Zombie City Master Kan ve Beyin Hileli MOD APK [v0.7.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Zombie City Master Kan ve Beyin Hileli MOD APK [v0.7.8] 1 Zombie City Master Kan ve Beyin Hileli MOD APK [v0.7.8] 2 Zombie City Master Kan ve Beyin Hileli MOD APK [v0.7.8] 3 Zombie City Master Kan ve Beyin Hileli MOD APK [v0.7.8] 4

Zombie City Master Kan ve Beyin Hileli MOD APK [0.7.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. En iyi boşta zombi oyunlarından biri olan Zombie City Master'a hoş geldiniz.


Zombie City Master 0.7.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Beyin Hilesi
  2. Kan Hilesi
Zombie City Master – Zombie Game, Brawlhole tarafından başlatılan ve üretilen Android tabanlı bir oyundur. Bu, zombi kıyametinde geçen biraz korku bükümlü bir hayatta kalma rol yapma oyunudur. Avlanmak için zombilere dönüşen ilginç deneyimleri, beklenmedik ama aynı zamanda tehlikeli durumları seven biriyseniz, sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacağına söz vererek bu oyunu hemen deneyin.


Zombie City Master v0.7.8 MOD APK


Birçok aksiyon oyununun aksine hayatta kalma, dünyayı kurtarmak veya adaleti korumakla ilgilidir. Zombie City Master, çok yeni bir hikaye ile inşa edilmiştir. Bu oyunda, zombileri öldürmenin veya zombileri savunmanın bir yolunu bulmanız gerekmiyor, ancak yaşayan insanları arayan ve onları yiyen bu acımasız zombilere dönüşmeniz gerekecek. Elbette, kötü adamı oynayan sizsiniz; bu ilginç, değil mi?


Zombie City Master Beyin Hilesi


Bu oyunda ayrıca, saklanmaya veya savaşmaya çalışan her bir insanı öldürmek için iyi bir oyun kullanarak zombi sürünüz bu kişiyi avlayarak birçok farklı yer ve araziden geçme fırsatına sahipsiniz. Ayrıca, bu oyun aynı zamanda, av sırasında doğru oyunu bulmak veya çok fazla hareket yapmak için beyin fırtınası yapmadan saatlerce oynamanıza izin veren zahmetsiz ve anlaşılması kolay bir süreklilik de kuruyor.


Zombie City Master Kan Hilesi


Zombie City Master oldukça yeni içeriğe sahip olsa da, bu oyunun oynanışı basit ve oynaması oldukça kolay. Oyun birçok seviye içerir; Daha fazla seviye arttıkça, daha fazla zorluk ve daha fazla insan olacak. Oyunun başlangıcında, arayüz sizi hayatta kalanların olduğu üslere götürecektir. Göreviniz zombileri yumurtlamak ve insanlara saldırmaktır çünkü kalabalık ne kadar önemliyse, insanların savunma girişimlerinde zombileri öldürme şansı o kadar az olur.


Zombie City Master Hile APK


Oyunu kazanmak için tüm hayatta kalanları yok etmelisiniz. Ardından, et yiyen insanlardan kan, beyin ve kemik toplayın; oyun ayrıca her galibiyetten sonra bulunan malzemelerin sayısını da toplayacaktır. Bu malzemeler oyun sırasında faydalıdır çünkü zombilerinizi geliştirerek daha güçlü ve daha hızlı hale getirebilirler. Sonraki, bitmeden önce her seviyeyi tamamlamak için süreyi takip etmektir; bu adım, avlanma sürecinde hayati ve esastır.


Zombie City master apk Android oyun club


Zombie City Master, oyuncuların uzun süre oynarken sıkılmaması için oyunlarını çeşitlendirmelerine yardımcı olacak birçok üstün özellik de sunuyor. Birçok seviyenin ve tasarımın oluşturulması, her bir özel işlevle farklı konumlara göre yapılır. Örneğin, bir mezarlıkta bulunan bir yeri kiralayabilir ve insanları kontrol etmek ve kemik, beyin ve kan gibi malzemeleri toplamak için bir üs veya büyük bir tank haline getirebilirsiniz.


Zombie City master Apk Oyun İndir Club


Buna ek olarak, oyun aynı zamanda zombileriniz optimum güçlerinde ve en olağanüstü seviyelerin menzilindeyken lanetli mezarlıklarda üsler inşa etmeniz gerekerek otomatik olarak zombi sürüleri oluşturmanıza ve sayılarını artırmanıza izin verir. Zombilere ek olarak Soğuk Hava Deposu ve Beyin Kafesleri kullanarak maksimum depolanan beyin miktarını artırabilir veya Geri Dönüşüm Soğutucu kullanarak beyin için kurtarma mekanizmalarını artırabilirsiniz.


Zombie City Master apk indir


Ayrıca oyun, oyun sırasında desteğinizi en üst düzeye çıkarmak için birçok özellik de sunuyor. Örneğin, zombilerin gücünü artırmak için oyun aynı zamanda Like Leather modu da sunuyor. Veya saniyede üretilen manayı artırmak için Energy Rush ve Crown of Bones özelliklerini kullanın. Maksimum enerjinizi artırmak için Usta Sihirdar ve Kemik Taht. Zombilerin hızını artırmak için İlkel Refleksler. Ve sayısız diğer ilginç özelliklerden bahsetmek zor.


Zombie City hile Apk


Oyunda oyun tarafından sağlanan özel özelliklere ek olarak. Grafik tasarımı da son derece göz alıcı görsellerle beğeni topluyor. Bu bir korku oyunu olmasına rağmen, oyunun getirdiği görüntü çok sevimli, zombilerden hayatta kalanlara ve hala kendi özünü koruyan birçok farklı arazi - hepsi bir araya gelerek birçok yaş için güzel ve uygun bir oyun oluşturuyor.


Zombie City Master Son Sürüm


Zombie City Master, oyuncu detaylı değerlendirme konusunda katı bir insan değilse harika bir korku rol yapma oyunu olacaktır. Ancak, bu oyun nispeten yeni bir içeriğe sahip olduğu için, muhtemelen doğru türe sadık olanlar için uygun olmayacaktır. Kısacası, sonuçta, bu oyun aynı zamanda oyuncuların eğlence ihtiyaçlarına hizmet etmek için yaratıldı, bu yüzden sizi bekleyen birçok ilginç şeyi deneyimlemek için oynamayı deneyin.


Zombie City Master İndir (MOD, Kan / Beyin Hilesi)


Bir önceki android oyun Helicopter Simulator 2021 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar