Ice Crush 2 Para Hileli MOD APK [v3.4.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Ice Crush 2 Para Hileli MOD APK [v3.4.0] 1 Ice Crush 2 Para Hileli MOD APK [v3.4.0] 2 Ice Crush 2 Para Hileli MOD APK [v3.4.0] 3 Ice Crush 2 Para Hileli MOD APK [v3.4.0] 4 Ice Crush 2 Para Hileli MOD APK [v3.4.0] 5 Ice Crush 2 Para Hileli MOD APK [v3.4.0] 6

Ice Crush 2 Para Hileli MOD APK [3.4.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ice Crush'ın yapımcılarından yepyeni bir oyundur!


Ice Crush 2 3.4.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Ücretsiz Alışveriş
Bulmaca oyunları konusunda tutkuluysanız ancak geleneksel oyunlardan çok sıkıldıysanız, Ice Crush 2 size özel bir kardan adam dünyasında bir hikaye ile birlikte tamamen yeni bir oyun tarzı getirmeyi vaat ediyor. Beyaz karlarla kaplı donmuş havada maceraya atılma fırsatınız olacak. Sadece bu değil, aynı zamanda çok göz alıcı ve yaratıcı grafiklerle oyuncuları cezbediyoruz.


Ice Crush 2 v3.4.0 MOD APK


Bu dünyada belirli kurallara göre kristalleri birleştirerek daha fazla altın toplayabilirsiniz. Farklı seviyelerde keşfedeceksiniz ve oyuncular bu savaşın gerçeğini bulacaklar. Altınla, savaş alanındaki nesneleri süpürme gücünü kolayca yükseltebilir ve normal puanların iki katından fazlasını elde edebilirsiniz. Bu sayede Ice Crush 2 oyunundaki oyuncular minimum puana ulaştıklarında hızlıca seviye atlayabilirler.


Ice Crush 2 Para Hilesi


Bununla kalmayıp, Ice Crush 2 size her gün heyecan verici ödüller de getiriyor. Yoklamaya gittiğin sürece elbette bir anda sana ait olacaklar. Ek olarak, üçten fazla kristalin kombinasyonu bir roket güçlendirici oluşturacaktır. Güç üzerinde uyarıcı bir etkiye sahiptir ve öncelikle bu roket güçlendirici, olağanüstü rahat ve akıllı yeniden kullanım için yeniden şarj edilebilir.


Ice Crush 2 Hile Apk


Sadece bu kadar değil, daha sonra son derece zor seviyelere adım atmaya hazır, aynı zamanda silahları ve gizemli gücü iyice hazırlamanız gerekiyor. Spesifik olarak, gerekirse daha fazla öğe satın alabilmek için oyuncuların daha sonra saklamak üzere para toplamasına izin vereceğiz. Ayrıca Ice Crush 2, daha fazla kartopu alıştırması yapmanızı da sağlar. Ayrıca, artan sayıda kardan adam yetiştirmek de iyi bir fikirdir.


Ice Crush 2 Apk indir


Bir önceki android oyun Real Indian Cars Simulator 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar