Dead World Heroes Para Hileli MOD APK [v0.1.10002]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Dead World Heroes Para Hileli MOD APK [v0.1.10002] 1 Dead World Heroes Para Hileli MOD APK [v0.1.10002] 2 Dead World Heroes Para Hileli MOD APK [v0.1.10002] 3 Dead World Heroes Para Hileli MOD APK [v0.1.10002] 4 Dead World Heroes Para Hileli MOD APK [v0.1.10002] 5 Dead World Heroes Para Hileli MOD APK [v0.1.10002] 6

Dead World Heroes Para Hileli MOD APK [0.1.10002] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Zombi temalı gerçek zamanlı bir strateji ve aksiyon video oyunu. Takımınız çetin sınavı atlatacak kadar dirençli miydi?


Dead World Heroes 0.1.10002 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi.
  2. God Mode / Tanrı Modu

Dead World Heroes, aynı kategorideki diğer oyunlardan farklı bir tür yaklaşımı benimseyen gerçek zamanlı bir strateji aksiyon oyunudur. Dead Planet Heroes oyuncuları, bir kahraman akademisindeki öğrencilerin kontrolüne verilir. 


Dead World Heroes v0.1.10002 MOD APK


İnsanlığın sonu nedeniyle yıkılmış bir dünyada bu öğrencilere güvenli bir yere kadar eşlik etmekle görevliler. İnsanları ve gezegeni riske atan büyük bir felaketi önlemek için uygulayıcılar, kendimizi olağanüstü insanlar haline getirmeyi görev edinmelidir. 


Dead World Heroes Para Hilesi


Bir kıyametin mahvettiği bu dünyada, hayatta kalacak kadar şanslı olanları aramak ve tehlikeli zombileri yok etmek size kalmış. Dead World Heroes fotoğraflarında öne çıkan belirli oyun öğeleri, yalnızca yüksek teknik standartta değil, aynı zamanda izleyici için de büyüleyici.


Dead World Heroes Altın Hilesi


Bu gerçek zamanlı strateji oyunundaki kahramanlar, büyüleyici yeni karakterler ve son teknoloji yeni silahlarla ağzına kadar doldurulmak istedikleri savaş alanında herhangi bir yere gitme yeteneğine sahipler. 


Dead World Heroes Apk Hile


Müzik dinlemek başlı başına oldukça rahatlatıcı ve zevklidir. Çocukların koşması ve oynaması için büyük bir alan. Yeteneklerinizi test etmeniz için çok çeşitli ayarlar mevcuttur. Zor durumların üstesinden gelin. 


Dead World Heroes Apk indir


Estetik açıdan hoş olan çok sayıda dış görünümün mevcudiyeti, yeni karakterler yaratma ve mevcut olanları özelleştirme sürecini çok daha basit hale getirir. Bu, önemli miktarda oynanışa sahip, zombi tabanlı bir aksiyon rol yapma oyunudur. 


Dead World Heroes Apk Son Sürüm


Görevi diğer grup üyeleriyle tamamlayabilecek misiniz? Bu meslekte çalışan her birimiz insanüstü olmaya çalışmaktansa sıradan kahramanlar olmaya odaklanmayı öncelik haline getirmeliyiz. Her yönden size benzeyen sıradan bireylerden oluşan bir topluluk var… Henüz yok olmalarına izin vermeyin.


Dead World Heroes indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Russian Car Lada 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar