Defense Legend 3 Para Hileli MOD APK [v2.7.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Defense Legend 3 Para Hileli MOD APK [v2.7.5] 1 Defense Legend 3 Para Hileli MOD APK [v2.7.5] 2 Defense Legend 3 Para Hileli MOD APK [v2.7.5] 3 Defense Legend 3 Para Hileli MOD APK [v2.7.5] 4 Defense Legend 3 Para Hileli MOD APK [v2.7.5] 5 Defense Legend 3 Para Hileli MOD APK [v2.7.5] 6

Defense Legend 3 Para Hileli MOD APK [2.7.5] - Kule savunma oyununun 3. serisidir. Android için son sürüm hilesini ücretsiz indirin.


Defense Legend 3 2.7.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Reklamsız 

Kule savunma oyun türü yeni bir oyun türü değil, ancak şu ana kadar hala popüler bir tür. İlk olarak 1990 yılında GCenter tarafından yayınlanan “Defense Legend 3” oyununda ortaya çıktı. Bu tür hızla büyüdü ve şu anda çok başarılı hale geldi ve dünya çapında çok beğenildi. Yıllar süren geliştirme sürecinde, bu seri aynı zamanda oyunculara daha iyi bir deneyim kazandırmak için daha fazla büyüdü.


Defense Legend 3 v2.7.5 MOD APK


Oyuncu bu serinin hayranıysa ve taktiksel unsurlarının tadını çıkarmayı seviyorsa, o zaman Defence Legend 3 Future War adlı bir oyunu bekleyen oyuncuya getireceğim . Bu oyun, Kule Savunma tarzı oyunlarda uzmanlaşmış Vietnam'dan bir stüdyo olan GCenter şirketi tarafından üretilmiştir. Daha önce "Defence Legend 2" yayınladılar ve dünya oyun pazarında çok büyük başarılar elde ettiler. Belki de bu, üreticiyi oyuncuların deneyimlemesi için bu oyunun 3. bölümünü yayınlamaya devam etmeye motive etti. Bu oyuna gelen oyuncular, taktiksel unsurların, muhteşem savaş sahnelerinin ve diğer birçok harika şeyin tadını çıkaracaklar.


Defense Legend 3 2.7.5 Para Hile Apk


Oyundaki hikaye bu serinin ikinci bölümünden itibaren devam ediyor, uzay işgalcilerini Dünya'dan başarıyla kovaladıktan sonra insanlar barışa kavuştu. Ancak bu barış uzun sürmedi, 2. bölümde savaştan sağ kalanlar, Dünya'yı işgal etmeye devam etmek için ordularını yeniden inşa ettiler. Görünüşe göre bu uzaylılar istila etme kararlarından vazgeçmişler, ancak işgallerine devam edeceklerini beklemiyorlardı. Yani bir kez daha, insanların onlarla savaşmak ve onları sonsuza dek yok etmek için ayağa kalkması gerekecek. Ancak bu savaş önceki savaşlar kadar basit olmayacak çünkü bu sefer daha hazırlıklıydılar. Ancak insanlar da kaybetmeyecek çünkü son birkaç yılda insanlar uzaylılarla savaşmak için kayda değer adımlar attı.


Defense Legend 3 hile apk


Oyunun oynanışı basittir ve bugün aynı türdeki diğer oyunlara benzer, bu nedenle oyuncuların oyuna alışması çok kolay olacaktır. Oyuncular bu seriye ilk kez gelirse sorun değil, çünkü oyunda oyuncuların oyunla tanışması için talimatlar da olacak. Oyuncuların yapması gereken şey, hedefe ulaşmadan önce düşmanları yok etmek için haritada silahlar inşa etmektir. Bu oyunda yeni bir özellik var ki oyuncuya, oyuncunun çok daha özgür olabileceği silahları yerleştirme görevi verilmiyor.


Defense Legend 3 hack apk


Oyuncular, taktiklerine uygun olduğunu düşündükleri yerleri seçmekte özgürdür ve gücü optimize etmek için oraya koyabilirler. Ancak bu silah istasyonlarını inşa etmek için oyuncuların onları inşa etmek için belirli bir miktar para harcaması gerekecek. Para kazanmak için oyuncu düşmanla savaşacak ve onu yok edecek, çünkü oyuncuyu yok ettikten sonra oyuncu bunun için biraz para alacak. Oyuncular ayrıca parayı silah istasyonlarını yükseltmek için kullanabilirler, böylece savaşta daha güçlü olurlar.


Defense Legend 3 APK 2021 indir


Ana kahraman, oyuncuların deneyimlemesi için 3. bölümde yeni eklenen yeni bir özelliktir. Oyunda en gelişmiş silahlarla donatılmış savaş uçağının pilotlarıdır. Yalnızca tek bir yerde kalabilen ve yalnızca menzillerine giren düşmanlara saldıran silah istasyonlarının aksine, kahramanlar haritada özgürce hareket edebilir. Bu, kahramanları bu oyunda düşmanlara saldırmak ve onları yok etmek için daha esnek hale getirecek. Her kahramanın, düşmanı hızla yok edebilmesi için büyük yıkıcı güce sahip özel bir yeteneği olacak.


Defense Legend 3 Future War Hile Apk


Oyunda oyuncu, insanlığın vatanını işgal eden düşmanları yok edebilmek için büyük saldırı gücüne sahip birçok silah istasyonu kurabiliyor. Ancak güçlü yıkıcı güce sahip yeni silahların kilidini açmak için oyuncunun bunu yapmak için belirli bir miktar para harcaması gerekecek. Oyundaki silahlar, düşmanları yok etmek için ses dalgalarını kullanan bir silah olan UXO-W-II'ye benzer, IA-III, düşmanları belirli bir süre dondurmaya yardımcı olur.


Defense Legend 3 Para Hile Apk


Defense Legend 3 Future War, kullanıcılara canlı ve keyifli bir deneyim sunan gelişmiş 3D grafik formatına sahiptir. Oyuncu Tower Defense strateji oyunu serisinin hayranıysa, bu muhtemelen oyuncuların göz ardı etmemesi gereken bir oyundur. Çünkü kullanıcılara, oyunculara birçok harika özellik sunarken, oyuncuların deneyimlemesi için harika özellikler sunar.


Defense Legend 3 Future War İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Lets Survive APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar