesinlikle denemelisiniz.


Çiftlik Farm 3.72 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi
  2. Harcandığında para artar!

Boş zamanlarında ne yaparsınız? Arkadaşlarla dışarı çıkmak, film izlemek veya oyun oynamak? Elbette oyun oynamak herkes için en iyi seçimdir. Bununla birlikte, birçok oyun türü vardır: rol yapma, ateş etme, hayatta kalma,… ama sadece nazik bir oyun bulmak istersiniz, size rahatlama hissi verir çünkü uzun bir iş gününün ardından çok yorgunsunuz. Çiftlik Farm - Foranj tarafından geliştirilen bir çiftlik oyunu, baskıyı azaltmanız için size huzurlu bir alan sağlar.


Çiftlik Farm v3.72 MOD APK


Oyun, şehirdeki ünlü bir restoranın sahibi May Teyze'nin hikayesi etrafında dönen Çiftlik Farm serisinin ilk bölümüdür. Bu yıl May Teyze 70 yaşında ve işini bırakıp yaşlılık rahatlığının tadını çıkarmak istiyor. Şehrin eteklerinde May Teyze'nin babasının bıraktığı küçük bir çiftliği var. Ancak, 20 yıl geçti ve çiftliğin bakıcısı olmadığı için arazi çoraklaştı ve fabrikalar zarar gördü, artık çalışamaz hale geldi. May Teyze, onu geliştirmek ve herkese neşe getirmek için çiftliğe dönmeye karar verdi. Lütfen bu işte May Teyze'ye yardım edin!


Çiftlik Farm 3.72 Para Hile Apk


Çiftçinin ilk işi gıda ürünleri yetiştirmektir. Varsayılan olarak, sistem size yiyecek bitkileri veya çiçek yetiştirmeniz için 4 arsa sağlar. Mağazada birçok çeşit bitki bulacaksınız: Mısır, balkabağı, çilek, lahana, buğday ... Her ağacın büyümek için zamanı vardır. Ve bu süreçte, ağacın en iyi şekilde büyümesi ve iyi bir hasat alabilmeniz için su ile ilgilenmeniz, çimleri öldürmeniz, solucanı yakalamanız gerekecektir. 


Farm Town apk Dayı


Çiftçiliğin yanı sıra, ekstra gelir elde etmek için Sığır / Kümes Hayvanları yetiştirebilirsiniz. Sığır / Kümes hayvanlarının çoğu süt inekleri, koyunlar ve tavuklardır. Sadece ekonomik değeri yüksek değil, aynı zamanda yemek pişirmeniz için koyun yünü, tavuk yumurtası, inek sütü gibi tarım ürünlerini de getiriyorlar. Çiftliğin önünde büyük bir göl var ve bundan yararlanabileceğinizi düşünüyor musunuz?


Farm Town APK indir


Çiftliğin gelişmesi için makine satın almak bir zorunluluktur. Seviye 2'de ekmek kızartma makinesi fırını, 3. seviyede otomatik besleme makinesi, 6. seviyede otomatik sağım makinesi, 7. seviyede mısır işleme tesisi ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Bu makineler, çiftliğinizi otomatikleştirmenize yardımcı olacak ve başka şeyler yapmak için size zaman kazandıracak. Bu ekipmanın nasıl kullanılacağı oldukça basittir, sadece tavuk yemeği satın almanız ve otomatik bir besleme makinesine koymanız yeterlidir, tavuğunuza acıktıklarında yiyecek verilecektir. Ya da sadece mısır ununu ve şekeri ekmek fırınına eklemeniz gerekiyor, ekmek otomatik olarak oluşturulacak ve bunları köylülere satabilir ya da kasabadaki dükkanlara satabilirsiniz. Makine kullanışlı olmasına rağmen, çiftliğinizin bir bölümünü işgal edecek ve çiftliğinizi daha dar hale getirecektir. Çiftliği genişletmek için para biriktirin ve daha fazla arazi satın alın!


İnternetsiz çiftlik Oyunları APK


Bazen yemek pişirme eğlencesinin tadını çıkarmak istiyorsanız, Çiftlik Farm size 30'dan fazla tarif sunuyor. Hamur işlerini sever misin? Buğday, inek sütü ve çilek kullanın! Kurabiye sever misin? Buğday, yumurta ve vanilya kullanın! Mahallenin çocukları pişirdiğiniz yemekleri sever. Bir çiftçinin para kazanmak için çiftlik ve hayvancılık işleri yapacağını düşünebilirsiniz! Ancak bu oyunla, çiftliğinize minyatür bir kasaba inşa etme fırsatınız da var. Bina özelliklerinde, sirk, moda mağazası, yüksek binalar, villalar, restoranlar gibi benzersiz binalar ve saksılar, ağaçlar veya eşsiz çeşmeler gibi diğer dekoratif öğeler bulacaksınız. Dahası, çalışkan bir çiftçiyseniz, kasabanın büyümesine yardımcı olmak için bir belediye başkanı atanacaksınız.


Çiftlik Farm indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Castle Defender APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar