Dawn of Zombies Full Hileli MOD APK [v2.189]

Puan: 4.27 (Oylar: 6)
Dawn of Zombies Full Hileli MOD APK [v2.189] 1 Dawn of Zombies Full Hileli MOD APK [v2.189] 2 Dawn of Zombies Full Hileli MOD APK [v2.189] 3 Dawn of Zombies Full Hileli MOD APK [v2.189] 4 Dawn of Zombies Full Hileli MOD APK [v2.189] 5 Dawn of Zombies Full Hileli MOD APK [v2.189] 6

Dawn of Zombies Full Hileli MOD Menü APK [2.189] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Korkunç bir kıyametten geçen bir dünyada hayatta kalmak için çaba göstereceksiniz.


Dawn of Zombies Survival 2.189 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

Oyuna başladıktan sonra, aşağıdaki işlemleri yapabileceğiniz menü modunu açmak için sol üstteki yuvarlak düğmesine tıklayın:

  1. MENU MOD
  2. Enemies once attack

Modun düzgün çalışması için, dahil edilen menü mod seçenekleri olmadan eğitimden geçin.

Modu kendi sorumluluğunuzda - kullanımı engellenmiş olabilir!


Dawn of Zombies v2.189 MOD APK


Dawn of Zombies (DOZ) , Google Play'de yeni bir oyun olarak piyasaya sürülmesine rağmen kısa sürede birçok kişinin dikkatini çekti. İnsanları keyiflendiren ilk şey, Zombie temasına uygulanan yüksek yaratıcılığa sahip birçok yeni içeriğin oldukça eski olmasıdır. "Royal Ark" - içerik oluşturma ekibi ve şu anda çok başarılı bir ürün yarattığında yükselişte. Google Play'de yalnızca 500.000 indirme gerçekleştirmiş olsa da, gelecekte diğer başarılara hızla ulaşacaktır. Bu yayıncının Google Play'de yayınladığı içerik, oyuncular için yeni oluşturmak üzere değiştirmeye devam edecek.


Dawn of Zombies Para Hilesi


Dawn of Zombies para hilesi, tanıdık kıyamet sonrası temasıyla bir simülasyon oyunu yapıyor. Oyuncular, her şeyin yok edilmesi için korkunç bir kıyametten geçen bir dünyada hayatta kalmak zorunda kalacaklar. Ve hala hayatta kalan, Çatışma'yı yaşayanlar, birçok eski yazıda anlatılan en yıkıcı felaketlerle yüzleşmek zorunda kalacak. Açıkça, ilk önce açlıkla, anormalliklerle, fanatik mutantlarla ve zombilerle, hastalıklarla ve radyasyonla savaşmamız gerektiğini göreceğiz. Ama insanların en büyük rakibinin ne olduğunu biliyor musunuz? Evet, tabii ki diğer kurtulanlar.


Dawn of Zombies Son Sürüm Apk indir


Kıyamet yeri aynı zamanda oyuncuların en zorlu zorluklarla karşılaştığı zamandır. Çorak toprakların takipçisi Strider adında bir adam olarak oynuyorsunuz. Bu gezegendeki son hayatta kalanlarda olduğu gibi, asgari yaşam koşullarını sağlayabilecek bir yer bulmanız gerekecek. Felaketten sağ kurtulmak için şanslı bir yer olan ve aynı zamanda insanların toplanabileceği son yer olan Son Bölgeler diye bir yer var. Ancak yeryüzündeki son aşkla dolu bir cennet değildir. Aksine zeki canlıların var olduğu en korkunç yer burasıdır denilebilir.


Dawn of Zombies Craft Hile Apk


Buradaki insanlar kendi hayatları için savaşmalı, böylece malzeme, yiyecek ve ilaç için rekabet edebilmek için ellerinden gelen her şeyi yapacaklar. Buradaki insanlar, düşmanı bir teneke kutuyla öldürebildiklerinde ya da eski bir ayakkabı bile bir silah haline gelebildiğinde canavarlardan daha vahşi. Ama işte tek güvenilir arkadaşın son ipucu geliyor. Her şeyi unuttunuz, sadece o kişiyi hatırlayın ve bu şehirde son izi bırakıyor. Hayatta kalmak ve anılarınızı geri kazanmak istiyorsanız, kıskançlığın sürekli ortaya çıkardığı zorlu zorlukların üstesinden gelmelisiniz.


Dawn Of Zombies Survival Hile Apk


Yeni özellik güncellemesinde iki ana bölüme ayrılacak. Birincisi, oyuncuların eğlenmesi için oldukça fazla yeni moddan bahsedecek olmasıdır. Oyunda oyuncularla tanışma ve seviyenizi yükseltmek için onlarla rekabet edebileceğiniz bir yer olacaklar. İlki, oyuncuların bir maça katılmaya davet edilen dünyanın dört bir yanından birçok farklı oyuncuyla tanışabilecekleri Çok Oyunculu Hayatta Kalma oyun modu olacak. Oyuncular, arkadaşlarını davet etmek için ayrı bir oda ayarlamak için bu modu kullanabilirler. Eğlence ile son derece rekabetçi oyunlar kesinlikle saatlerce gerçek eğlence getirecektir. Ek olarak, herkes için ücretsiz olan PvP, tüm kaynaklar ve kaynaklar bir otoyolda sağlandığında sınırsız rekabet yaratacak ve böylece onun kazanmasıyla mücadele şansınızı en üst düzeye çıkarabilirsiniz.


Dawn of Zombies APK DAYI


Klan sistemi, ihtiyaç duyduğunuzda oyuncuları gerçek savaşlara çekecektir. Öyleyse üssünüzü yükseltin ve büyük ölçekli destansı savaşlara katılmak için diğer oyuncularla güçlerinizi birleştirin. Ek olarak, onları kazandığında büyük ödüller aramak için patronlara MMO baskınlarına da katılabilirsiniz. Ancak, oyuncular diğer oyuncularla düşen eşyalar için mücadele etmek zorunda kaldıklarında da bazı engeller olacaktır. Aslında, bir hayatta kalma oyununun nasıl çalıştığını tam olarak anlatıyor, değil mi? Daha yumuşak bir görev, yürüyen ölüleri avlayabilmenizdir. Son olarak, İşbirliği PvE görevleri, oyuncuların tek başlarına ödülleri özgürce aramalarına olanak tanır. Bu, yok edilme riskini büyük ölçüde artıracak, aynı zamanda oyuncuların değerli eşyalar aramasına da olanak tanıyor.


Dawn of Zombies Ücretsiz Apk indir


Stresli dövüş saatlerinden sonra, oyuncular bilgi alışverişinde bulunmak ve arkadaşlarıyla iletişim kurmak için bir konuma ihtiyaç duyacaklar. "Dawn of Zombies" e tanıdık bir mola yeri olarak büyük yerleşim yerleri eklenecek. Nereye giderseniz gidin, dinlenme anları için böyle bir yer arayabilir ve bir sonraki savaş için enerji toplayabilirsiniz. "Dawn of Zombies", bir köpek ve robotik köpek de dahil olmak üzere NPC müttefikleri ve evcil hayvanların varlığına sahiptir. Oyunu biraz daha eğlenceli ve arkadaşça kılmak için oldukça yaramaz bir unsur olacaklar. İnsanlarla yüzleşmeniz gereken zorlu savaşlar zaten çok fazladır, bu yüzden sevimli evcil hayvanlar gerçekten her şeyi yatıştıran serin bir su akışıdır.


Dawn of Zombies Ekipman Hile Apk


Savaşınız sadece bir silah değildir ve gördüğünüz her şeyi yok eder. Aynı zamanda hayatta kalmak zorunda olmayı da içerir, bu nedenle bir temel tamamen mantıklıdır. Oyuncular yerde ve yeraltında çok sayıda bina ve zanaat inşa etmek zorunda kalacak. Dinlenmeniz ve yeni güçler yaratmanız için her zaman en güvenli yer olacaklar. Karakter için ve Barınakta yiyecek sağladığınızda, her dönüşünüz için enerji hızlı bir şekilde geri yüklenecektir.


Dawn of Zombies Eşya Hile Apk


Bu hikaye, oyuncuların çok şey öğrenmesini sağlayan son derece çeşitli ve zengin bir karakter sistemi ile sizi birçok farklı yere götürecek. Hafızanızı kurtarmanıza yardımcı olabilecek birini bulmak istiyorsanız, çeşitli ipuçlarını araştırmanız gerekecek. Belirli bir hikayeye göre, oyuncuların bir çok görevi yerine getirmesi gerekecek. Ayrıca bu topraklardaki birçok farklı sınıf ve insanla iletişime geçmesi gerekecek. Oyun için gerekli olanı elde etmek için fazladan sahip olduklarınızı değiştirmeye çalışın. Bilim adamları ile konuşun ve konuşun veya bazen orduyla irtibat kurun.


Dawn of Zombies indir (MOD, Ücretsiz El Sanatları / Öğeler)


Bir önceki android oyun Rival Stars Horse Racing APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 6 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar