Fruit Ninja v3.17.0 MOD APK

Puan: 4.50 (Oylar: 2)
Fruit Ninja v3.17.0 MOD APK 1 Fruit Ninja v3.17.0 MOD APK 2 Fruit Ninja v3.17.0 MOD APK 3 Fruit Ninja v3.17.0 MOD APK 4 Fruit Ninja v3.17.0 MOD APK 5 Fruit Ninja v3.17.0 MOD APK 6

Fruit Ninja v3.17.0 Para Hileli Mod APK - En son sürüm - Android için ücretsiz indirin ve bir ninja gibi meyveleri dilimlemenize izin veren klasik bir oyun oynayın! Tüm meyveleri dilimleyebilir ve tonlarca ödülün kilidini açabilir misin?


Fruit Ninja AÇIKLAMASI


PUBG, Fortnite ve diğer popüler oyunlar ortaya çıkmadan önce her şeyin üzerinde duran biri vardı. Mobil oyunların şafağıydı ve bu oyun, oyun topluluğuna sayısız olasılık getirdi. Bu oyun sayesinde pek çok insanın çocukluğu harika bir hale geldi.

Hangi oyundan bahsediyorum merak edebilir misin? Fruit Ninja'dan başkası değil! Milyonları bağımlı bırakan ve yüz milyon indirme toplayan oyun - bu asla ölmeyecek klasik bir oyun! Halfbrick Studios'un bir başyapıtı olan bu oyun, oyuncunun bıçaklar ve diğer bıçaklar kullanarak havaya fırlatılan meyveleri dilimlemesine olanak tanır! Başkalarının yüksek puanlarını geçerken en iyi ninja olun, sayısız bıçağı deneyin ve eğlenceli bir atari oyununun tadını çıkarın!


Fruit Ninja v3.17.0 MOD APK 

 

Dilimlemenin Eğlenceli Bir Yolu
Var olan ilk mobil oyunlara dönüp baktığınızda, bunlardan birkaçının çocukluğumuzu daha unutulmaz kıldığını göreceksiniz. Bu basit oyunlar, sadece oyun oynamanın ötesine geçen kalıcı bir etki yarattı. Bununla birlikte, bu oyunu oynamamış oyuncular için bir sürpriz içindesiniz!

Fruit Ninja, meyveleri ninja olarak dilimlemenizi sağlayan klasik bir arcade oyunudur! Burada, bir ninja gibi meyveleri dilimleyebilirsiniz! Ellerinizi kaydırın ve çılgın ödüller için yüksek puanları geçin! Arcade modu, Zen Modu ve Klasik Mod gibi farklı oyun modlarına girin. Bunun yanı sıra, farklı efektler sağlayan farklı kılıç ve bıçakları deneyebilirsiniz! Bunların hepsi ve daha fazlası bu klasik oyunda.

Fruit Ninja'nın Özellikleri
Fruit Ninja, meyveleri bir ninja gibi dilimlemenizi sağlayan klasik bir arcade oyunudur! Özel kombinasyonlar ve numaralar yapın ve yüksek puanları geçin! 

İşte özellikleri:

Klasik oyun - Klasik atari oyunları her zaman talep görmektedir. 10 yıllık varoluştan sonra bile, Fruit Ninja bugün hala talep gören bir oyun. Burada, ödüller karşılığında tonlarca meyveyi dilimleyebilirsiniz! Meyveler her saniye daha hızlı atılırken bir ninja olun. Buradaki zorluk, hiçbir şeyi kaçırmadan hepsini dilimlemektir! Ancak yolda, özellikle de sık sık atılan bir bomba yolda bazı zorluklar var. Nihai ninja ve skor kombinasyonları ve yüksek skorlar olabilir misiniz? Bu nihai arcade oyununda zorluk budur!


Fruit Ninja Para Hilesi

 

Farklı bıçaklar ve dojolar - İşleri sonsuz derecede ilginç hale getirmek için burada bıçaklarınızı ve dojonuzu da değiştirebilirsiniz! İlk başta size mavi ve beyaz renklere sahip oldukça standart bir bıçak verilir. Ancak ilerledikçe, lazer bıçağı, sakura dilimleyici, bulut atıcı, eski ihtişam, gökkuşağı bıçağı, piksel aşkı ve çok daha fazlası gibi birçok bıçağın kilidini açabilirsiniz! Her bıçak farklı bir etki verir ve ayrıca bazı benzersiz avantajları vardır! Bunun dışında bu oyunda farklı dojolar da seçebilirsiniz. Orijinal ahşap var, Sensei'yi seviyorum, Büyük Dalga, Yin Yang ve çok daha fazlası! İlerledikçe ve kombinasyonları puanlarken hepsinin kilidini açın!

3 Farklı oyun modu - Fruit Ninja'da, oyunun tadını çıkarmanız için size 3 seçenek sunulur. Birincisi, ana mod olan Arcade Modu. Burada, yüksek puanlar almaya çalışmak için meyveleri dilimleyeceksiniz ve bombaları atlayacaksınız! Ancak stresli olmak istemiyorsanız Zen Modunu deneyin! Son olarak, sonsuz Klasik Mod, olabildiğince uzun süre sınırsız oynamanıza izin verir!

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar