TRANSFORMERS Earth Wars Mega Hileli MOD APK [v21.0.0.1295]

Puan: 3.50 (Oylar: 6)
TRANSFORMERS Earth Wars Mega Hileli MOD APK [v21.0.0.1295] 1 TRANSFORMERS Earth Wars Mega Hileli MOD APK [v21.0.0.1295] 2 TRANSFORMERS Earth Wars Mega Hileli MOD APK [v21.0.0.1295] 3 TRANSFORMERS Earth Wars Mega Hileli MOD APK [v21.0.0.1295] 4 TRANSFORMERS Earth Wars Mega Hileli MOD APK [v21.0.0.1295] 5 TRANSFORMERS Earth Wars Mega Hileli MOD APK [v21.0.0.1295] 6

TRANSFORMERS Earth Wars Mega Hileli MOD APK [21.0.0.1295] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Transformers filmlerini izleyenler kesinlikle bu oyunu oynamalı.


TRANSFORMERS Earth Wars 21.0.0.1295 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MOD
  2. Çoklu hasar hilesi
  3. Çoklu savunma hilesi

TRANSFORMERS Earth Wars, içinde ya da sıcak bir seçim olmayı mümkün kılan en çekici faktörü içerir. Öncelikle Transformers serisinin ünlü imajını kullanan bir oyun olduğu ortaya çıktı. Filmlerdeki ve çizgi romanlardaki tanıdık karakterler, artık oyunda en dürüst şekilde yer alıyor. Oyuncular sevdikleri karakterleri özgürce seçebilir ve onlarla birlikte savaşabilirler.


TRANSFORMERS Earth Wars v21.0.0.1295 MOD APK


Oyunu oyuncular için daha çekici kılan bir başka faktör daha var, oynanışı. Hayal etmeyi kolaylaştırmak için, oyuncuların Clash of Clans'ın anlaşılabilir olduğu bir mobil oyundaki en büyük kardeşi düşünmeleri yeterlidir. Oyun, dövüşü teşvik eder ve hikaye derinliği olan karakterler kullanır, bu nedenle destek almak doğaldır. Yayınlandığı günden bu yana Google Play'de 15 milyondan fazla indirme kazandı. Ancak tasarım ekibinin dünya çapında daha fazla oyuncuyu çekmek için sürekli olarak yeni özellikler geliştirdiği ve güncellediği zaman bu son değildir.


TRANSFORMERS Earth Wars Para Hilesi


Yeni grafikler ve oyun güncellemeleri gibi yan konuları tartışmak daha çok ilgi çekici görünüyor. İlk olarak, şu ana kadar piyasaya sürüldüğünden beri oyunun grafiklerinin birçok kez yükseltildiğini görebiliyoruz. En güçlü motoru kullanmasa da, yine de orijinal görüntülerle tam 3D grafikler üretir. Oyuncular ekranda en sevilen karakterlere şahit olacak ve kendi ellerini kontrol edecek. Kötü bir parti ya da dost bir grup olup olmadığına bakılmaksızın savaşmak için bir ulus seçebilir ya da adlarına Autobot ve Decepticon diyebilirsiniz. 85 MB oyunun toplam kapasitesidir ve gerçek bir deneyim sunsa da yapım ekibinin her şeyi kararttığını gösterir. Bu nedenle ürün birçok farklı akıllı cihaza yöneliktir.


TRANSFORMERS Earth Wars Son Sürüm Apk indir


Oyundaki yeni güncellemelerle ilgili olarak, son yamada oyuncular en ünlü iki karakter Cybertronian Starscream ve Jetfire ile güncellenecek. Starscream henüz filmde yer almadı, ancak çizgi roman versiyonunda kötü adam ekibinde önemli bir yere sahip. Eski Jetfire uçağı adamı, pek çok hayranın ilgisini çeken komik bir şekillendirme ile beyaz perdede gösterildi. 


Transformers Earth Wars kristal hilesi


Yeni güncellenen iki karaktere ek olarak, muhtemelen birçok eski karakterin tam dönüşümünü göreceksiniz. Çünkü "TRANSFORMERS: Earth Wars" ta Cybertron savaşlarına doğru genişleme oldu. Bu, oyuncuların Cybertronian'ın en güçlü biçimlerine dönüşme fırsatları elde edeceği anlamına gelir. Karakter güncellendi tabi ki bu baskın forma sahip, daha güçlü ve daha ince dönüşecekler.


Transformers Earth Wars apk hile


Yukarıda belirtildiği gibi, oyun bir RTS ürünü tarzında çalışacaktır. Oyuncular, kalelerini korumak için sürekli güncellenecek 100'den fazla karakter kullanacaklar. Müttefiklerinizi seçin ve şampiyon olana kadar onlarla birlikte savaşın. Bu Transformers, savaşta kullanılabilecek kendi benzersiz güçlerine sahiptir. Savaşın gidişatını değiştirmek için bu potansiyelden iyice yararlanın. Ayrıca oyuncular, daha güçlü bir savaş formatı elde etmek için kendilerini savaşta dönüştürebilirler. Kazanmanın tek yolu düşmanın binasını yıkmak ve bunun tersi de geçerlidir. Bu yüzden çok çalışın ve en sağlam savunma katmanlarını oluşturarak koruyun.


TRANSFORMERS: Earth Wars İndir (MOD, Hasar Hilesi / Tanrı Modu)


Bir önceki android oyun Turboprop Flight Simulator 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 6 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Transformers earth wars"

Ayhan

9 ay önce

Sayın admin bu oyunun siber para hilesini çıkarırsanız çok sevinirim saygılar sunuyorum

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar