Idle Streamer Para Hileli MOD APK [v1.49]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Streamer Para Hileli MOD APK [v1.49] 1 Idle Streamer Para Hileli MOD APK [v1.49] 2 Idle Streamer Para Hileli MOD APK [v1.49] 3 Idle Streamer Para Hileli MOD APK [v1.49] 4 Idle Streamer Para Hileli MOD APK [v1.49] 5 Idle Streamer Para Hileli MOD APK [v1.49] 6

Idle Streamer Para Hileli MOD APK [1.49] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dünyanın en ünlü yayıncısı olun!


Idle Streamer 1.49 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Harcadıkça artar.
Idle Streamer, birçok insan için garipti ama şimdi resmi bir iş olarak kabul ediliyor. Bu bile birçok gencin sevdiği ve yayıncı olmaya başladığı bir iş. Bunun ana nedeni, bu çalışmanın istatistiksel olarak çok para kazandırabilmesidir, böylece onu birçok şey için kullanabilirsiniz. DrDisRespectLive, Shroud ve dünyadaki diğer birçok ünlü yayıncı gibi isimleri biliyoruz. Ancak ünlü bir yayıncı olmak hiç kimse için kolay bir şey olmadı, çok fazla zorluk gerektiriyor. Peki ünlü bir yayıncı olmak ister misin? Gerçekçiyse yapamazsınız. Oyun dünyası, yayıncı olabileceğiniz yerdir. Ve sizi profesyonel bir yayıncıya dönüştürebilecek oyun ise Idle Streamer! – Bir simülatör oyunu başlığı. Bu oyuna deneyimlemek için gelirseniz hayaliniz gerçek olacak.


Idle Streamer v1.49 MOD APK


Idle Streamer oyununda oyuncular, kariyerine ünlü bir yayıncı olma hayaliyle yeni başlayan genç bir çocuğun rolünü oynayacak. Büyük hayalini düşünerek, işe başlamam için bana bir bilgisayar almaya karar verdi. Ancak bu yol kolay olmadı, ondan daha az izleyicinin çalışmasıyla başladı ama bu hayalinden vazgeçmedi. Çabalarıyla, her şey yavaş yavaş meyvesini veriyor ve savaşmaya devam etmesi için daha fazla koşul kazanıyor. 


Idle Streamer Apk Android oyun CLUB


Çocuk, izleyicileri memnun etmek için sürekli olarak daha yetenekli olmaya çalışıyor. Peki, bu yol nereye gidiyor? Bu küçük çocuk ünlü bir yayıncı olma hayalini gerçekleştirebilecek mi? Her şey sana bağlı; Denemeye devam et; tüm hayaller gerçekleşecek. Peki oyuncular ünlü bir yayıncı olmak için bu oyuna gelmeden neyi bekliyor?


Idle Streamer Para Hilesi


Bir oyuncu bir yayın olduğunda, yapmanız gereken en önemli şey seyircinin oyuncuyla ilgilendiğini hissettirmektir. Ancak sizi beğenirlerse izlenme sayısı hızla artacak ve ünlü olacaksınız. Bu nedenle, oyuncuların sizi izlemeye devam edebilmeleri için izleyicilerin makul gereksinimlerini karşılaması gerekir. Bazen, oyuncuya birkaç soru gönderilecek ve onları cevaplamanız gerekecek. 


Idle Streamer Apk hile


Cevabınız izleyiciyi tatmin edebilirse, oyuncu çok para alacaktır. Ve izleyici, cevabın istediğinin doğru olmadığını düşünürse, oyuncu izleyiciyi kaybeder. Yani bir oyuncu cevap vermeden önce, en iyi cevabı almadan önce iki kez düşünmelisiniz. Bir yayıncı olmak, oyuncuların halkın insanı olacağı anlamına gelir ve elbette herkesi memnun edemezsiniz. Senden hoşlanan çok kişi olacak, ama senden nefret eden çok insan var, bu yüzden oyuncu hepsinin üstesinden gelmek zorunda. Oyuncu tüm kamuoyu görüşlerinin üstesinden gelebildiğinde, o zaman gerçek bir yayıncı olursunuz. Ama bu basit değil; Bu, oyuncuların ünlü olma yolunda yaşamak zorunda kalacakları zorluklardan biridir.


Idle Streamer apk Son Sürüm


Bu oyun boşta oynama mekanizmasına sahiptir, çok basittir, ancak oyuncuların çok ilgisini çeker. Herkesin oyun oynamak için çok zamanı yok çünkü onların da başka şeyler yapması gerekiyor. Ancak bu oyun, oyuncuların oynaması için çok fazla zaman almıyor. Oyunun boşta bir mekanizması var, bu yüzden oyuncuların sadece oyunun otomatik olarak çalışmasına izin vermeleri gerekiyor. Oyun otomatik olarak para kazanacak, böylece oyuncular daha fazla izleyici çekmek için gerekenleri yükseltebilecekler. Günlük işlerle meşgul biriyseniz, harika bir eğlence deneyimi yaşamanız için bu oyun tam size göre.


Idle Streamer APK Dayı


Başlangıçta, oyuncu sadece bilgisayarı ve basit bir çalışma açısı olan sıradan bir insandır. Ancak oyuncu çok para kazandığında, izleyicileri çekmek için çok daha fazla şeyi yükseltebilir. Bir oyuncunun seviye atlaması gereken ilk şey, en iyi oyun kalitesini elde etmek için oyuncunun bilgisayarı ve monitörüdür. Ardından, oyuncu interneti daha kararlı hale getirmek ve en iyi şekilde akışı sağlamak için wifi yönlendiricisini yükseltebilir. 


Idle Streamer Apk 2023


Sadece bu da değil, oyuncuların izleyicilere çeşitlilik getirmek için farklı türlere sahip birçok yeni oyun satın alması gerekiyor. Oyuncuların satın alabileceği birçok oyun türü vardır, ancak aksiyon oyunları, RPG'ler, spor, bulmacalar ve daha fazlası. Ancak bu şeyleri yükseltmek ve kilitlemek için oyuncuların yapacak çok paraya ihtiyacı var.


Idle Streamer indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Angle Fight 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar