Golf Rival Mega Hileli MOD APK [v2.56.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Golf Rival Mega Hileli MOD APK [v2.56.1] 1 Golf Rival Mega Hileli MOD APK [v2.56.1] 2 Golf Rival Mega Hileli MOD APK [v2.56.1] 3 Golf Rival Mega Hileli MOD APK [v2.56.1] 4 Golf Rival Mega Hileli MOD APK [v2.56.1] 5 Golf Rival Mega Hileli MOD APK [v2.56.1] 6

Golf Rival Mega Hileli MOD APK [2.56.1] - 2021 Android için son sürümü ücretsiz indirin. Gerçek zamanlı 1v1 rekabet ve otantik golf ekipmanı, golf becerilerinizi en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacaktır.


Golf Rival 2.56.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Rakip Dönüşünü Devre Dışı Bırak (Rakip dönüşünde ve rakibiniz oynayamayacaksa MOD MENÜSÜ'nden etkinleştirin) Sıra size geldiğinde kapatın.

Dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla gerçek zamanlı olarak kafa kafaya mücadele etmenizi sağlayan çevrimiçi bir golf sahası, milyonlarca oyuncunun ilgisini çeken Golf Rival'ı yeni başlattı. Burası, ağaçların, çiçeklerin ve yeşil yaprakların harika bir alanında, golf yeteneklerinizi rakibinize göstermeniz için ideal bir yerdir. Ayrıca, her türden oyuncunun ihtiyaçlarına uygun birçok farklı kritere sahip birçok antrenman kursuna da sahiptir.


Golf Rival v2.56.1 MOD APK


Golf Rival, bu son derece yetenekli ve odaklanmış sporun meraklıları için bir buluşma yeridir. Bu binlerce insan arasından tek bir kişiyi seçip meydan okumanıza izin veriliyor. Rakip yabancı olabilir. Onları oyundaki oyuncu listesinden tanıyorsunuz. Bununla birlikte, bu oyun aynı zamanda doğrudan Facebook ile bağlantı kurmanıza izin vererek arkadaşlarınıza burada meydan okuma fırsatı sunar. Rakibinizle aranızda yoğun bir 1v1 savaş başlamak üzere.


Golf Rival Para Hilesi


Evrene hızlı ve kolay erişim sağlamak için sürekli olarak büyük ölçekli, profesyonel turnuvalar düzenlenmektedir. Golf şampiyonu olma hayalinizi çabucak gerçekleştiriyor. Bu amaçla, sürekli olarak becerilerinizi geliştiriyorsunuz ve meydan okuyacağınız en zorlu golfçüleri arıyorsunuz. Onları, profesyonelliklerinin ve mükemmelliklerinin kanıtı olan Federasyon ve Global sıralamalarında bulabilirsiniz.


Golf Rival Altın Hilesi


Onlara meydan okuyabilirseniz, diğer çevrimiçi golfçüler de sizinle oynamak isteyebilir. Bu sayede kişisel profilinizi yükleyebilir ve toplulukla paylaşabilirsiniz. O zaman onlarla oynayabilir, hatta onlara karşı yüzleşebilirsin. Bu, yalnızca deneyimlerden öğrenmeniz ve yeteneklerinizi göstermeniz için bir fırsat değil, aynı zamanda size birçok değerli ödül ve hediye de veriyor. Kazanırsanız, arkadaşlarınız sizin için birkaç eşya feda etmek zorunda kalacak.


Golf Rival Hile Apk


Golf, özellikle yeni bir oyuncuysanız, oyuncular için her zaman en eğlenceli ve zorlu oyunlardan biri olmuştur. Bu ihtiyacı bilen Golf Rival, bu dünyaya ayak bastıklarında tüm oyuncular için anlaşılması kolay özel ve ayrıntılı talimatlar sunar. Oyuncuların görselleştirmesini ve takip etmesini kolaylaştıran metin ve oklarla sunulur.


Golf Rival Apk indir


Basit oynanış, dikkatinizi oyuna çeken güçlü bir noktadır. Hedefi, topun yönünü belirlemeniz gerekir. Ardından, toptan arkaya doğru bir çizgiyi hafifçe vurmak için elinizi kullanın. Bu adım, topu uzaklaştırmak için ivme kazanmasına yardımcı olur. Bu nedenle, çekişi dengelemek için sizden varış noktasına olan mesafeye bağlı olarak. Ne kadar uzun süre gererseniz, kuvvet o kadar güçlü olur ve bunun tersi de geçerlidir. Son olarak, topun havada serbestçe uçması ve yere inmesi için elinizi serbest bırakın.


Golf Rival Apk android oyun club


Golf oynarken ilk adımı hatırlıyor musunuz? Bu, topun başarısı için en zor ve belirleyici adım olarak kabul edilen hedefe nişan almaktır. Ancak bu topraklara geldiğinizde Golf Rival nişan alma ekipmanını destekliyor. Yolu hızlı bir şekilde görselleştirmenize ve stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olmak için doğru çukur konumunu belirlemenize yardımcı olur. İlk adım kolay ve mükemmel bir şekilde yerine getirildiğinde, golf oyununun sonucu sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır.


Golf Rival Hile 2022


Kazanan bir oyundan sonraki ödül, her zaman en çok beklediğiniz şeydir. Çabalarınız, beyniniz ve zamanınız büyük bir hazine sandığı ile ödüllendirilecek. Rüyanız için değerli ve gerekli öğeler, özellikle de onlarca golf sopası ve çeşitli tasarım ve şekillerde toplar içerir. Görünüm, özel işlevlerinin her birini temsil eder. Lütfen acele edin ve bu büyülü koleksiyonun tamamını toplayın.


Golf Rival Top Hilesi


Golf Rival, sıralama, zafer ve ödüller için yarışan turnuvalara ve lider tablolarına ek olarak birçok yeni eğitim kursu sunuyor. Bir beceri, mümkün olan mükemmel stratejiyi uygulamanıza ve geliştirmenize yardımcı olurlar. Kurslar, oyuncunun bireysel ilgi ve ihtiyaçlarına göre düzenlenir. Özellikle her seviyeye bağlı olarak kendinize uygun programları seçebilir, ardından kademeli olarak yükseltebilirsiniz.


Golf Rival indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Riding Extreme 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar