Zombie Squad Para Hileli MOD APK [v1.27.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Zombie Squad Para Hileli MOD APK [v1.27.4] 1 Zombie Squad Para Hileli MOD APK [v1.27.4] 2 Zombie Squad Para Hileli MOD APK [v1.27.4] 3 Zombie Squad Para Hileli MOD APK [v1.27.4] 4 Zombie Squad Para Hileli MOD APK [v1.27.4] 5

Zombie Squad Para Hileli MOD APK [1.27.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Araçları belirli yönlere hareket ettirmek için ok düğmelerine dokunmanız yeterlidir.


Zombie Squad 1.27.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Yepyeni bir yaklaşımla heyecan verici ve heyecan verici zombi öldürme deneyimlerinin tadını çıkarırken Zombie Squad'daki bu basit ama son derece bağımlılık yapan zombi aksiyon oyununa katılmaya hazır olun. Ölü bölgelerden kaçmaya çalışırken sokaklarda özgürce dolaşırken sıradan SUV'nize veya devasa canavar arabalara binerken eğlenin.


Zombie Squad v1.27.4 MOD APK


Yaklaşan zombileri yüksek hızlı araçlarınızla ezerek alt edin, onları kapınızdan çıkarmak için yoldaki engellerden yararlanın veya zombileri birçok yönden patlatmanıza izin verdiği için birçok harika silahla çalışmanın tadını çıkarın. Basit ama şaşırtıcı bir bağımlılık yapıcı oyun ile Zombie Squad, kendinizi saatlerce gündelik mobil oyun başlığına tamamen kaptırmanıza izin verecek.


Zombie Squad Para Hilesi


Oyun, zombilerin insanlığı çoktan istila ettiği kıyamet sonrası bir dünyada geçiyor. Geri kalanlar akılsız canavarlara dönüştürülürken, gezegende sadece birkaç şanslı kurtulan kaldı. Ve bu korkunç kasabada, siz ve grubun diğer birkaç şanslı üyesi, bu canavarlar tarafından istila edilmeden önce arabaya binip bu cehennemden kaçmanız gerekecek.


Zombie Squad Altın Hilesi


Sizi eğlenmekten alıkoyacak hiçbir polis ya da düzenleme olmadan terk edilmiş sokaklarda dolaşırken farklı araçlarınızla oyunu oynarken iyi eğlenceler. Güçlü araçlarınızla gelen zombileri ezmenin tadını çıkarın. Arabanızı döndürmeden önce kapılarınıza tutunan can sıkıcı yaratıkları alt edin. Ayrıca bunları kendi yararınıza kullanırken yoldaki farklı engellere de dikkat edin.


Zombie Squad Hile Apk


Zombie Squad'ın basit ve tamamen özgürleştirici oynanışı, Android oyuncularının kendilerini inanılmaz araçlarla, hız sınırı olmadan ve eksiksiz eylemlerle kıyamet sonrası yarış deneyimlerine tamamen kaptırmalarını sağlar. Bunların tümü, harika mobil oyunun keyfini sonuna kadar çıkarmanıza izin vermelidir.


Zombie Squad Apk indir


Burada Zombie Squad'da Android oyuncuları, herhangi bir araçla yolda kolayca hareket etmelerini sağlayan sezgisel dokunmatik kontrollerle rahatça çalışabilir. Araçları belirli yönlere hareket ettirmek için ok düğmelerine dokunmanız yeterlidir. Düşmanlara karşı güçlü atışlar yapmak için artı düğmesini kullanın. Ekrandaki birçok erişilebilir işlem düğmesiyle hızlı meraklıları etkinleştirmekten çekinmeyin. Zombileri öldürmenin keyfini çıkarın ve bu basit ama şaşırtıcı derecede bağımlılık yapan mobil yarış aksiyon oyunuyla mutlak eğlencenin tadını çıkarın.


Zombie Squad Apk Android Oyun Club


Ve ilgilenenleriniz için, artık Zombie Squad'da her biri kendine özgü sürüş deneyimleri sunan büyük bir farklı araç koleksiyonuyla çalışmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Sokaklarda gezinmek ve kendi tarzınızda zombileri alt etmek için özel sürüşlerinizi kullanmaktan çekinmeyin. Oyuncular paslı SUV'unuzdan oyunda çalışmaya devam edebilir ve hızlı yarış arabaları, güçlü canavar arabalar ve hatta mobil oyunun keyfini sonuna kadar çıkarmanıza izin verecek tam donanımlı tank dahil olmak üzere güçlü araçların kilidini açabilir. 


Zombie Squad Apk Son Sürüm


Ve tıpkı DEAD TARGET'ta olduğu gibi, Zombie Squad'daki oyuncular da mevcut ateşli silahlarla zombileri vurarak eğlenebilirler. Canavarları kendi yöntemlerinizle alt etmenin keyfini çıkarmak için araçlarınıza yüklenebilecek farklı silahları kullanın. Oyun içi seviyeleri keşfetmekten çekinmeyin ve birçok araç seçeneğiniz ile eğlenin.


Zombie Squad indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Conquer the Tower Castle Clash APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar