Monster Fishing 2023 Para Hileli MOD APK [v0.4.21]

Puan: 4.00 (Oylar: 4)
Monster Fishing 2023 Para Hileli MOD APK [v0.4.21] 1 Monster Fishing 2023 Para Hileli MOD APK [v0.4.21] 2 Monster Fishing 2023 Para Hileli MOD APK [v0.4.21] 3 Monster Fishing 2023 Para Hileli MOD APK [v0.4.21] 4 Monster Fishing 2023 Para Hileli MOD APK [v0.4.21] 5 Monster Fishing 2023 Para Hileli MOD APK [v0.4.21] 6

Monster Fishing 2023 Para Hileli MOD APK [0.4.21] - android için son sürümü ücretsiz indirin. En çok oynanan ve herkesin çok beğendiği balık tutma oyunlarından birisidir.


Monster Fishing 2023 0.4.21 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Elmas Hilesi
  3. Sınırsız Altın Hilesi 
  4. Hileler harcadıkça artar.

Monster Fishing 2022 ile balık tutmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı . Gerçekçi 3B grafikler, basit oyun, 250'den fazla farklı balık türü ve dünyadaki çeşitli balık tutma yerleri. Hepsi ücretsiz ve akıllı telefonunuzda. Monster Fishing, adından da anlaşılacağı gibi gerçek bir "canavar" oyunudur. Oyun, Nexelon inc. Tarafından geliştirilen yeni bir oyundur. Nexelon Inc., 2017 yılında iki yeni oyunla başlayan bir oyun geliştiricisidir: Space Rider ve Monster Fishing. Bu yılın başlarında piyasaya sürülen iki numaralı ürün olan Monster Fishing, yüzlerce kez indirildi ve Nexelon'u 10 farklı ülkede En İyi 100 Oyun Geliştiricisi arasına taşıdı.


Monster Fishing 2023 v0.4.21 MOD APK


Okyanus dalgaları, mercan resifleri, pürüzlü resifler ve 250'den fazla balık türü, her ayrıntıda gerçekçi olacak şekilde tasarlandı ve Monster Fishing deneyimini unutulmaz kılıyor. Bazı kullanıcılar oyunun grafiklerinin sahte göründüğünden ve gerçek olmadığından şikayet ediyor, ancak bence, işler çok nazik olduğu için grafik seviyesine ulaşmak için Monster Fishing gibi yeni bir set. Oyuncuların Monster Fishing deneyimini çok gerçek kılan canlı ses ve gerçekçi ses ile birleştirilmiş gerçekçi canlı grafikler. Tekneyi çırpan su dalgaları, sızlananlar, dönme pratik ihtiyacının bilyalı yatakları,… hepsi birleşir ve yankılanır, balık avı gezisini getirmek daha çekici olamaz!


Monster Fishing 2023 0.4.21 Para Hile Apk


Gerçek hayattaki tüm balık tutma gezileri gibi, Monster Fishing'de, oyuncu bir balıkçı teknesine binecek ve balık yemi ve olta ile donatılacak. Dünyanın dört bir yanından seçim yapabileceğiniz birçok yer var. Balığın ağırlığına ve nadir türlerine bağlı olarak yetiştirilen her balık, oyuncular ilgili bonus miktarını alır. Öncelikle, her bahiste oyuncular balığın kökeni ve davranışı hakkındaki bilgileri görebilir veya başarılarını arkadaşlarıyla göstermek için görüntüyü yakalayabilir. Monster Fishing oynayın, eğlenceli bir balık tutma gezisinin tadını çıkarma ve balıklar ve etrafındaki dünya hakkında daha ilginç şeyler öğrenme fırsatına sahip olacaksınız.


Monster Fishing 2023 Son Sürüm Apk indir


Ocean World, 250'den fazla farklı balık türü ve 30'dan fazla yeni balıkçılık noktasıyla bol miktarda bulunur! Monster Fishing 2020'nin gücü balık türleri ve balık tutma yerlerinin çeşitliliğidir. Dünyanın her yerinde, her bölgeye özgü balık türleri olacaktır. Oyuncular, kurnaz köpekbalıklarını fethetmek için Güney Afrika'daki Gansbaai Shark Corridor'a, güzel balık cennetini yakalamak için Pasifik'teki gizli balıkçılık alanlarına gidebilirler. Hatta devasa bonuslar kazanmak için devasa balina avlarına bile katılabilirsiniz! Dahası, oyuncular dünyanın farklı denizlerinde zengin, çeşitli ve otantik okyanus dünyasını keşfetme fırsatına sahipler. Monster Fishing ile balık tutmaya ve dünyayı keşfetmeye hazır mısın? Oyuncunun rahatlığı için, basit kontrole ek olarak: sadece basit bir tut ve bırak ile yayıncı, Monster Fishing otomatik balık tutma işlevini de ekler.


Monster Fishing 2023 0.4.21 Elmas Hile Apk


Oyunun grafikleri otantik 3D tarzında tasarlanmıştır. Tüm balıklar gerçek hayat gibi görünecek şekilde boyanır. Oyunun bir diğer artı noktası ise oyuncunun ekranın sağ köşesinden yeni yakaladığı balık hakkında bilgi alabilmesidir. Ek olarak, ses bu oyunun ana odak noktası değil. İyi pop parçaları yok, hoş müzik yok. Bütün bunlar sadece doğanın rüzgarlarını, dalgaları ve aşağıdaki balıkların seslerini içerir.


Monster Fishing 2023 Altın Hilesi


Basit oyun, gerçekçi 3 boyutlu tasarım ve 250'den fazla farklı balık türü koleksiyonuyla Monster Fishing 2023 MOD, her yaş için heyecan verici bir eğlence oyunudur. Çevrimdışı bir oyun olarak oyun, stresli çalışma saatlerinin ardından sıkıcı anlarda ideal ir arkadaş olmayı vaat ediyor.


Monster Fishing 2023 İndir (MOD, Elmas / Altın / Kancalar)


Bir önceki android oyun Nulls Brawl Stars APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar