Beach Club Tycoon Kristal Hileli MOD APK [v1.0.94]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Beach Club Tycoon Kristal Hileli MOD APK [v1.0.94] 1 Beach Club Tycoon Kristal Hileli MOD APK [v1.0.94] 2 Beach Club Tycoon Kristal Hileli MOD APK [v1.0.94] 3 Beach Club Tycoon Kristal Hileli MOD APK [v1.0.94] 4 Beach Club Tycoon Kristal Hileli MOD APK [v1.0.94] 5

Beach Club Tycoon Kristal Hileli MOD APK [1.0.94] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Başarılı bir plaj kulübü işleterek bir servet biriktirebilirsiniz. İş adamı ve boşta oyun oynamanın yatıştırıcı bir kombinasyonu.


Beach Club Tycoon 1.0.94 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Kristal Hilesi. Kristal Çarpanı Topla

Beach Club Tycoon bir boşta kalma/yönetim oyunu olsa da, milyarder olma hedefiniz çok eğlenceli olacak. Bir girişimci olarak tüm kararları siz verirsiniz. Kârlılık, işinizin nasıl yürütüldüğü ile doğrudan ilgilidir. Hangisi daha önemli, eğlenmek mi yoksa yaralanmamak mı?


Beach Club Tycoon v1.0.94 MOD APK


Beach Club Tycoon plajın görünümünü iyileştirmeli, yeni olanaklar eklemeli ve ziyaretçileri eğlendirmelisiniz. Plajınız ne kadar fazla aktivite ve eğlence seçeneği sunarsa, o kadar fazla para getirecektir. Parasal bir alışverişin gerçekleşmesi için fiziksel olarak mevcut olmaları gerekir. 


Beach Club Tycoon Para Hilesi


Bir cankurtaran önemini asla hafife almayın. Boğulan müşterilerin sayısı şok edici ve müşteriler boğulma haberlerinin ardından sahilden sürüler halinde kaçıyor. Potansiyel kazanç kaybınız hesaplanamaz.


Beach Club Tycoon Kristal Hilesi


Suya yakın küçük bir arsa satın alın. Arazi temizlenene kadar yeni binalar inşa edilemez. Daha önce erişilemeyen arazi kullanıma açıldıkça verimlilik artar. Memnun olan müşteriler para getirir. Reklamcılık ve yeni müşteriler çekmek için yeni yaklaşımlar oluşturun.


Beach Club Tycoon Elmas Hilesi


Sahilinizde tatil köyleri, restoranlar ve dükkanlar bulabilirsiniz. Müşteri sayısı ile şirketin itibarı arasında bir bağlantı vardır. Şirketiniz ne kadar başarılı olursa olsun, genişleme için çok fazla alan vardır. Satışları artıracak yeni hizmetler ve ürünler sunarak yeni pazarlara gireceksiniz. Her geçişten sonra daha akıllı ve hazırlıklı olacaksınız.


Beach Club Tycoon Apk Hile


Müşteri harcamalarını artırmak, yeni işler başlatmak ve mevcut olanları geliştirmek. Müşteriler kaydırağınıza, tramplene, kanolara, sürat teknesine, şezlonglara ve dondurmaya bayılacak. Bir araştırma asistanınız var…


Beach Club Tycoon Apk indir


Onu okyanusun derinliklerinde araştırma yapmak için kullanın. Denizaltınızı gönderdiğinizde daha da alçalacaktır. Fazladan yol kat etmelisin. Tüm parşömen parçaları toplandıktan sonra, kalıcı geliştirmelerin kilidi açılır.


Beach Club Tycoon Apk Son Sürüm


Araştırma denizaltınız, kristalleri ve altını bulmanıza yardımcı olabilir. Idle Beach Tycoon oynamak gerçeklerden kaçmak gibidir. Kurumsal yönetim simülasyonları arasında öne çıkıyor. Pis bir fabrikada veya sıkışık bir ofiste tıkılıp kalmak yerine tatilde olacaksınız.


Beach Club Tycoon indir (MOD, Kristal Hilesi)


Bir önceki android oyun Hunting Online APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar