Train Simulator PRO 2018 Full Para Hileli MOD APK [v1.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Train Simulator PRO 2018 Full Para Hileli MOD APK [v1.5] 1 Train Simulator PRO 2018 Full Para Hileli MOD APK [v1.5] 2 Train Simulator PRO 2018 Full Para Hileli MOD APK [v1.5] 3 Train Simulator PRO 2018 Full Para Hileli MOD APK [v1.5] 4 Train Simulator PRO 2018 Full Para Hileli MOD APK [v1.5] 5 Train Simulator PRO 2018 Full Para Hileli MOD APK [v1.5] 6

Train Simulator PRO 2018 Full Para Hileli MOD APK [1.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hiç tren mühendisi olmayı hayal ettiniz mi?


Train Simulator PRO 2018 1.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Elmas Hilesi
  2. Sınırsız Para Hilesi (elmas ile satın alın)
Mageeks, cep telefonları için simülatör oyunları geliştiricisidir, Bus Simulator PRO 2017, Airport Simulator PRO 2016, Airport Bus & Plane Simulator ile başarılı olmuştur… Ve şimdi Train Simulator PRO 2018 olan bir simülatör oyunu oynayacağız, şoföre dönüşerek ve bir tren lokomotifini sürerek, yüzlerce yolcuyu arkaya çekerek, lütfen konukları güvenli bir şekilde terminal istasyonuna ulaştırmaya çalışın.


Train Simulator PRO 2018 v1.5 MOD APK


Gerçekten de Asphalt 8 veya Need For Speed ​​gibi güncel yarış oyunlarından sıkıldıysanız, telefondaki yarış simülatörü oldukça heyecan verici yeni bir deneyim. İlk bakış açısıyla oynayacak, iyi bir sürücü olacak ve insanları olmak istedikleri yere getireceksiniz. Oyunun inanılmaz gerçekçi ve canlı canlandırması ile Train Simulator PRO 2018, size en gerçek görev sürüşü hissini verecek. Bununla birlikte, Amerika Birleşik Devletleri veya Avrupa ülkeleri gibi ünlü eyaletlerin şehirleri ve banliyöleri de dahil olmak üzere tanıdık yer işaretlerinin en güncel görsel görüntülerini görebileceksiniz.


Train Simulator PRO 2018 Para Hilesi


Train Simulator PRO 2018 oyununu oynama deneyimi, sadece iyi bir sürücü olmanızı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda sizi akıllı bir mühendise dönüştürür. Uzun süre tren kullanmak veya yanlış fren yapmak lokomotiflerin arızalanmasına neden olur. Bu zamanda kimse size yardım edemez, kendiniz mühendis olmanız ve lokomotifinizin onarımını yapmanız gerekecek. Yapımcı ayrıca oyunculara 6 farklı lokomotif vermeye oldukça istekli, sizin işiniz kademeli olarak oynamak, zorlukların üstesinden gelmek ve her lokomotifin kilidini açmak.


Train Simulator PRO 2018 Elmas Hilesi


Oyun çok fazla konsantrasyon gerektiriyor, oyuncular ortaya çıkan tüm sorunları en güvenli şekilde ele alabilmek için her zaman etraflarındaki her şeyi izlemelidir. Unutmayın tren çalıştırmak da son derece zordur, tutma yerleri çoktur ve kontrol sistemi de oldukça zahmetlidir, sıkılmayın, tanışmaya çalışın çünkü bu gerçek bir simülasyon oyunudur. Trene yakıt sağlamak için petrol satın almanız gerektiği gerçeği kaçınılmazdır.


Train Simulator PRO 2018 Tren Hilesi


Tren kornasını duyarsanız, aslında Train Simulator PRO 2018 tam olarak duyduğunuzu yeniden üretecektir. Trenin düdüğünden demiryolunun sesine, yağmurlu havalarda şimşek çakması bile en canlı şekilde yeniden üretilir. Oyun güzel 3D grafiklere sahip, ayrıntılara sadık, oyundaki tüm sahneler gerçek hayatta bulabileceğiniz şeyler. Tabii ki, sahneyi ayarlamak ve havanın zamanla değişmesi de çok mantıklı. Güneşli ve yağmur düzensiz, gece karanlık olacak ve ışığı açmayı unutma.


Train Simulator PRO 2018 Hile Apk


Train Simulator PRO 2018, Android ve iOS için heyecan verici bir tren sürüş simülatörüdür, kendinizi iyi bir sürücü olmak, demiryolu kroslarında macera yapmak, bölgenin huzurlu banliyölerine ve aşırı kalabalık tepelerine bakmak için eğitebilirsiniz. Tüm bu heyecan verici deneyim, Train Simulator PRO 2018'de mevcut olacak.


Train Simulator PRO 2018 Apk indir


Oyun Google Play uygulama mağazasında ve App Store'da 5 dolara satılıyor ancak aşağıdaki .apk (Android için) ve .ipa (iPhone için) dosyalarımızla ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Train Simulator PRO 2018 ile eğlenceli bir yolculuk yapın ve Android ve iOS için en yeni oyun ve uygulamaları indirmek için ModDroid.Com'u ziyaret etmeyi unutmayın.


Train Simulator PRO 2018 indir (MOD, Sınırsız Para / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Dungeon Age of Heroes APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar