STAR Super Tricky Amazing Run Para Hileli MOD APK [v1.23.0.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
STAR Super Tricky Amazing Run Para Hileli MOD APK [v1.23.0.3] 1 STAR Super Tricky Amazing Run Para Hileli MOD APK [v1.23.0.3] 2 STAR Super Tricky Amazing Run Para Hileli MOD APK [v1.23.0.3] 3 STAR Super Tricky Amazing Run Para Hileli MOD APK [v1.23.0.3] 4 STAR Super Tricky Amazing Run Para Hileli MOD APK [v1.23.0.3] 5

STAR Super Tricky Amazing Run Para Hileli MOD APK [1.23.0.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Pistte, oyuncular için her zaman birçok engel ve zorluk vardır.


STAR Super Tricky Amazing Run 1.23.0.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. VIP Hilesi. VIP Etkinleştirildi
  2. Günlük VIP Her Zaman Talep Edilebilir
  3. Günlük VIP Para ödülü x65000 (Sınırsız Para Hilesi)

STAR Super Tricky Amazing Run, birçok oyuncu tarafından sevilen en eğlenceli oyunlardan biridir. Oyuncular sevimli hamster yarışına katılacaklar. Esnek el hareketleri ve yetenekli kontrol becerileri ile hamsterınızın zorluğun üstesinden hızla gelmesine ve bitirmesine yardımcı olmanız gerekir.


STAR Super Tricky Amazing Run v1.23.0.3 MOD APK


STAR Super Tricky Amazing Run oyunu herkesi heyecanlandıran benzersiz özelliği, küçük farenin sürekli hareket etmesi ve karmaşık ve beklenmedik zorluklar. Hamsterınız var olan son kişi mi olacak? Cevabı siz belirleyeceksiniz!


STAR Super Tricky Amazing Run Para Hilesi


STAR Super Tricky Amazing Run, hamsterlar arasında bir yarıştır. Hamster, evcil hayvan olarak yetiştirilmiş sevimli, temiz, küçük kadife bir faredir. Bu oyunda birçok hamster türü vardır. Farklı renkleri ve görünümleri vardır. Canlı 3D grafikler ile hamster tasarımları sevimli ve renkli görünümlerden yana tercih ediliyor. Oyuncular beğendikleri hamsteri seçebilirler. Sistem, önceden ayarlanmış bir fare modeli seçeneği sunacaktır.


STAR Super Tricky Amazing Run Oyna


Ancak oyuncular, varsayılan seçimi atladıktan sonra tamamen beğendikleri fare modelini de tasarlayabilirler. Küçük fareniz için renkleri, dokuları, ifadeleri ve hatta eylemleri seçebilirsiniz. Bu nedenle pistte çok çeşitli hamsterlar görülebilir. Her farenin ayrı bir güzelliği vardır. Bazen görünüşünden, tasarlama ve renkleri karıştırma yeteneğinizi de keşfedebilirsiniz. Sevimli hamsterinizi kişiselleştirmek için yaratıcı olun!


STAR Super Tricky Amazing Run Apk Hile


Başlangıçta, farelerin sayısı çok fazla ve hepsi bir dolaba yerleştirilecek. Bundan sonra birçok tür düşecek ve koşacak. Koşma hızı her hamster için sistem tarafından otomatik olarak ayarlanır ve sizin sadece yönünü ayarlamanız gerekir. Oyuncular, istedikleri gibi hareket etmek için fareyi sola veya sağa hareket ettirmek için ekrandaki el hareketlerini kullanacaklar.


STAR Super Tricky Amazing Run Apk indir


Pistte, oyuncular için her zaman birçok engel ve zorluk vardır. Dev topların düşmesi veya aniden büyük bir delikte belirmesi normaldir ve sıklıkla olur. Bu tür zorluklar her ortaya çıktığında, çok sayıda fare ölür veya yarıştan atılır. Oyuncunun görevi, bunların üstesinden gelmek, fiziksel darbelerden kaçınmak ve bitiş çizgisine koşmaktır.


STAR Super Tricky Amazing Run indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Monster Demolition APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar