World War Polygon Mermi Hileli MOD APK [v2.23]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
World War Polygon Mermi Hileli MOD APK [v2.23] 1 World War Polygon Mermi Hileli MOD APK [v2.23] 2 World War Polygon Mermi Hileli MOD APK [v2.23] 3 World War Polygon Mermi Hileli MOD APK [v2.23] 4 World War Polygon Mermi Hileli MOD APK [v2.23] 5 World War Polygon Mermi Hileli MOD APK [v2.23] 6

World War Polygon Mermi Hileli MOD APK [2.23] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Türkçe adı Dünya Savaşı Poligon oyununda gerçek savaş hissini yaşayacaksınız.


World War Polygon 2.23 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Mermi Hilesi
Alda Games tarafından başlatılan ve geliştirilen World War Polygon WW2 shooter, II. Dünya Savaşı'nın en iyi atış oyunlarından biri olmaya devam ediyor. Birinci şahıs bakış açısı oyun modu ile oyuncular, tehlike ve dram dolu bir savaşta yer alan askerlere dönüştürülecek. Şu anda, bu oyunun Google Play'de 1 milyondan fazla indirmesi ve binlerce olumlu yorumu var.


World War Polygon v2.23 MOD APK


World War Polygon oyununda dünya savaş ve ateşin içindedir ve dünyaya barış getirmek için kötülükle savaşacak kahramanlara ihtiyacı vardır. Cesur bir asker olun ve Normandiya'daki D-Day'den Ardennes'deki Bulge savaşına, nihayet Berlin'de biten savaş meydanlarında, doğu cephelerinde ve Doğu Avrupa'da savaşın. Nihai kazanan olmak için atanan görevleri başarıyla tamamlayarak savaşlarda hayatta kalmaya hazır mısınız?


World War Polygon Apk para hilesi


World War Polygon WW2 shooter, oyunculara iki mod sunuyor. Tek oyunculu mod, bazuka silahlarıyla tankları veya sığınakları yok etmek, mevzileri havan toplarıyla savunmak, düşmanları uzun mesafelerde nişanlamak ve hatta uçaksavar silahlarıyla ateş etmek gibi birçok özel görevle büyük ve canlı bir açık dünya sunuyor. Bu özel ve biraz çılgın görevler, oyunculara çok fazla güçlü macera hissi getiriyor. 


World War Polygon APK Dayı


İkinci mod, çok oyunculu mod ve günlük görevlerdir. Çok oyunculu mod, makinenin varsayılan AI ekibiyle savaşmak veya diğer çevrimiçi oyuncularla eşleşmek için en fazla 4 kişinin bir ekip (4v4) oluşturmasına olanak tanır. Günlük görev, zombilerle rekabet etmek, düşman askerlerini öldürmek veya diğer oyunculara karşı savaşmaktır. Rekabetçi MP deneyimi için lider tablolarında onurlandırılmak için deneyimleyin ve sıkı bir şekilde savaşın ve nihai kazanan olun.


World War Polygon Mermi Hilesi


World War Polygon WW2 shooter oyunundaki kontrol mekanizmasının çok kolay, sezgisel, ancak tamamen özelleştirilebilir olduğu görülebilir. Hikayeler 2. Dünya Savaşı kahramanları ve kahramanlık sahneleri, trajik destansı ama aynı zamanda komik sahnelerden yoksun, oyunun atmosferini çok kasvetli yapmıyor. Düşmanların çeşitliliği, patron dövüşleri ve benzersiz becerilere sahip düşmanlar, oyuncular için büyük bir zorluktur. 


Android oyun club world War Polygon para hilesi


Özellikle karakterinizi her göreve ve moda uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz. Oyuncuların seçebileceği çok çeşitli eşyalar, el bombaları ve diğer ekipmanlar, keskin nişancı silahları, SMG ve tüfeklerden oluşan devasa bir cephanelik var. Saldırı hasarını artırmak ve oyuncunun ömrünü uzatmak için silahları, montları ve kaskları yükseltmeyi unutmayın.


World War Polygon Hile Apk


World War Polygon WW2 shooter, askerler ve şiddetli savaşlarla canlı bir piksel dünyası açar. Animasyonlu bir pikselden sonra modellendiğinden, oyunun şiddetli doğası azaltıldı. Ancak, oyunun eğlencesini çok fazla etkilemediği için endişelenmenize gerek yok. Ses iyi bir nokta. Savaşı daha yoğun ve dramatik hale getiriyor: el bombasının patlaması, mermilerin sesi veya zombilerin kükremesi de inanılmaz gerçekçi simülasyonlardır.


World War Polygon Apk indir


Birinci şahıs çekim tek oyuncu modunun keyfini çıkarın. 2. Dünya Savaşı'nın savaş alanına girin ve düşman hatlarının gerisinde savaşın. Kontroller de öğrenmesi son derece kolay ve sezgiseldir. Ancak, bunları uygun gördüğünüz herhangi bir şekilde özelleştirebilirsiniz. Savaş sırasında birçok kahramanın hikayesini yaşamak için kampanyayı oynayın. Bu hikayelerle birlikte izlenecek tonlarca farklı sahne geliyor. Hikayeyi deneyimlerken farklı duygularda bir dalgalanma yaşayacaksınız. Bu cesur savaşçılar için hissettikçe mutluluk, korku, kıskançlık, yalnızlık ve daha fazla duygu yükseliyor.


World War Polygon indir


Bir önceki android oyun Stickman Ragdoll Fighter APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar