Rush Rally 2 Para Hileli MOD APK [v1.147]

Puan: 5.00 (Oylar: 4)
Rush Rally 2 Para Hileli MOD APK [v1.147] 1 Rush Rally 2 Para Hileli MOD APK [v1.147] 2 Rush Rally 2 Para Hileli MOD APK [v1.147] 3 Rush Rally 2 Para Hileli MOD APK [v1.147] 4 Rush Rally 2 Para Hileli MOD APK [v1.147] 5 Rush Rally 2 Para Hileli MOD APK [v1.147] 6 Rush Rally 2 Para Hileli MOD APK [v1.147] 7

Rush Rally 2 Para Hileli MOD APK [1.147] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yarış, saniyede 60 kare hızında en gerçekçi ralli simülasyonudur. Konsol seviyesinde mobil yarış!


Rush Rally 2 1.147 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm kilitler açık

Rush Rally 2 oyunu mobil cihazlar için de mevcut olan en özgün ralli oyununda saniyede 60 kare gibi şaşırtıcı bir hızla yarışabilirsiniz. Ev konsollarına rakip olan görseller mobil cihazınızda sizlere sunuluyor. Hava durumu ne olursa olsun, günün veya gecenin herhangi bir saatinde yarışabilirsiniz. 


Rush Rally 2 v1.147 MOD APK


Rush Rally 2 oyununda sekiz farklı ülkede ve her biri kar, çakıl, asfalt ve çamur gibi farklı arazilere sahip yetmiş iki farklı etapta ralli yapın. Rallycross ve Rally Championship oyun modlarının her ikisi de oynanabilir ve bir şampiyonluk için yarışabilir veya Rallycross'ta A-B etaplarında diğer arabalara karşı yarışabilirsiniz. 


Rush Rally 2 Para Hilesi


Her iki durumda da amaç kazanmaktır. Bir garajda her zaman sürülmeyi ve ayarlanmayı bekleyen birkaç araç vardır. Bu, son on yılda mobil platformlar için oluşturulan AAA oyunlarındaki otomotiv hareketinin en doğru temsili oldu.


Rush Rally 2 apk Dayı


Hesabınızı Facebook veya Google Play'e bağlamak, istediğiniz zaman arkadaşlarınızın hayaletlerine karşı rekabet etmenize olanak tanır. Dünyanın dört bir yanından en iyi hayalet oyunculardan bazılarına karşı yarışabileceksiniz. 


Rush Rally 2 apk Android Oyun Club


Mini oyunlarımıza katılmak, inşaat alanlarında yarışırken ter atmanıza, roketlere çarpmamaya çalışmanıza ve römork çekmenize olanak sağlayacaktır. Dokunmatik ekranlar için optimize edilmiş bir kontrol şemasıyla düğme boyutunu, konumunu ve hiyerarşisini değiştirebilirsiniz. 


Rush Rally 2 Apk son sürüm


Bu, deneyimi kendi zevklerinize göre kişiselleştirmenizi sağlar. Yarış, bu gelişmenin sonucunda hem daha ilgi çekici hem de daha güvenilir. Parmak uçlarınızı kullanmaktan hoşlanmıyorsanız kumandayı kullanabilir veya eğebilirsiniz. 


Rush Rally 2 apk hile


Seviye atlamak isteyenler tercih ettikleri kontrol cihazını kullanabilirler. Bunu hemen düzeltmek için bozuk kontrolörlere ihtiyacım var. seni güncelleyeceğim. NVIDIA Shield TV dahil tüm Android TV cihazları, daha akıcı oyun ve daha iyi görseller için 60 fps sunar.


Rush Rally 2 apk indir


Android platformunda mobil cihazlar için oyun geliştiricisi Brownmonster Limited, gerçekçi bir araba simülatörünün devamı niteliğindeki Rush Rally 2'yi piyasaya sürdü. Oyunun başında, kullanıcının kontrol türünü seçmesi ve şampiyonanın zirvelerini fethetmeye gitmesi gerekecek. 


Rush Rally 2 Apk Hilesiz


Ayrıca serbest modda sürüş pratiği yapabilirsiniz. Başarılı bir şekilde tamamlamanın ve ödüllerin kazanılmasının ardından, geliştirilmiş özelliklere sahip yeni arabaların kilidi açılacak. Simülatör, otomobilin pistteki davranışının mükemmel bir fiziksel modeli ve yüksek kaliteli üç boyutlu grafiklerle sizi şaşırtabilir.


Rush Rally 2 Araba Hilesi


Oyun, gerçek parkuru gerçekten geri yüklemek için Google Haritalar'a dayanan yapım ekibi tarafından toplam 72 parkurdan oluşuyor. Oyunda toplam 8 yarış yarışı 6 çeşit sahne var: gündüz, gece, yağmur ve kar, çöl vb. Oyuncular, çeşitli doğal ortamlarda sürüş simülasyonu yapabilirler.


Rush Rally 2 indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Tank Stars Remastered APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar